Луноликая Вика• 21 октября 2024
Вы работу только через интернет ищете?
Результат:
вже голосів:
13 (43.33%)
через сайт трудоустр
10 (33.33%)
другое (в комментариях)
4 (13.33%)
через друзей
2 (6.67%)
через соцсети
1 (3.33%)
ходите спрашиваете вживую
0 (0%)
через центр занятости
Альфасамка• 21 октября 2024
не шукаю, робота сама шукає мене, а я кажу НІ, я на пенсії йдіть на...
Працівниця року• 21 октября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Да. А как ещё?
Можно искать через знакомых. Или через центр занятости
90x60x90• 21 октября 2024
В натуре. Пошла в отдел кадров и поспрашивала. Это завод. Зарплата небольшая,но не пыльно, не сложно.
Дівка в намисті• 21 октября 2024
Ответ для90x60x90
А що за виробництво?
Дівка в намисті• 21 октября 2024
Ответ для90x60x90
Камет-сталь. (ДМК).
Ого. То це ж металургійне виробництво. Не знаюся на цьому, але завжди вважала, що це важка робота.
Я працюю теж на виробництві, але в поліграфії. Маю хронічний кашель через паперовий пил. Шукаю роботу в іншій сфері, бо ця мене просто доб´є.