ХаДиДиШь• 22 октября 2024

Читаю в темах, что за границей все мерзнут, экономят.

А мы тут жируем , отопление и тд.
Работая на уборках в Италии , ни у одного не видела что бы они мерзли , у всех есть отопление.
Мне кажется только страньеры живут мерзнут.
Тоже снимала комнату у нашей, отопления нет , то есть есть камин , она никогда не топила.
Мерзли , принять душ нереально,когда дожди так вообще , сушиться негде.
Почему вы считаете что такие условия жизни это норм?
Да не живут нормальные люди без отопления заграницей
автор ХаДиДиШь • 22 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
Моются, конечно. Я имею ввиду, что они кран открыли, в стаканчик воду набрали и закрыли. У меня лично вода льётся во время всего процесса))
Та ну ) это ерунда
Ну я так не делаю как вы )
Хоть и не экономлю
Сегодня сержусь• 22 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
А в раше вообще дровами топят
Ага, в москві і пітері, і туалєти навулиці, канєшно віримо.
Просто каралева• 22 октября 2024
Ответ дляФуліганка
мой друг много лет живет в Великобритании и неоднократно рассказывал, что они топят только в комнате, где спят. Но это только потому что это дорого. Даже говорил как-то - стану богатым, буду отопление везде включать))))
Да, такое есть. А те, кто хочет вообще сэкономить - не включают отопление вообще, только грелками спасаются. Но они и более закаленные, чем наши люди
Николай-b526• 22 октября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Прям эпидемия сегодня. Украинцы, у которых в стране полная опа, война и существует самой страны под вопросом, с умных видом рассуждают о нормальности и ненормальности жизни в других странах. А судьи кто? (С)
есть люди, которым хоть под рахой, лишь бы отопление в октябре включали, дескать кошка мерзнет...
Инста_Богиня• 22 октября 2024
Не обязательно замерзать , если экономишь. Дома часто с хорошей изоляцией, плюс зимы тёплые. Так что можно и отопление включать и не замерзать и экономить.
Белочкой зови• 22 октября 2024
Не экономит никто заграницей, там адекватные цены, Канада, Америка, родные живут там, и офигевают от цен на коммуналку мою, частный дом, до 100 кв, старая постройка, старая система отопления, ещё даже не включала, в хате как в погребе, просто ещё долги за отопление остались с прошлого года(
Marmu• 22 октября 2024
Автор, моя подруга живе з мільйонером в Італії у великому будинку. Теж мерзне, бо там тупо немає опалення) тільки камін у вітальній. Але у них так принято, саме її чоловік геть не економить, заради неї навіть встановив кондиціонери, які обігрівають
Белочкой зови• 22 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
А в раше вообще дровами топят
В рашке? У нас уже дровами топят в Украине, причём массово, неделю назад ездила на велосипеде через село в сильпо, удивилась прямо, у всех почти дворах дрова лежат кучи, Глеааха, пригород киева.
Файно Замало• 22 октября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ніхто ніде не мерзне.
Жила колись в Німеччині - ніхто особо не економив. Зараз від початку війни живу в Польщі, в квартирі зимою жара, вмикаю трохи батарею лише ввечері на пару годин бо тепло, а не в цілях економії. Зараз в будинку навпроти всі вікна на провітрювання і у нас теж . Мерзнуть моді ті що вдома з вересня плакались коли опалення сволочі дадуть і при+28 в носках з овчини ходять
Різні є країни. В країні різні регіони, і навіть люди в регіонах різні.
Хтось економить, хтось ні

Сестра живе поруч з Неаполем Італія. Вони вмикають опалення, коли в приміщеннях нижче 13°. Зазвичай температура +16. Економлять, бо дуже дорого.

Кума в Німеччині, північ біля моря. Сиро і холодно. Господарі житла економлять. Для куми дубарь. А там так звикли. А от подруга в Німеччині на півдні. У них господарі не економлять, але й рахунки звірські.

Так і у нас, хтось економить, хтось ні.
Галя із Дарниці• 22 октября 2024
Ответ дляАшотакоя
Наши люди после квартир ьудут мерзнуть везде. У нас всегда жарили так, что мы одеялами накрывали батареи. Переехав в частный дом, начали настраивать себе отопление по комфорту и я больше не могла находиться в квартирах в отапливаемый период, у меня просто лопались сосуды в носу через несколько дней пребывания носом шла кровь. Сейчас ко мне в частный дом из квартиры переехали родители из-за войны и они мерзнут. Им не понятно, как можно в 21 градусах тепла зимовать. Им и в 23 холодно. Думаю, мерзнущие в Европе тоже просто ещё не адаптировалась к нормальной температуре, в какой живёт большинство европейцев.
Это вы просто в таком доме жили. У нас никогда не было прям жарко. Всегда осень - весна в теплых носках и кофтах
Кнопус• 22 октября 2024
Розкажу про Італію: централізоване опалення, працює не більше 9 годин на день (здебільшого вранці і ввечері). В квартирі взимку не більше 19º. Опалення, до речі дороге. Оплата складається з двох частин: плата за наявність опалення і за спожите тепло (на кожній батареї лічильник). Навіть, якщо все вимкнути всеодно близько 400-500 євро за сезон
треба платити.
Взагалі тут безлад в одному будинку центральне опалення, в сусідньому автономне, в приватному секторі взагалі буває мазутом опалюють. Села біля великого міста не газифіковані.
В Києві також був лічильник тепла, тому почали економити ще вдома, тому нам нормально.
Анонимарик• 22 октября 2024
В Италии тоже война?
Если б у нас её не было жили бы хорошо, в тепле
Продаю витрішки• 22 октября 2024
Я в Англии, снимаю комнату в доме.
Не экономит хозяйка, плесени нет. Сейчас проснулась и лежу с открытым окном.
Пуки-куки• 22 октября 2024
подруга жила із хостами в Англії, температура у будинку - 16, максимум 18 була
Покорительная• 22 октября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
А ви хто така? Ви не українка? Ти глянь вже й національності єуропейки цураються
младокошкина• 22 октября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Яке впізнаване чучело.
Про рай в Маріуполі вже втомилися розповідати тепер прийшов час ах.єнний історій про опалення та медицину
tereska• 22 октября 2024
Були в багатьох містах Італії взимку, але тільки в Римі мене вразило опалення будинку по годинам (зранку 2 години та під вечір).
Сегодня сержусь• 22 октября 2024
Ответ длямладокошкина
Яке впізнаване чучело.
Манька, йди пий молоко по 30грн. І придумуй нові ахнні історії як ми шикарно живемо.
младокошкина• 22 октября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Вася, ти шо обідився? (с)

Адміни побачать, хто тут манька, а хто вже з 15 профілю пургу несе.
Маю рацію• 22 октября 2024
Подруга той рік жила в Італії в горах, говорила що було дуже холодно в будинку. Інша живе в Німеччині, каже шо жара неї в квартирі, і в знайомих німців теж)
Планшетница• 22 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
Я в далекой юности прочитала книжку «Дюна» (которую вот экранизировали недавно), впечатлилась тем, как у кого-то нет воды и как к ней трепетно относятся, и стала выключать воду во время чистки зубов, во время мытья головы, пока пеню шампунь и т.д. Так что дело не только в личной экономии, а и в разумном использовании ресурсов
Сегодня сержусь• 22 октября 2024
Ответ длямладокошкина
Вася, ти шо обідився? (с)

Так отож, моєму профілю 12 років і максимальний рейтинг.
Астановитесь• 22 октября 2024
Ех, піду напишу всім своїм родичам і друзям в Флориді і Каліфорнії, що вони ненормальні, бо живуть без опалення(((
Астановитесь• 22 октября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Та сама історія.
Сестра, будинок в Флориді більше 200 метрів, басейн - десь 150-250 дол в різні місяці, я за свою трьошку 80 метрів фактично без води в прифронтовому місті - 100-150 дол в залежності від сезона.
При тому, що в них 200 доларів це середня зарплатня за 1 день, а у нас 200 доларів це середня зарплатня за декаду або 2 тижні.
автор ХаДиДиШь • 22 октября 2024
Ответ дляАстановитесь
Так ,розкажіть як зимують у Флориді ?
автор ХаДиДиШь • 22 октября 2024
Ответ дляАстановитесь
Та сама історія.
У більшості мінімальна 8 тисяч грн у нас
Астановитесь• 22 октября 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Так ,розкажіть як зимують у Флориді ?
В Флориді взимку комфортні 20-25, океан +20-22, за всю зиму набереться не більше тижня з температурою нижче +16-18. В цей тиждень включають на ніч систему кондиціонування на обігрів.
Дівчина Бобула• 22 октября 2024
Ми в Англії живемо в будинку. Перший рік приїхали та дуже економили, топили трохи зранку, трохи вночі, мерзли, волого було. За газ та електроенергію платили близько 100 фунтів. А потім нам поміняли бойлер на новіший. Платимо так само. В бойлера безліч режимів. Мені найзручниший той, що підтримує температуру. Я ставлю 19-20 градусів. Надзвичайно комфортно. З минулим бойлером при такій температурі було холодно, не знаю чому. Сказати що економимо - то ні, в будинку комфортно. Але в Україні за 3к квартиру трохи менше плачу - газ, електрика і гаряча вода в опалювальний сезон. Тільки зп в мене тут в кілька раз вища.
Мій друг англієць взагалі не топить. Він любить холод. В теплі йому некомфортно. Восени в Італіїї він прямо танув на сонці. Протоплює тільки як я приходжу. Я з нього кепкую що його сусіди опалюють. А він в мене вдома задихається у одній футболці. Так, він економить. Але не топить не щоб менше платити а тому що комфортно. Він звик. Економія як бонус. Англійці взагалі звикли до комфорту і не будуть робити нічого з чим вони не happy.
Кнопус• 22 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
В Италии тоже война?
Так, в Україні вартість тепла (газу, електроенергії це також стосується) копійчана порівняно з Італією, тому ми могли вікна взимку відкривати, в Італії — тільки провітрити, ще й пліснява взимку.
Ашотакоя• 22 октября 2024
Ответ дляКнопус
Ви рівняєте різні речі. В нас різні погодні і температурні режими з італією. А головне, різна вологість. Ви можете навіть зараз зайти на будь-який погодний сайт і побачити показники вологості. У них у приміщенні взимку не нижче 75% вологість, в нас треба щоб без зупинки працював зволожувач для підтримки такої цифри. Тому в них і пліснява.