Лупаю цю скелю• 21 октября 2024

Дуже прошу тих, хто бачить/відчуває/вміє

Подивитися, чи знайдуть причину моєї хвороби. Я вже не витримую, купа аналізів, всі можливі лікарі - розводять руками. Просто гасну на очах..
Альфасамка• 21 октября 2024
бачу ліниву яка замість того шоб пробігтись і позагоряти сидить і стогне
Lilian-nochka• 21 октября 2024
Вы симптомы хоть напишите
автор Лупаю цю скелю • 21 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Ви мій пронос так і не забрали бачу
Удачная• 21 октября 2024
У вас один реальний діагноз, а не купа. Ви й не робили гарне обстеження у фахівців.
автор Лупаю цю скелю • 21 октября 2024
Ответ дляУдачная
Я написала, аналізів купа. Купа різнофахових лікарів - нічого не можуть знайти, що дає такі симптоми.
Mariya77• 21 октября 2024
Добрый вечер! Психосоматика может быть. Хотите поработать - заходите в личку или объявления.
Удачная• 22 октября 2024
Ответ дляMariya77
Якби ви були у псіхіатра, то знали б напевне