Мотористка• 22 октября 2024

Помади сегменту Люкс!

Чи є сенс переплачувати? Хочу побалувати себе помадою. В Брокарді приглянулась матова помада Ланком, і Шанель сподобалась. Правда цінник кусається( Ланком на акції десь 1400 коштує, Шанель без акції під 2000. Чи варто платити більше, якщо за 300 можна Лорналь чи Мейбелін взяти?
Аноним_1858• 22 октября 2024
Та купите, порадуйте себя, если не за последние
Щас ухожу• 22 октября 2024
Якщо справді хочете- беріть! Краще купити і заспокоїтися, ніж будете брати 3-4 мейбелін і все одно хотіти ланком
Гага Газу• 22 октября 2024
Я ´підсіла’ давно на ізраїльську Jade... мені вона більш ланкому та шанелі сподобалась.
Слоник-тоник• 22 октября 2024
Особисто за мене - помади, тон, пудра люкс - так. Туш - ні, може бути і масс, аби не сипалася.
Текстура інша, палітра багатша, кольори цікавіші, не розтікаюттся, не з´їдаються.
А.р.і• 22 октября 2024
Ответ дляГага Газу
Мені колись їх блиск дуже подобався
Кондуктор трамвая• 22 октября 2024
А какой вам финиш нужен?
автор Мотористка • 22 октября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
А какой вам финиш нужен?
Щоб і не сухий і не сяючий, щось середнє
А.р.і• 22 октября 2024
Діор для мене найкращі блиски в помади. Блисками років 20 користуюсь.
Помаду і туш, мініатюри, 2 роки тому подарували в діор, за покупку 150 мл парфумів. І вони мене підсадили, дуже класні помади.
А тон і пудра ще Шанель подобається
Гага Газу• 22 октября 2024
Ответ дляА.р.і
Мені колись їх блиск дуже подобався
А я не пробувала блиски.Дуже випадково їх помаду купила і прямо закохалась - не пливе, нн в´їдається, не пересушує губи, гарно лягає. От відклала всі, які були в косметичці.... І років 10 не зраджую їй
А.р.і• 22 октября 2024
Ответ дляГага Газу
Мені 16 років тому, чоловік цілий набор подарував. Втюхали все що було в брокарді. Особливо не зайшло. А блиск років на 5 залишився зі мною. Потім якось перестала користуватись
Хома з пастою• 22 октября 2024
Ответ дляА.р.і
А тон і пудра ще Шанель подобається
Також блиски діор подобаються, а туш більше зайшла ланком.
А.р.і• 22 октября 2024
Ответ дляХома з пастою
А я не пробувала ланком.
Зате після люксу, звичайні мейбелін і тд, зовсім не заходять. У доньки спробувала і ні фіга, хоч думала, що якщо гарні вії то різниці нема
Хома з пастою• 22 октября 2024
Ответ дляА.р.і
А я не пробувала ланком.
Так, є така справа) Після люксу важко перейти в дешевший сегмент.
А.р.і• 22 октября 2024
Ответ дляХома з пастою
Я про туш конкретно.
Якось є типи косметики, як туш, олівець для брів, які як я думала особливо різниці не мають в люксі і масмаркеті. Але є(((
Хоч тон, пудра, парфуми, тільки люкс. Ну крім люміне сс, то моє виключення. Кращого не знайшла ще. Але силікону там)) не всім підійде
KROX@• 22 октября 2024
Я недавно купила помаду ILIA, дуже подобається текстура, гарно лягає, губи не сушить. У мене є мейбелін, трохи не те. Якщо носите помаду щодня, я б брала ту Ланком, яку дуже хочеться і отримувала б задоволення від хорошої помади.
Бжоли-бандерівці• 23 октября 2024
У Шанель шикарні помади. Беріть)
Кружите меня,кружите• 23 октября 2024
Charlotte Tilbury самые шикарные помады.
Летюча помилка• 23 октября 2024
Из люкса пока пробовала только от Шарлот Тилбери помады. По сравнению с тем же Лореалем - разница большая. Из недорогих нравятся очень помады и блески Кико. Если зажмете на люкс, то хотя бы Кико возьмите. А вот карандаши для губ у Кико отстой.
18 мнеУЖЕ• 23 октября 2024
Я люблю помады YSL, для меня они лучше чем диор. Тональник тоже YSL, лучше чем диор и ланком. А тушь люблю ланком
Заставляличка• 23 октября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Де купуєте?
Божа кульбабка• 24 октября 2024
Я б взяла щось з Mac, одні з найкращих що в мене були, Lancome якісь неприємні на губах, а матова взагалі буде жахливо сушити губи