ОливьЕЖечка• 22 октября 2024
Не витримую( як наважитися на переїзд
Сьогодні чергову ніч знову не спали. Шахеди, каби. Два прильоти на сусідніх вулицях, загинули люди. По дорозі на роботу знову почали збивати, довелося бігти в найближчий під´їзд ховатися. Немає спокою ні вдень, ні вночі. Ситуація з кожним днем стає все гіршою, і не видно кінця краю. Тут маємо власну квартиру, обоє з чоловіком працюємо, він має бронь на роботі. Всі рідні і друзі тут. В інших містах знайомих чи друзів немає. Як наважитися на переїзд? куди? закордон без чоловіка, але рятувати дитину? чи шукати варіанти по країні? а батьки? голова йде обертом. Будь-ласка, розкажіть свій досвід, або просто порадьте якби ви вчинили?
Некомильфо• 22 октября 2024
Ответ дляОбижулька
И деньги, очень большие
Зараз дорого, але можливо
Обижулька• 22 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Це не так дорого коштувало в перші 2 роки
Для кого недорого? Для обычного человека? Это первые 2-3 месяца недорого было, а потом тариф до небес....
Невгамовна• 22 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
А що заважало тим нормальним чоловікам теж виїхати? З моїх десятків знайомих сімей, всі давно разом за кордоном
А чего они непременно должны выезжать?
Чего бы им в условных Черновцах или Ужгороде не обосноваться с семьей?
Потому что там ой как опасно?
Чем заниматься за границей?
А если у мужчины гуманитарная профессия, то что он будет там делать.
А насчет развития детей я бы очень поспорила. В той же я Германии секции спортивные для детей, творческие занятия и т.д. на таком примитивном уровне, что это скорее деградация.
Не все любят мигрировать по миру с непонятными целями.
Мой бы муж не поехал куда глаза глядят и я это принимаю.
Потому что там ой как опасно?
Чем заниматься за границей?
Меряю линейкой• 22 октября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Чекаємо коментарів від Маньки та її бойових подруг. Вона завжди так переконливо пише. Віримо тільки їй.
А в чому вона не права? Є регіони які живуть не так як прикордоння.
Угги в горошек• 22 октября 2024
Автор, очень вас понимаю
Я в этой ситуации выбрала ребенка, так сложилось, что через время муж получил травму, потом операция, потом таки смог выехать к нам
Если бы мы остались, пострадали бы все (
Обижулька• 22 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Зараз дорого, але можливо
Для кого? Для простого работяги? Сколько лет ему собирать надо?)
Некомильфо• 22 октября 2024
Ответ дляОбижулька
На робочих спеціальностях можна добре заробити
Ліплю вареники• 22 октября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Вона завжди має рацію, говорить правду і тільки правду. Зрозуміла життя цілком і повністю, оптом та в роздріб. Довіряємо лише їй.
Угги в горошек• 22 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
А чего они непременно должны выезжать?
Потому что там ой как опасно?
Чем заниматься за границей?
Потому что там ой как опасно?
Чем заниматься за границей?
Автора как раз волнуют именно сильные секции. Не дай бог ребенок пролетит на олимпийских играх
Или не выступит в театре хилтон
Прям деградирует бедненький.
Или не выступит в театре хилтон
Прям деградирует бедненький.
Анютины ласки• 22 октября 2024
Ответ дляОбижулька
Назбирують якщо поставити за мету виїзд
Невгамовна• 22 октября 2024
Ответ дляУгги в горошек
Или не выступит в театре хилтон
Прям деградирует бедненький.
Или не выступит в театре хилтон
Прям деградирует бедненький.
Чем конкретно автору с ребенком будет лучше без мужа в Германии, чем в Черновцах с мужем?
Кто-то может внятно ответить?
Просто культ заграницы?
Кто-то может внятно ответить?
Просто культ заграницы?
Угги в горошек• 22 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
Кто-то может внятно ответить?
Просто культ заграницы?
Кто-то может внятно ответить?
Просто культ заграницы?
Я не жила никогда в Германии, и не могу сказать, кому там хуже, кому лучше
Жила в опасном регионе, и точно,
тогда не про сильные кружки думаешь
Если мужа автора бронь только на работе в Сумах, в Черновцах его загребут
Об этом так же нужно думать
Жила в опасном регионе, и точно,
тогда не про сильные кружки думаешь
Об этом так же нужно думать
Из Виа-гры• 22 октября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
так, Суми
Якщо у вас є діти, ви просто мусите їх рятувати. Що тут ще думати…? Це ваша відповідальність і ваш обовʼязок.
ОливьЕЖечка
• 22 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
Это от мужа зависит:
если он готов к переезду по Украине,у него универсальная работа, у вас хорошие отношения, то, конечно, с мужем по Украине. Во многих областях войны почти нет.
Если этих условий нет, то заграницу.
По чоловіку найбільше тримає те, що тут має бронь. Тим більше, в 22-му ми виїждажли не надовго закордон, дитина дуже важко переживала розлуку з батьком.
Невгамовна• 22 октября 2024
Ответ дляУгги в горошек
Жила в опасном регионе, и точно,
тогда не про сильные кружки думаешь
Об этом так же нужно думать
Жила в опасном регионе, и точно,
тогда не про сильные кружки думаешь
Об этом так же нужно думать
Я охватила все варианты: под артиллерией в 10 км от рашистов, сейчас ещё там кабы, за границей и в спокойном регионе Украины.
Точно могу сказать, что последний вариант для меня лично предпочтительный, вместе и счастливы.
Каждый оценивает свою ситуацию.
Потребую апгрейду• 22 октября 2024
Я виїхала у березні 22 за кордон з дітьми з Харкова. У мене був такий страх з цими прильотами, що ніяка невідомість за кордоном не лякала. Навпаки. Я тільки сіла у потяг - і прийшло якесь полегшення. Влітку 23 повернулася в Ха, бо було якесь затишшя. Але після перших двох прильотів у місто схопила дітей і поїхала в Чернівці. Звісно, я попередньо знайшла нам квартиру. Чоловік залишився в Ха. Працює, має бронь.
Але у мене робота віддалена, тому я довго не думала. У Чернівцях немає нікого. Ні друзів, ні родичів. Але то таке для мене.
Що вам сказати, зараз так і живемо у Чернівцях. По відчуттях- небо і земля. Сумую за Харковом дуже, настрій такий собі. Але фізичний страх прильотів для мене найгірший.
Тому сиджу, їздимо по черзі з чоловіком один до одного. От на новий рік наша з дітьми черга їхати в Ха, а мені вже страшно. І так кожного разу.
Авторе, ви розставте для себе пріоритети. І тоді отримаєте вірне рішення
Горня капучіно• 22 октября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Мы выехали только в этом месяце, но нам проще было, в Украине мы жили на съеме.
А выехали по одной простой причине, у мужа заканчивалась отсрочка и нужно было выезжать.
А так до сих пор бы сидели.
Жили в Одессе.
А так до сих пор бы сидели.
Жили в Одессе.
а как же муж выехал?
Обижулька• 22 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Да? Сколько вы грузчиком или курьером заработаете? Тот же кладовщик или комплектовщик получает до 30, если откладывать по 15 т, то собирать примерно лет 5 надо)
Обижулька• 22 октября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Назбирують якщо поставити за мету виїзд
За какой период?
Фима Собак• 22 октября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Автор, я теж з Сум, не видумуйте і вивозьте хоч кудись дитину. Нехай не за кордон, але подалі.
Смурфетта• 22 октября 2024
Для мене найголовніше діти, з мене б дружини декабриста не вийшло. Тому я одного сина вивезла, щоб вивезти іншого теж працюю над цим, як закінчиться війна обов´язково повернемось, наразі для мене в пріоритеті безпека дітей.
Некомильфо• 22 октября 2024
Ответ дляОбижулька
Вже 3 пройшло, взагалі для такого є кредити, можна позичити. Хто хотів, той знайшов варіанти
Анютины ласки• 22 октября 2024
Ответ дляОбижулька
За какой период?
Залежить скільки заробляти. В мене повно знайомих виїхали. Сантехніки, плиточники, працівники СТО. Навіть гружчик сусідський хлопець.
Маю сечі• 22 октября 2024
Нас с ребёнком муж просто отправил за границу ещё в начале войны. И это при том , что тогда наш город не был прифронтовой зоной. Да и работа и родственники и друзья остались в Украине. Но муж хотел , чтобы мы с ребёнком точно от войны не постарадали. Он к сожалению невыездной. Если бы у меня над головой летали шахеды и ракеты , я бы тем более давно уже выехала с ребёнком.
сказочное_Бали• 22 октября 2024
Ответ дляА я женатая
Всем Одесса, я как посмотрю, поперёк горла.
кому що болить. в інших містах так само
Из Виа-гры• 22 октября 2024
Автор, що б вам тут не нарадили, вирішувати все одно доведеться тільки вам. Рішення, залишатись в Сумах (Харкові, Запоріжжі…) стерегти чоловіка, ризикуючи життям своїх дітей, для мене залишається дивовижним. Але, у всіх свої пріоритети… На мою думку, нормальний батько, сам давно мав би подбати про те, щоб діти були в безпеці.
БЦАшка• 22 октября 2024
Ответ дляОбижулька
А ще ж треба знайти надійну людину-де?
Обижулька• 22 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Блин, ну какой кредит дадут с такой ЗП? У кого одолжить? У людей с таким же доходом? Не кто хотел, а у кого деньги были. Прошло менее 3 лет, а с работой первые пару месяцев даже в Киеве было глухо, люди ещё платят кредитки которые тогда проели.
Обижулька• 22 октября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Естественно, но обычные работяги столько не зарабатывают. Не смешите, особенно про грузчика)