Кудрі кручу сама• 23 октября 2024
Найбільша глибина світового океану — кросворд
Допоможіть розгадати кросворд. Всього 5 літер 4-я літера о
На паровозе• 23 октября 2024
А коли западину на жолоб перейменували? І я , і діти ще як западину вчили...
Ну шо не так?• 23 октября 2024
Ответ дляНа паровозе
Посмотрите в гугле)) Марианская впадина (жёлоб))) Я тоже учила как впадину)
На паровозе• 23 октября 2024
Ответ дляНу шо не так?
Я не сперечаюся, що вона зараз жолоб. Мені цікаво, коли стали жолобом називати
Ананомчикус• 23 октября 2024
Ответ дляНа паровозе
Так это взаимозаменяемые слова. Изначально так и называли, просто «впадина» чаще использовали