useruseruser• Изменено 23 октября 2024
Кажуть,що за допомогою занять спортом можна прискорити метаболізм.Люди що,вірять
Люди вірять у цю казку? За допомогою спорту людина худне тому що витрачає калорії,а не тому що в неї становиться прискореним обмін речовин.
Ответ дляginora
Ви і подумати не могли, що в мене є чоловік, наприклад. Чи діти.
А ще я іноді їзджу до батьків і купую там тортик до чаю.
І чого ви вирішили, що ходити в Рошен, це для мене якась форма страждання? Мені все одно, в атб заходити чи в кондитерську. Вигляд солодощів ніяк на мене не впливає.
Ну якщо для того,щоб купити щось чоловіку,дітям і родичам,тоді підтримую.
Жаль,що ви навідсіч собі відмовляєте.
Ответ дляuseruseruser
Жаль,що ви навідсіч собі відмовляєте.
А мені шкода, що ви навіть уявити собі не можете, як то жити без залежності
Ні, ну може ви мене зараз вразите, і розповісте про якусь користь від цукерок?
Якщо ви про задоволення, то не треба за мене переживати, я його отримую не від швидких вуглеводів
Ответ дляginora
Ви знаєте,ви праві. Можливо ви навіть мнні позловтішаєте,але сьогодні встала на ваги і я побачила невелику прибавку у вазі. Плюс 500 грамів. Мабуть треба передивитися все ж таки раціон(((((((
Ответ дляginora
Якщо б я не бігала на стадіоні,було би більше(
Ответ дляginora
Я просто останні три дні їла згущенку.Але небагато.На хліб мазала її.Мнні вона дуже подобається на смак,Я не можу собі уявити,якаб у мене була би сьогодні прибавка по вазі,якщо б я не ходила на стадіон,думаю,плюс 2 кг точно( а так хоч 500 грамів. Але це також багато,три дні тому назад вага була менше. Треба її викинути нафіг
Ответ дляuseruseruser
Ви знаєте, що вуглеводи викликають набряки?
Вони утримують воду.
Ответ дляginora
Вони утримують воду.
Ну що,прям стільки багато води? А не жирок я набрала?
Ответ дляginora
Канешно жирок, ага
А про кількість води погугліть. Це інформація у відкритому доступі.
До того,як я почала їсти сгущенку,я їла шоколадні цукерки ну і бігала звичайно також (тільки у першій половині дня),і вага йшла вниз.