ОливьЕЖечка• 22 октября 2024

Не витримую( як наважитися на переїзд

Сьогодні чергову ніч знову не спали. Шахеди, каби. Два прильоти на сусідніх вулицях, загинули люди. По дорозі на роботу знову почали збивати, довелося бігти в найближчий під´їзд ховатися. Немає спокою ні вдень, ні вночі. Ситуація з кожним днем стає все гіршою, і не видно кінця краю. Тут маємо власну квартиру, обоє з чоловіком працюємо, він має бронь на роботі. Всі рідні і друзі тут. В інших містах знайомих чи друзів немає. Як наважитися на переїзд? куди? закордон без чоловіка, але рятувати дитину? чи шукати варіанти по країні? а батьки? голова йде обертом. Будь-ласка, розкажіть свій досвід, або просто порадьте якби ви вчинили?
мистерЛяпсус• 22 октября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
По чоловіку найбільше тримає те, що тут має бронь. Тим більше, в 22-му ми виїждажли не надовго закордон, дитина дуже важко переживала розлуку з батьком.
уті бозя, а як же діти тих, хто з перших днів воює? І чого в довоєнних темах про нестачу грошей першим ілом відправляли тут всі хором чоловіка на заробітки? Або як тема була. що чоловік забезпечує, але дітьми не займається, то знову хор стояв ’ ну і що, подумаєш, головне - гроші дає’. Чогось тоді ніхто не парився ’розлукою з батьком’

мистерЛяпсус• 22 октября 2024
Ответ дляМаю сечі
Нас с ребёнком муж просто отправил за границу ещё в начале войны. И это при том , что тогда наш город не был прифронтовой зоной. Да и работа и родственники и друзья остались в Украине. Но муж хотел , чтобы мы с ребёнком точно от войны не постарадали. Он к сожалению невыездной. Если бы у меня над головой летали шахеды и ракеты , я бы тем более давно уже выехала с ребёнком.
нормальному, адекватному батькові і чоловіку
Істеріомама• 22 октября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
так, сьогодні вночі на сусідній вулиці. Загинули мама, донька і тітка, батько в лікарні. А вранці ще було декілька прильотів по житловим будинкам, на щастя без жертв.
Автор, ну ви ж сама все бачите і розумієте... Це як гра в рулетку(((
мистерЛяпсус• 22 октября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дуже шкода ваших чоловіків. З такими переляканими дружинами.
а мені шкода дітей мамок. котрі ’неперелякано’ тримають їх під обстрілами, лиш би не брати на себе відповідальність і не випустити з рук яйка
Впораюсь зі всим• 22 октября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Під якими обстрілами? Автор того повідомлення начебто з тихого міста виїхала.
мистерЛяпсус• 22 октября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
в держструктурі. є 2 вищих освіти, але на жаль не ІТ
держструктура чи держслужба? Може пошукайте щось по цій лінії і переводом хай іде? Хоча, якщо держслуюба, то не вийде. Зміна посади - і бронь до закінчення військового стану злітає
БЦАшка• 22 октября 2024
Ответ дляАнютины ласки
За 2,5 роки люди які працюють і хотіли виїхати вже виїхали. А іншим і тут непогано.
Як мінімум продали авто чи житло і мали гроші на виїзд
Блін, кому дати ті гроші? Якщо у вас є знайомі-це добре. А якщо нема?
БЦАшка• 22 октября 2024
Ответ дляМаю сечі
А мне очень жаль женщин , которые готовы сидеть под ракетами и шахедами с детьми , но никуда не поедут . А то вдруг мужа уведут или ему просто пофиг на безопасность жены и детей и если что,пусть погибают вместе с ним.
До чого тут уведіть. Я не думала, що уведуть. Я просто розуміла, що це не відносини на відстані. Можна сказати пауза, але не щаслива, одинока і це втрачені роки життя. Я виходила заміж не для того щоб бути одній. Тоді чесніше просто розлучитися і спілкуватися як друзі.
БЦАшка• 22 октября 2024
Ответ дляТримбулька
Які перспективи? Розкажить нам більш детально.

Дітям-підліткам там дуууже важеко в школі.
З усіх знайомих хто лишився-як раз діти вже як риба у воді, всі адаптувалися, мову вивчили. І чеську, і польську, і німецьку, і датську, ввльно розмовляють і вчаться і в школах і в коледжах. От батькам дійсно складніше. Деяким взагалі не дається мова.

Весела моль• 22 октября 2024
Авторко, мила, виїжджайте. Та рятуйте дитину. Добре, що поки прилітало ’десь там’.
Хочу дуже вас підтримати. Якщо їхати, то краще за кордон.
Весела моль• 22 октября 2024
Ответ дляОбижулька
Посмотрите в сторону Киева, тут это все реально. А кем вы и муж работаете?
Де в Києві є робота з бронею? Підкажіть, бо в Києві, та не знайшли за рік нічого
Тримбулька• 22 октября 2024
Ответ дляБЦАшка
Мои наблюдения - хорошо адаптировались не очень взрослые дети. Подросткам тяжело. Подруга подруги даже вернулась из Г., чтобы дочь поступила здесь (там это было не реально).

Знаю двух подростков, которые хорошо выучили немецкий, но у них в Украине он 2-й иностранный в школе. И все равно они не ’как рыба в воде’.
Обижулька• 22 октября 2024
Ответ дляВесела моль
Киев газ, теплоенерно или просто без оформления, что бы не светиться
Куплю орехи• 22 октября 2024
Глянула на тему і навіть не заходячи зрозуміла, що це про наші Суми. Остання доба то дійсно, суцільний жах. Якщо я раніше не думала нікуди їхати раніше літа 2025 (донька в 11 класі, хотілося, щоб закінчила вдома, хоч і на онлайні), то останній тиждень теж задумалася. Особливо лякає те, що почалося звикання, ми вже практично не реагуємо на роботу ППО, кожні годину-дві-три щось летить і починають хлопці відпрацьовувати. Коли прилетіло 28 вересня по лікарні , я була на вулиці - перехожі здригнулися, подивилися в сторону прильоту і пішли далі у своїх справах - десятки людей: молодь, мами з дітками, собачники... Тільки всі дружно одразу дістали телефони дзвонити своїм. Нереальність( Обнімаю вас, сумчани...
БЦАшка• 22 октября 2024
Ответ дляТримбулька

Від 13 до 20. Але ж це від конкретних дітей залежить. У мене ніхто не повернувся зі знайомих. Ще й і Америку поїхали після Польщі, але поки що працюють там, не вчаться 19 і 22.
Тримбулька• 22 октября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Добре, якщо от їхати по Україні. Чи реально чоловіку знайти роботу з бронню? Я також не зможу працювати дистанційно, тобто звільнятися. В мене тупо паніка, не розумію взагалі з чого почати
Звидки ми знаємо? Подивиться вакансії по професії чоловіка та власній.