курасаны• 21 октября 2024

Гемангиома печени? Врач заметил на узи, но есть одно «но», переживаю(

Сделала сегодня узи, жалоб никаких не было, просто раз в 2 года хожу.
Увидел образование на печени, но сказал, что оно «похоже на гемангиому, но оно странное», потому что края очень странные.
Вот прикрепляю фото заключение и сам снимок.
Сказал наблюдать, придти через 3 месяца смотреть не растет ли. Я спросила похоже ли на онко? Он сказал нет.
Переживаю( погуглила и почти всегда гемангиома круглая, а у меня вот такая :(
Мне 25 лет, накрутила себя до рака уже(
В заключении указана еще гранульома (старая, давно уже), а вот это что то новенькое(
Но если бы было «страшное», врач заподозрил бы?
Даха-сваха• 21 октября 2024
Коли знайшли гемангіому( правда селезінки), для уточнення відправили на КТ з контрастом

Эта_Шикарна)• 21 октября 2024
Гемангіома не переростає в рак.В моєї мами 4 см,робила кт
автор курасаны • 21 октября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Просто в мене вона з нечіткими краями і лікар сказав схоже на гемангіому, але виглядає дивно.
Тому і переживаю (
Але якби було зло - лікар би побачив?
Та і не думаю що в 25 міг би бути рак печінки(( не пʼю, не палю
Але не можу заспокоїтись тепер (
Тролю як можу• 21 октября 2024
По-моему, гемангиома печени не становится злокачественной.
У подруги есть уже лет 10, 2 см, наблюдает периодически.
Летчица• 21 октября 2024
Ещё не факт, что там вообще что-то есть. Работаю на КТ, и люди с такими волшебными описаниями после УЗИ приходят)
Эта_Шикарна)• 21 октября 2024
Ответ длякурасаны
Тому і переживаю (
Але якби було зло - лікар би побачив?
Але не можу заспокоїтись тепер (
Зробіть кт з контрастом.
автор курасаны • 21 октября 2024
Ответ дляЛетчица
Просто у меня она с нечеткими краями, обвела красным
Но думаю если было бы онко- врач бы увидел, оно ж отличается от доброкачественного?
Жена_КотораяСтена• 21 октября 2024
Ответ длякурасаны
Робіть кт з контрастом. Я робила і кт з контрастом, і мрт з контрастом. У мене 2 гемангіоми. Не знаю звідки вони беруться.
автор курасаны • 21 октября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Були круглі чи не памʼятаєте?

Ушла и Пришла• 21 октября 2024
Мене одразу відправили на КТ з контрастом, а через півроку повторне УЗД. Не рак, просто пухлини. Розмір не змінюється.
Ушла и Пришла• 21 октября 2024
Ви вакцинувалися від ковіду?
автор курасаны • 21 октября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Ви вакцинувалися від ковіду?
Ні
Жерица ночи• 21 октября 2024
Ответ длякурасаны
Були круглі чи не памʼятаєте?
Зробіть КТ з контрастом, щоб спати спокійно
дожену і ощасливлю• 21 октября 2024
Ответ дляДаха-сваха
А в мене навпаки, знайшли випадково на КТ з контрастом, а далі вже контроль УЗД.
Жена_КотораяСтена• 21 октября 2024
Ответ длякурасаны
Були круглі чи не памʼятаєте?
Ні, не пам´ятаю. Не накручуйте себе даремно, запишіться на обстеження і тоді будете вже вирішувати. Який сенс гризти себе, що це змінить? Щоб там не було, воно не збільшиться за кілька днів. Записуйтесь, як вам радять. Але з контрастом.
автор курасаны • 21 октября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Прийшла додому, плачу, неможу заспокоїтись
Написано при онко нечіткі краї, а в мене якраз нечіткі
Эта_Шикарна)• 21 октября 2024
Ответ длякурасаны
Тому і переживаю (
Але якби було зло - лікар би побачив?
Але не можу заспокоїтись тепер (
Ви ж читали ,що гемангіома це скупчення капілярів.Мабуть і не буде рівної округлої форми.
автор курасаны • 21 октября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я подивилась щойно багато картинок гемангіом, всюди круглі або овальні
Жена_КотораяСтена• 21 октября 2024
Ответ длякурасаны
Узд не бачить нормально обриси. Для того потрібні додаткові обстеження. Я за життя разів 30 робила узд і лише на мрт в мене побачити додаткову долю на селезінці, узд її не бачило взагалі. Це при тому, що мені вже 50+ і мене на узд за все життя обдивлялись вздовж і впоперек.

автор курасаны • 21 октября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Але якби був рак тоді узі лікар побачив би чи запідозрив би? Я спитала чи схоже на рак він сказав ні
Жена_КотораяСтена• 21 октября 2024
Ответ длякурасаны
Який йому сенс вам казати неправду? В мене чоловік пішов до терапевта з певними проблемами. Та направила до хірурга. То він сказав вже пакувати сумку і не чекаючи завтра їхати в протипухлинний центр. Вже там обстежували і лікували. Так, в нього виявили рак і ніхто не приховував і не тягнув резину, а погнали одразу.
автор курасаны • 21 октября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Жах, а як чоловік зараз? На лікуванні? Співчуваю вам((
Я просто хвилююсь можливо лікар не помітив що утвір злоякісний
Жена_КотораяСтена• 21 октября 2024
Ответ длякурасаны
Пройшов операцію, хіміотерапію і променеву. Зараз у ремісії. Дякую. Сподіваюсь, найстрашніше позаду.
автор курасаны • 21 октября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Бажаю вашому чоловіку міцного здоровʼя і довгого здорового життя
А яке саме онко в нього було?
Жена_КотораяСтена• 21 октября 2024
Ответ длякурасаны
А яке саме онко в нього було?
Дякую! . Пухлина у кишківнику, третя стадія.
Пригощаю кашею• 21 октября 2024
Автор у меня подобное сегодня на узи в молочных железа увидели что-то не понятное, но узи специалист не может на 100% сказать что это. Вам возможно сделать биопсию этого образования что бы спать спокойно?
Жена_КотораяСтена• 21 октября 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Ніхто не бере біопсію гемангіоми, бо це скупчення кровоносних судин. КТ чи МРТ з контрастом буде достатньо.
Пригощаю кашею• 21 октября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Поняла