Шукаю літературу яка сьогодні популярна серед малих, підійдуть як книжки з хлопчачою тематикою так і щось що буде цікаво для дівчат
Полюю на дрони• 23 октября 2024
Мала читала Матильду на одному диханні. Більше нічого не зацікавило
Бойова• 23 октября 2024
Доньці в 8 років сподобалась ’Полліанна’ Елінор Портер. Вона потім ще йде на обов’язкове читання по шкільній програмі. Пасинок в такому віці перечитав всього Гарі Потера.
Ответ дляПП-шница
Так 8 чи 12? Різні інтереси
Шукаю що подарувати для дівчат 8 та 12 років, та для хлопця 10 років
Ответ дляSimpleDimplee
Замечательный троллинг, жаль, что палитесь
Не зрозуміла???
SimpleDimplee• 23 октября 2024
Ответ дляElenaOsipova
Не зрозуміла???
Вы пишите околесицу и сами не можете согласовать свою ложь
Ответ дляSimpleDimplee
Удалено администрацией...
SimpleDimplee• 23 октября 2024
Ответ дляElenaOsipova
Удалено администрацией...
Ответ дляSimpleDimplee
Удалено администрацией...
Ви хворий на голову?
SimpleDimplee• 23 октября 2024
Ответ дляElenaOsipova
Ви хворий на голову?
Понятно, надо отправлять жалобы администратору
Ответ дляSimpleDimplee
Удалено администрацией...
Вкажіть мені де тут троллінг, якщо ви такий розумник
Санта Барбара• 23 октября 2024
Джонатан Страуд серія книг «Бартімеус, фентезі, про джина і хлопчика чаклуна, мені теж зайшло ))
Макс Бральж’Останні підлітки на землі’ - цю серію мій малий перечитував мабуть разів три
Гордон Корман ’Нездатні’ теж улюблена книжка
Це з того, що згадала
Ответ дляБойова
Я про Поттера звісно знаю, це вже класика, але побоююсь що це буде занадто круто для малих, хоча тут вже кому як, його скоріш за все і так куплю, я то залюбки почала б його читати, відгуків багато хороших чула
неДоЖиру• 23 октября 2024
Ответ дляElenaOsipova
Якщо дітям не сподобався Поттер то можете Персі Джексона запропонувати, він трошки простіше буде
Джинци на Флісі• 23 октября 2024
Ответ длянеДоЖиру
До Персі Джексона жирний плюс
Пасхальний тролік• 23 октября 2024
Тореадори з Васюківки. В мене вже доросла дитина але й досі помню ту книгу, на базарі тоді порадили.
Губи до вух• 23 октября 2024
Персі Джексон і дівчатам і хлопцям мав би зайти. Страуда Бартімеус або Локвуд і ко. Невермур від Таунсенд. Сестри Грімм Баклі, але я не певна, що всі частини вийшли українською.