ОливьЕЖечка• 22 октября 2024
Не витримую( як наважитися на переїзд
Сьогодні чергову ніч знову не спали. Шахеди, каби. Два прильоти на сусідніх вулицях, загинули люди. По дорозі на роботу знову почали збивати, довелося бігти в найближчий під´їзд ховатися. Немає спокою ні вдень, ні вночі. Ситуація з кожним днем стає все гіршою, і не видно кінця краю. Тут маємо власну квартиру, обоє з чоловіком працюємо, він має бронь на роботі. Всі рідні і друзі тут. В інших містах знайомих чи друзів немає. Як наважитися на переїзд? куди? закордон без чоловіка, але рятувати дитину? чи шукати варіанти по країні? а батьки? голова йде обертом. Будь-ласка, розкажіть свій досвід, або просто порадьте якби ви вчинили?
Всім шампаньського• 22 октября 2024
Тримайтеся. Я не виїхала. Багато причин. Краще на своїх 33 квадратах.
Жена брата Админа• 22 октября 2024
Ви з Сум?До нас звідти чоловік вчора влаштувався на роботу,не витримали ,виїхали.Зняли квартиру ,говорить,як в інший світ попали,це в центрі України.
Не за Будка• 22 октября 2024
Послухаю.Бо теж така, і розумію що треба, але от прям фізично не можу себе змусити. Така собі боротьба між ’не можу’ і ’не гай, дурепо, часу, тікай’
Всі рожеві уявлення про те, що це коли-небудь закінчиться, зникли(
ОливьЕЖечка
• 22 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
так, Суми
Некомильфо• 22 октября 2024
Не знаю, що там можна валитися, якщо навколо небезпечно. Їдьте за кордон
Невгамовна• 22 октября 2024
Это от мужа зависит:
если он готов к переезду по Украине,у него универсальная работа, у вас хорошие отношения, то, конечно, с мужем по Украине. Во многих областях войны почти нет.
Если этих условий нет, то заграницу.
Раздражевская• 22 октября 2024
Ну ви ж розумієте, що дітям тут ловить нічого, навіть якщо завтра все скінчиться? Ми ще багато років будемо вигрібати наслідки. Чим раніше вивезете дітей,тим легше їм буде інтегруватися. Якщо ви не прив´язані до роботи, то їдьте.
Жена брата Админа• 22 октября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
так, Суми
Що тут порадити,глухий кут,як шкода людей.Але ж найближчим часом краще там не стане ,ви ж розумієте.Якщо з чоловіком по Україні не можна,тоді виїзджайте з дитиною хоч на деякий час,краще за еордон звісно.
Просто красавица• 22 октября 2024
В нас живуть переселенці з Донецької області, батьки працюють, дитина в школу ходить, про закордон і не думають.
Обижулька• 22 октября 2024
Ответ дляРаздражевская
А муж?
БЦАшка• 22 октября 2024
Автор, якщо у вас універсальна професія і ви і дитина знаєте іноземну, то можна спробувати закордон. Ви готові до того, що сім´я може розпастися? Інший варіант-всі разом по Україні і знову таки робота дуже важлива.
Раздражевская• 22 октября 2024
Ответ дляОбижулька
А муж?
Шукать варіанти і йому виїхать, поки має бронь він хоч до тиси має змогу доїхать, інші взагалі закриті.
Невгамовна• 22 октября 2024
Ответ дляОбижулька
А муж?
Отработанный материал, видимо.
У меня из знакомых к нормальным мужьям почти все давным-давно вернулись.
Остальные или развелись, или уже и не общаются почти.
Обижулька• 22 октября 2024
Ответ дляРаздражевская
Это да, но сейчас очень дорого
Обижулька• 22 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
Отработанный материал, видимо.
Понятно, что столько времени на расстоянии отношений быть не может, мы сами потому не выезжаем, не готова я разводиться.
Ламборджини• 22 октября 2024
Я из Сум , решили пока сидим . Если это все продолжится, то уже без вариантов. По тец начали лупить , если добьют и без тепла , то хочешь не хочешь , а ехать куда то прийдется . Рассматриваем другой город семьей в таком случае.
А я женатая• 22 октября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
В одессе пуляют тоже а люди в клубах висят в тг показуют
Всем Одесса, я как посмотрю, поперёк горла.
Невгамовна• 22 октября 2024
Ответ дляОбижулька
Я тоже.
И не готова ребенка без отца оставить, они близки.
Но мы тоже из такого же региона, с кабами, потому переместиться по Украине выглядит мудрым решением.
Лукава Кішка• 22 октября 2024
Извините, но в вашей ситуации уже скорее сложно настроиться и остаться, а не искать, как настроиться и уехать.
Я бы попробовала с ребёнком за границу. Будет тяжело, вернуться, успеете.
Мы уехали из Харькова в первые же дни. Сейчас в пригороде Киева, т. к. у муж работу только в Киеве смог найти. Тут тоже летит( просто не сравнимо с Харьковом или Сумами. Сейчас ехала бы все же туда, где не летит.
Ліплю вареники• 22 октября 2024
Ответ дляЛамборджини
Чекаємо коментарів від Маньки та її бойових подруг. Вона завжди так переконливо пише. Віримо тільки їй.
Обижулька• 22 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
Я тоже.
Наверное, не спорю.
Некомильфо• 22 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
Отработанный материал, видимо.
А що заважало тим нормальним чоловікам теж виїхати? З моїх десятків знайомих сімей, всі давно разом за кордоном
Не кую, не мелю• 22 октября 2024
Мы выехали только в этом месяце, но нам проще было, в Украине мы жили на съеме.
А выехали по одной простой причине, у мужа заканчивалась отсрочка и нужно было выезжать.
А так до сих пор бы сидели.
Жили в Одессе.
А так до сих пор бы сидели.
Жили в Одессе.
Обижулька• 22 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Может нет столько денег?
Некомильфо• 22 октября 2024
Ответ дляОбижулька
Может нет столько денег?
Це не так дорого коштувало в перші 2 роки