Вимагаю спілкування• 21 октября 2024
Як ви організовуєте домашню аптечку, щоб мати все необхідне під рукою?
Що у вас обовязково завжди є?
котопёс• 21 октября 2024
Не купляю від фонаря,постійно є фервнкс,стрепсілс,ібупрофен і парацетамол
Анонимарик• 21 октября 2024
Ибупрофен
Парацетамол
От аллергии
Панкреатин
Трим спа это от живота или для живота:)
Фосфалюгель
Цитрамон
Немисил
От рвоты есть теперь, но пока слава богу не пригодилось
1 р в жизни вызывала скорую рвоту не могла остановить, малому лет 6 было (сейчас 14), теперь всегда протворвотное, забыла как его
Блиин куча блистеров с таб, но шото и не вспомню сейчас что еще
А смекта
Энтеросгель в холод ке..
Парацетамол
От аллергии
Панкреатин
Трим спа это от живота или для живота:)
Фосфалюгель
Цитрамон
Немисил
А смекта
Энтеросгель в холод ке..
Lilian-nochka• 21 октября 2024
Никак.аптека в каждом доме сейчас,не вижу смысла покупать,потом на мусорку нести
МеняАЖтрусит• 21 октября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Ну скупіть пів аптеки, чого там. В принципі так і роблять ті, хто самолікуванням займається. Що саме лікувати терміново вночі?
Наприклад на днях.
Дитина спить на ліжку, а на стіні рифлені шпалери. Умудрилась об шпалери до крові зчесати руку, коли вскочила від вибуху.
А шо сталося?• 21 октября 2024
Жаропонижающее, смекта, цитрамон от мигрени и хлоргексидин. Нокспрей и леденцы для горла для детей. А и от аллергии еще какая-то фигня.
Метровий сантиметр• 21 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Наприклад на днях.
І що? Мінімуму екстрених препаратів достатньо. Вода, мило, бинт. Ну спирт ще з ковідного часу у багатьох.
Метровий сантиметр• 21 октября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
ну вообще-то людям выписывают врачи лекарства, и люди покупают эти лекарства и хранят их дома. вы сюда выгулять белое пальто зашли?
А запитання було про ліки, які виписали лікарі чи про те, що накупили самостійно для всього підряд?
Мост_Устал• 21 октября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
срачка, сильний біль, високий тиск, в мене ще й мігрень може бути... алергія
Пишу вірші, дорого• 21 октября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
вопрос был, цитирую: какие лекарства у вас обязательно есть?
МеняАЖтрусит• 21 октября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Почитайте тему і радійте, що у вас немає потреби в препаратах.
У мене є. Старша дитина після онко. Бувають приступи, коли немає часу шукати аптеку.
Менша з алергією невизначеного походження. Раз набрряк Квінке почався посеред ночі. І тут лише укол дієвий.
Тато теж з інвалідністю.
У чоловіка ще з АТО а потім в війну додав (військовий) проблема з болями де імплант і мігренями.
Мама коли на онко хворіла взагалі валіза препаратів була.
У мене теж після всього є проблеми з жкт і нирками, які потребують або сильного знеболюючого або щоб зупинити прояви, які теж дуже швидко розвиваються.
Заздрю людям, у яких такого немає.
Тато теж з інвалідністю.
Заздрю людям, у яких такого немає.
Метровий сантиметр• 21 октября 2024
Ответ дляМост_Устал
Але я ж не пишу, що геть нічого не треба. Я написала, що будь-яка аптечка - це швидка допомога, по 1-2 пакетикам найнеобхіднішого. Все інше просто докуповується. Нащо берегти ото все, як не в полі живеш? Якщо у когось тиск, то у нього постійні препарати, це не з розряду аптечки. А якщо тиск нормальний і раптом піднявся, то як можна щось пити? Я от не уявляю, що б я могла дати людині на ніч від тиску, якби він вперше піднявся. Від срачки одного пакету смекти вистачить, потім можна купити. Чи прямо срачка у всієї сімʼї обовʼязково різко на ніч?
Мост_Устал• 21 октября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
от у мене таке було перший раз. Навіть не знала, що тиск це. Тепер лежать в аптечці, хоча не приймаю постійно, а лише коли піднімається.
У нас сьогодні з сином була срачка вночі ))) 2 пакетиків смекти було мало. Але це наш випадок.
Творю чудеса• 21 октября 2024
Антигіпертензивні препарати (бета-блокатор, антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ (типу АТ1), диуретик, фармадипін).
Від алергії (фенкарол найчастіше купляю).
Вітасмект.
Препарат для покращення кровообігу.
Антарес.
Реналган.
Парацетамол.
Заспокійливий.
Йод.
Перекис водню.
Препарат бетагістину.
Вітасмект.
Препарат для покращення кровообігу.
Антарес.
Реналган.
Парацетамол.
Заспокійливий.
Йод.
Перекис водню.
Препарат бетагістину.