Балаболка• 22 октября 2024

Какая у вас зарплата?

только честно плиз, все под анонимом. зарплата в месяц
Результат:
вже голосів: 157
28 (17.83%) От 50 тыщ грн
24 (15.29%) не работаю
21 (13.38%) От 30 до 50 тыщ грн
20 (12.74%) до 10 тыщ грн
20 (12.74%) 16-20 тыщ грн
20 (12.74%) 20-25 тыщ грн
17 (10.83%) 10-15 тыщ грн
7 (4.46%) 26-30 тыщ грн
вре_Динка• 22 октября 2024
Ответ дляБЦАшка
Соціологи граються. Може й економісти зі статистами.
Середня по країні, теоретичний розподіл, фактичний. Якась кількість збреше. При великій різниці зроблять висновки, що чорний нал досі переважає, треба і далі тиснути
Так все робиться для того щоб все йшло в тінь. Навіть обмеження на розрахунки картками ввели

Смешнюча• 22 октября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Я жду, когда начнут лидировать ’от 50 тыс.’ и ’не работаю’
Вы прямо Ванга)
вре_Динка• 22 октября 2024
Ответ дляБалаболка
Потому что нет связей.
Ню-ню. Самим не смішно?
Секс-Бомба• 22 октября 2024
Работаю бухгалтеров в пту, зарплата минималка. Прифронтовой город, работа онлайн( очень редко выход на работу ), школа онлайн. И до войны зарплата была минималка. Был один плюс, что с ребенком могла ходить на работу.
Ламборджини• 22 октября 2024
Ответ дляФорс мажор
не удивительно с такой грамотностью
рахунок - это только банковский счет

живуть за мій кошт
Мешкають дурбецало
Язикувата Хвеська• 22 октября 2024
Ответ дляДобрая свекровь
У мене три роботи
Державний заклад освіти - 5000 грн
Соціальний працівник в неприбутковій організації - 12000
ФОП інтернет магазин - 7-10000
Откуда у вас 12 тыс с ’неприбуткової організації’?
Аноним_1859• 22 октября 2024
Ответ дляБалаболка
Так надеялась, что опрос будет честным. Но даже и с анонимом выпендриться хотят)
Почему же выпендриться? У меня у примеру за 55000, это не считая дополнительных выплат, госслужба

Форс мажор• 22 октября 2024
Ответ дляЛамборджини
Мешкають дурбецало
мешкають это в помещении или по адресу
еще одна грамотейка подтянулась)
БЦАшка• 22 октября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
По вашему, глава осбб, бухгалтер и уборщица с сантехника бесплатно делают свои обязанности?
Губи з філером• 22 октября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
А в чому випендрьож? В тому що 16 проголосувавших мають зп трохи вищу за $1000?
В мене зп 34 тис, і сумарна премія за рік приблизно до 100 тис. Тобто в середньому приблизно 42 тис/міс. По сьогоднішніх цінах це вже не так і багато, особливо з урахуванням того, що на 2 такі зарплати може жити 4 людини, якщо в родині 2 дітей. Розумію, що доволі багато людей в Україні мають вдвічі менші доходи, але це не значить, що немає тих, хто отримує більше 50 тис на місяць. Взагалі тенденція на знищення середнього класу, скоро залишаться переважно жебраки та багаті люди. І це сумно
В мене вкупі 73-75, я і син підліток, не жируємо, ціни за останні два тижні майже на все виросли, зараз ще опалювальний сезон. 50 тис, це не так уж і багато, особливо, якщо винаймати житло.
автор Балаболка • 22 октября 2024
Ответ дляГуби з філером
Вот уж где трлляка
Губи з філером• 22 октября 2024
Ответ дляБалаболка
Вот уж где трлляка
В чому тролізм?
автор Балаболка • 22 октября 2024
Ответ дляГуби з філером
В чому тролізм?
Потому что нет таких зарплат, как вы указали. Или вы за год имели в виду?
Губи з філером• 22 октября 2024
Ответ дляБалаболка
Де, немає, в держсекторі і то не факт, в приватних фірмах, особливо, якщо на результат працюєш, є
автор Балаболка • 22 октября 2024
Ответ дляГуби з філером
Нема.
Губи з філером• 22 октября 2024
Ответ дляБалаболка
Нема.
Погано шукаєте чи працюєте, в нас вакансії навіть на 200 тис є.
автор Балаболка • 22 октября 2024
Ответ дляГуби з філером
Бред не пишите. Надоело. В гос у нас 10 тыщ, в частных 20.
Губи з філером• 22 октября 2024
Ответ дляБалаболка
Ок, у вас 20, працюйте і радійте, а ми будемо за те, що у нас працювати.
whenallissaidanddone• 22 октября 2024
Ответ дляФорс мажор
серьезно?
у меня много знакомых с доходом далеко за 50 тыс, что в этом необычного?
И вы в курсе зарплаты знакомых?

Форс мажор• 22 октября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
И вы в курсе зарплаты знакомых?
Да, я точно знаю, что там фигурируют совсем другие суммы
Не несчастная 1200 баксов
Добрая свекровь• 22 октября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Це міжнародна організація з підтримки віл інфікованих громадян.
Я є соціальним працівником з такими родинами. Ми є неприбутковою організацією