Україна наше все• 23 октября 2024
Моя мегавигідна покупка
рукиЖимолости• 23 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Мені 40 і таке взуття тільки викликає таке відчуття .Просто моя думка,без образ
А ше більш заношених ніж на картинці не знайшлось? Ну щоб зовсім в хлам, які навіть на фіз-ру страшно взути) І на картинці не коверс, а якраз оті страшні совєтські кеди.
Україна наше все
• 23 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Я старша вас, але в мене не викликає, я ще молода, легко адаптуюся до змін, трендів. Конверси класика - це ми були за залізною завісою, і такі дикі, як у вас реакції, а весь світ в них вже 50 років ходить.
Україна наше все
• 23 октября 2024
Ответ дляТрільчиха
Он один? Или что?
Ілі что! А що вам ваш мозок підказує?
Пасхальний тролік• 23 октября 2024
Ответ длярукиЖимолости
Вони для мене однакові,якщо ще для дівчини то якесь дивне взуття,а що таке той коверс,то яка різниця
Пасхальний тролік• 23 октября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Хай ходять,я люблю гарне взуття,а не якісь резинові кеди на фізру
Україна наше все
• 23 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Соррі, ви, як бабка з села. У Вас немає дітей? Вони зараз таке носять, що треба бути в темі.
Зупка_цем• 23 октября 2024
Я однако удивлена реакцией на классические кеды. Оказывается, даже такую нейтральную обувь можно раскритиковать. И, о боже, их нужно обыграть и только единицам женщин это удается.
Автор, с удачной покупкой
Пасхальний тролік• 23 октября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
В нас час любе гівно назвати трЄндом і люди як під дудочку біжать за ним.Немає смаку і естетикі.
Україна наше все
• 23 октября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Автор, с удачной покупкой
Дякую!!!
Україна наше все
• 23 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Ці кеди тренд серед молоді вже 50 років, з часом видозмінюється, але є і класичні моделі.
Україна наше все
• 23 октября 2024
Ответ дляПомеха справа
Ні,не моє
Звісно, не ваше, а моє.
Куколка-мяуколка• 23 октября 2024
Анатомічні устілки маєте? Вставляйте. Бо не уявляю, як в них можна постійно ходити на пласкій підошві, це ж можна так проблеми з ногами собі запросто створити
Бронетапці• 23 октября 2024
Вітаю з вдалою знахідкою!
А ще вам дуже пощастило мати вузькі стопи з низьким підйомом. Бо з іншими Конверси носити неможливо.
Може ще третю?• 23 октября 2024
Автор классная покупка!👍
Не понимаю нападок, купила в ансвере за 1400 летом высокие кожаные конверсы и мега довольна) они оч удобные.
Мои
А_я_ЛОЖУ!• 23 октября 2024
Оце автор деяких тут рве...
Мабуть самі б залюбки купили і ви оце нехароші майже з рук видерли.
Я наприклад в секонді ніколи не одягалися, не моє. Але ніколи не фукаю і не насміхаюся...
Подруга там дуже класно скуповується.
Вас вітаю, дійсно класний улов.
Подруга там дуже класно скуповується.
Вас вітаю, дійсно класний улов.
Парасюха• 23 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
бідні ваші пальці. Ті кандали зроблять вам лише проблеми. Анатомічне рагульство
це найзручніше взуття
Парасюха• 23 октября 2024
Ответ дляМerida
Автор не писала, что для ребёнка. Вижу и женщин в ьаких .выглядит печально.
печально выглядят ваши сообщения на форуме
Пасхальний тролік• 23 октября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Таке,просто я висловила свою думку,моя доня таке точне не буде носити,їй 17
Альфасамка• 23 октября 2024
Ответ дляПарасюха
це найзручніше взуття
угу, потім будуть крякозябри і вальгус
ВсеЧетко• 23 октября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
згодна, але є класика-а це жах
БезВзяток• 23 октября 2024
Ответ дляeuhunter
Офигеть. Крутой сегодня день у ваc, поздравляю. Мне тоже повезло с покупками, но я в вашей теме не буду хвастать. Это наверное такая фаза луны благоприятная ;)
І я в секонді сьогодні скупилася на 400 грн, все подобається, великий пакет речей, флісовий плед бабусі.
ВсеЧетко• 23 октября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Фото не вставилось
ну це інша справа) ці гарні
БезВзяток• 23 октября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Так, ніколи шкіряних в такому стані не зустрічала, тканеві, і підлітки їх розмітаютю.
Я на початку літа теж бачила шкіряні,білі, 42 розмір, нові, але і моїх синів вже 45 розмір взуття, тож не купила.
Україна наше все
• 23 октября 2024
Ответ дляБронетапці
Вітаю з вдалою знахідкою!
Це дитині, в нас в усіх стопи різні, всі носимо.
Україна наше все
• 23 октября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Фото не вставилось
Гарні, недорого для шкіряних.