Україна наше все• 23 октября 2024
Моя мегавигідна покупка
Україна наше все
• 23 октября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Оце автор деяких тут рве...
Мабуть самі б залюбки купили і ви оце нехароші майже з рук видерли.
Я наприклад в секонді ніколи не одягалися, не моє. Але ніколи не фукаю і не насміхаюся...
Подруга там дуже класно скуповується.
Вас вітаю, дійсно класний улов.
Подруга там дуже класно скуповується.
Вас вітаю, дійсно класний улов.
Дякую, коли з´явилися діти, я почала заходити в секонди за спецмфічними речами.
Україна наше все
• 23 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Таке,просто я висловила свою думку,моя доня таке точне не буде носити,їй 17
А що вона носить, цікаво, покажіть?
Подвійна веселка• 23 октября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Так, ніколи шкіряних в такому стані не зустрічала, тканеві, і підлітки їх розмітаютю.
Не лише підлітки, мені 45 років, маю 5 пар конверсів. Ваші гарні, вітаю з вдалою покупкою💐
Україна наше все
• 23 октября 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Дякую. В мене чоловік після 40 почав носити конверси, симпатично з джинсами виглядає на щодень.
Котя_люлю• 23 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Мені 40 і таке взуття тільки викликає таке відчуття .Просто моя думка,без образ
Блін, ну ви в совку хіба що стрьомні босоніжки поносити встигли, звідки воно у вас?)
Пасхальний тролік• 23 октября 2024
Ответ дляКотя_люлю
В мене класичне гарне взуття,робота вимагає.
Котя_люлю• 23 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
То тепер нікому не можна ходити в не класичному взутті, якщо у вас робота вимагає?) Конверси, до речі, це теж класика, тільки кедова)
Ксерокопия ночи• 23 октября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Естественно 😂
Подивіться на фото, вони нові, шнурки взагалі навіть ніколи не зав’язували.
Жаба вона така.