Доктор Варвар• 22 октября 2024
Проблеми з щитоподібною залозою
Знаю, що з цим не на форуми, а до лікаря, вже була, зараз здаю аналізи на гормони по днях циклу
Прикріплюю фото результат УЗД, узіст непогано так мене налякала, що там все дуже погано. Звичайно після прийому полізла читати в інтернеті які симптоми проблем з щитовидкою, всі симптоми ідентичні гіпотеріозу, але ж це гугл, і розумію, що введи що болить голова, він видасть -у вас рак, тому не накручую, чекаю результатів аналізів.
В чому саме питання.. можливо хтось в цьому розуміється, чи реально про УЗД можна сказати, що проблеми дуже серйозні?
При цьому на УЗД малого тазу виявлено , що під кінець циклу овуляції не було і немає, розширені вени в матці + (вибачте) виділені скудні.
Гінеколог каже що картина погана, і завагітніти, виносити, народити я не зможу так
Можливо це якось пов´язано з щитовидкою теж
Буду дуже вдячна за відповіді, бо сама я не зовсім розумію що до чого і дуже починаю панікувати.
Меня не звали• 22 октября 2024
В заключенні запалення ЩЗ. Це основне. А гіпотеріоз- це порушення функції, її не видно на узд, треба здавати гормони. Процес доброякісний- радійте, йдіть до ендокринолога. Так, проблеми з ЩЗ можуть бути причиною безпліддя
Божа кульбабка• 22 октября 2024
Нічого капец страшного нема. Є вузли, спостерігайте чи будуть рости.
Гормони покажуть чи є тероїдит. Якщо є-регулюється щоденним прийманням гормонів..
І проблеми зі щз можуть сприяти на вагітність, вірніше на її відсутність. Пильнуйтеся
Масяня Я• 22 октября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Відсутність вагітності або народження дитини з гідроцефалією/розумовою відсталістю
Непогодка• 22 октября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Де ви там вузли побачили?
Сільський ансамбль• 22 октября 2024
Такі проблеми виникають після тривалого стресу, як з вашим ментальним самопочуттям?
Хомо_сапиенс• 22 октября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Де на узд вузли?
Хомо_сапиенс• 22 октября 2024
Немає там взагалі нічого такого, що може впливати на вагітність. Якийсь лікар вам просто попався не дуже адекватний. І дійсно немає нічого страшного.
Доктор Варвар
• 22 октября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Депресивно -тривожний розлад лікую у прихотерапевта, поки не дуже бачу зміни
Свідок Перемоги• 22 октября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Дніпро
Зрозуміла. В Києві я б могла порекомендувати лікаря...
Доктор Варвар
• 22 октября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Скажіть будьласка , ’капсула’ це і є вузол?
Сільський ансамбль• 22 октября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Працюєте з тілом? Техніки розслаблення і стабілізації?
НЛОша• 22 октября 2024
у мене аутоімунний тероідит, я про нього не знала і виносила здорову дівчинку, уже їй 13 років. її аналізи контролюю, поки що все ок.
Доктор Варвар
• 23 октября 2024
Ответ дляНЛОша
Дякую за відповідь, в мене було 2 вагітності , перша закінчилась зупинкою серця у плода на 37 тижні вагітності, причина була не знайдена, друга вагітність була важкою але виносила здорового хлопчика , зараз йому вже майже 4 рочки, тепер постійно думаю, що перша вагітність можливо закінчилась би нормально, якби я обстежила щитовидку ще тоді