Мао_Мяо• 22 октября 2024

Як відкласти гроші з зп 9750

Як відкласти гроші з зп 9750.
ЛолитаНеРазлита• 22 октября 2024
Если их не тратить, а жить на зарплату мужа
Просериарила молодость• 22 октября 2024
А самой ЗП сколько?
whenallissaidanddone• 22 октября 2024
Автор, сейчас тут прибегут местные багачки и вам будет мало места:(
Аль де Барановна• 22 октября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
А самой ЗП сколько?
Голубая фишка• 22 октября 2024
На що конкретно відкласти?
Дадосвидания• 22 октября 2024
Спитайте у моєї баби з пенсією 3200, яка відкладає на поховання, купує подарунки онукам, ДОНАТИТЬ і нормально харчується)
Женщинас• 22 октября 2024
Взагалі радять 10% від доходу відкладати.
Блискавка• 22 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
Дети помагают, скорей всего
whenallissaidanddone• 22 октября 2024
Автор, сочувствую:(
Но тут реально только на себя тратят такие суммы в месяц.
Вы не по адресу.
Женщинас• 22 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
У неї субсидія , це вже не 3200 а десь 5000 грн. І город, напевно.
Дадосвидания• 22 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Дети помагают, скорей всего
ні, діти самі пенсіонери
Тётя Хрюша• 22 октября 2024
либо сокращать расходы, либо искать доп доходы/подачки/подарки и т.д.
Смешнюча• 22 октября 2024
Ой, я колись теж думала як вижити на зарплату, дослідницьким шляхом дійшла висновку що тільки більше заробляти (мені тут радили і кімнату винаймати і витрати урізати), ніфіга, метод «економити» працює лише коли є з чого економити, а якщо стоїть вибір поповнити мобільний чи придбати дитині кілограм бананів, то це не працює
Телефон Рубика• 22 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
То в неї, мабуть, город є. Курі.
Діти і онуки , які копійку перекинуть.
Дадосвидания• 22 октября 2024
Ответ дляЖенщинас
ні, субсидіі немає, бо не положено, в будинку прописані інші люди хто має доход вище ніж можна на субсидію. рятує що грубка, то ж взимку палить 90% дровами
Просериарила молодость• 22 октября 2024
Ответ дляАль де Барановна
Поняла, тупонула немного.
Можно сделать распределение, часть коммунальные, часть на продукты, которые необходимы, а остачу отложить.
Хотя ЗП 9750 не располагает этому, если автор не одна, а с детьми.
Дадосвидания• 22 октября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
То в неї, мабуть, город є. Курі.
Діти і онуки , які копійку перекинуть.
ви взагалі знаєте скільки зараз коштує прокормити курей? вже років 5 не тримає, бо більше витрат на них.
огород так, але в межах розумного, три сотки
Бойцовская• 22 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
Да старики умеют, мои по врачам не ходят, что бы у них не болело, максимум валидол
Бойцовская• 22 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Дети помагают, скорей всего
Нет, старики умеют и без детей выживать
Нет огородов
Женщинас• 22 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
Ой, це дійсно економно. Якщо ще і туалет на вулиці і вода з колодязю... То і субсидія не треба 🙁
Телефон Рубика• 22 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
Ні, про курей не знаю, чесно кажучи)
Моя бабуся до останнього майже тримала козу.
Ну, щоб було чим займатися)
Смайликівна• 22 октября 2024
Искать подработку
Гарнюнька• 22 октября 2024
Я 5 трачу,решту откладаю
фрау Гітта• 22 октября 2024
искать подработку, думаю больше никак

Автор, где вы работаете и кем?
Посудомойка• 22 октября 2024
Вопрос должен стоять не так. Вопрос должен стоять так: почему я - здоровая баба (?) с доступом в интернет и со временем сидеть на Советчице, получаю зарплату 9750?
Ну, если бы автор не был троллем, конечно.
Не худа ні разу• 22 октября 2024
Никак, с такой ЗП цель- просто выжить
Злюка бобер• 22 октября 2024
Ох. Когда то смеялись с бабушек и о огородов с картошкой, сейчас глубоко задумалась
Без комплексів• 22 октября 2024
Сменить работу на более прибыльную
Лика-прилипка• 22 октября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
То в неї, мабуть, город є. Курі.
Діти і онуки , які копійку перекинуть.
Город потрібно виорати, посадити (купити насіння), обробити і ще купа вкладень.
Навіть якщо він малий і все вручну і жуки і інше, то все одно насіння потрібно купувати. Бо своє швидко ’виснажуються’.
На циголках• 22 октября 2024
Наверное, никак, таких много сейчас автор, люди нищают, темы через одну, на чем вы экономите, что из еды уже не покупаете и т.д.(((