useruseruser• Изменено 23 октября 2024
Кажуть,що за допомогою занять спортом можна прискорити метаболізм.Люди що,вірять
Люди вірять у цю казку? За допомогою спорту людина худне тому що витрачає калорії,а не тому що в неї становиться прискореним обмін речовин.
Ответ дляkit-voyak
М´язи споживають більше калорій, ніж інші тканини, навіть у стані спокою. Більше м´язів - більший пасивний розхід калорій
Тим не менш,як тільки людина перестає займатися спортом,одразу ж повніє.
Ответ дляSo_so
Мышечная масса определяет скорость метаболизма.
Может быть.Я тоже часто слышу,что чем больше мышц,тем более ускоренный метаболизм
Ответ дляirina2005
це звідки така інформація?
Інакше би всі,хто схудли більше б не набирали вагу.
Ответ дляirina2005
я людина яка схудла. Так от говорю, що можу поправитися лише якщо жрать починаю. Коли перестаю займатися спортом, просто гіршає якість тіла.
Зрозуміла.Ну а я ізагалі не уявляю собі схуднення без занять спортом якщо чесно.Це мабуть воно повинно бути тоді нуууу дуже низькокалорійним
Ответ дляuseruseruser
я схудла не від спорту, а від обмеження в їжі. Спортом займатися вже потім почала. Чесно, я ніколи по собі не бачила, щоб худла від спорту. Але ми всі дійсно різні.
Ответ дляirina2005
Я худну тільки коли займаюся спортом.Моя мама така сама.Те ж саме мені сказала,що вона худне тільки від спорту.
Ответ длявре_Динка
А я коли перестаю.)
Вилітаю з режиму, перестаю їсти хоча б тричі на день - починаю набирати вагу. Всі різні
Так,ви в один прийом їжі багато з´їдаєте,виходить.
Худеют на правильном питании, а не от работы в зале, вы не представляете сколько вам прийдеться пахать в зале что суммарно спалить тарелку жареной картошки суммарно на 1000 ккал. Научно доказанные факторы влияющие на метаболизм есть в свободном доступе и один из них это физ активность.
Ответ дляuseruseruser
Ні. У мене, я коли вилітаю із режиму, я їм менше 900 калорій. У мене затримується вода. Повертаюся в режим, коли організм розуміє що я вже регулярно нормально харчуюся починає відпускати. і за декілька місяців -кіло 9-10
А от коли я в режимі і на спорті я їм багато калорій на 2-2500( мені важко стільки їжі зʼїсти) і не набираю. Це навіть проблема, бо складно йти на масу
Ответ дляBreakMe
Ого,1000 калорий это же какое количество её должно быть.Богу Слава,что я не люблю картошку и чипсы :-)
Ответ дляginora
Людина має в щось вірити.
От ви , наприклад , вірите що можна помістити хліб і солодке в 1000 ккал і при цьому бути не голодною і утримувати вагу
Так.Я їм те що люблю.Чому ж я повинна давитися тим,що не люблю їсти?
Ответ дляginora
І створюєте по десять тем на день на тему схуднення)))
Пишете, що худнете давно.
Все правильно робите) продовжуйте)))
Пишете, що худнете давно.
Все правильно робите) продовжуйте)))
Мені стало цікаво,яка калорійність того,що я їм. І все. Вле відповіді я так і не отримала,зато отримала порцію хейту ні за що.
Ответ дляginora
Ви б спробували щось почитати окрім порадниці.
Враження, що всі знання про схуднення у вас від ´дієтологів´ з тік тока
Я ж читаю. Кажуть що треба або обмежити солодке і борошняне,або повністю відмовитися. І що? На все життя відмовлятись?
Ответ дляginora
Не можете з цим змиритися?
Ну то це вже не про дієту.
Я вам вже писала. Такого стилю харчування доведеться дотримуватися все життя.
Ну то це вже не про дієту.
Так,але я намагаюся харчуватися так,щоб входити в дефіцит калорій,і не відмовляючись від тих продуктів,що я люблю їсти.