муха в кедах• Изменено 21 октября 2024
Новини з ЦЕНтру, кому цікаво
Маю піти хвилинку часу. Кому цікаво будь ласка інформація, скоро буде виток випробування кліматичної зброї, буде дуже аномально тепло, Трамп буде президентом це я писала ще влітку це 1000 відсотків підтвердилось вчора. Дякую за увагу . Гарного усім дня
Не виправдовуюсь• 20 мая в 16:30
Тема для наївних у шапочці))
Авторе, не пишіть нічого, пошліть всіх думати своїми головами, а не залежати від рандомної думки аноніма
КинДза• 20 мая в 16:44
Ответ дляНе виправдовуюсь
Тема для наївних у шапочці))
Вам шкода чи як? Хай розказує... чи поділіться своїми думками тоді
Не виправдовуюсь• 20 мая в 16:47
Ответ дляКинДза
Чекайте аномального потепління, раніше автор на зв´язок не вийде
Жертва интернета• 20 мая в 18:12
Ответ дляНе виправдовуюсь
Тема для наївних у шапочці))
Вы думаете земная ось просто так быстрее начала вращаться? Количество китайцев перевесило ось и потянула шарик
Верочка 100%• 21 мая в 17:42
Автор, походу вы были правы с вероятными событиями.
Путину всё сходит с рук, оккупированные регионы нам не отбить и они уйдут уже точно. Хоть это и обидно и несправедливо. Надеемся, что когда-нибудь мы вернём своё, как это сделал Азербайджан.
Один только вопрос остался. Когда закончится горячая фаза войны?
Большой секретик• 21 мая в 20:11
Ответ дляВерочка 100%
Автор відписувалась в іншій темі. Вона в бігах закордоном😂
Слобожаночка• 21 мая в 21:38
Ответ дляБольшой секретик
А где? Дайте ссылку
Мальовнича даль• 21 мая в 22:01
Ответ дляБольшой секретик
Та ну, то не вона. Це просто хтось хайп продовжує розкручувати. Там зовсім інший стиль написання повідомлень.
Верочка 100%• 12 июня в 22:52
Ответ длямуха в кедах
Пакуйте😢, наступу на Сумщину не буде, але ж кошмарити будуть безперервно своїм лайном літаючим
Наступ на Сумщину йде, якщо шо.
Дюагональ• 22 июня в 20:34
Ответ дляВерочка 100%
Наступ на Сумщину йде, якщо шо.
Ех, щось Центр недопрацював...
Жена брата Админа• 22 июня в 20:51
Ответ дляДюагональ
Ех, щось Центр недопрацював...
а мы все равно ждем сообщений. хоть и недоработанных. так нужна хоть какая-то соломинка.
Паратруперсупер• 22 июня в 21:13
Ответ дляЖена брата Админа
здається, нас авторка розвела, а потім на всіх забила)
Морковку дай• 22 июня в 22:11
Ответ дляПаратруперсупер
Та ні. Центр дізнався і їй пришлось виїхати закордон.
Басноплетка• 10 июля в 22:49
Авторе, скажіть щось
Може є якась інформація, що зараз відбувається і до чого готуватись
Штора с кисточкой• 10 июля в 22:54
Ответ дляБасноплетка
Авторе, скажіть щось
Автор давно виїхала
Ниф_ниф• 11 июля в 18:20
Ответ дляСтефанія
Автор создала другую тему и сказала, что выехала за границу.
Наверное это и есть ответ, что будет дальше.
Басноплетка• 15 июля в 04:44
Ответ дляСтефанія
А нема у вас тої теми?
Дайте посилання, будь ласка
Верочка 100%• 15 июля в 09:41
Ответ дляБасноплетка
А нема у вас тої теми?
Дайте посилання, будь ласка
Мальовнича даль• 08 августа в 11:00
Ответ длянеДоПриличий
автор, який у вас справи?
чи не маєте новин?
Ну уже ж вище відповіли, що автор виїхала закордон і видалила цей акаунт.
Суцільна зрада• 08 августа в 21:20
Ответ длямуха в кедах
Зі статичної інформації це також те що хуйлоо вийде сухим з води без санкцій це теж потрібно розуміти одразу на березі.
Вітаю! Чи є якісь новини?