Тро Нью-Йорку• 24 октября 2024

В кого чоловіки мобілізовані в 50+

Які плюси і мінуси в 50+ у підписанні контракту в армії? Що краще мобілізація чи підписання контракту?Людину просто бусифікували .
У кого родичі підписували такого віку, напишіть відгуки, буль ласка
Альдебаран• 24 октября 2024
На контракте плюшек больше, но это все равно контракт. И списаться сложнее на контракте
Розбещена цяточка• 24 октября 2024
Є які працюють за контрактом.Бо фізично не тягнуть.Є небагато хто воює,але не дуже бігають,бо теж вже здоров´я.
І є ті хто походив по ВЛК,подивились,покрутили з усіх боків,та й сказали -поки відбій.Нема куди приткнути з таким фізичним станом.
Скорая помощь• 24 октября 2024
На контракт 50+ не розраховуйте зараз
Божа кульбабка• 24 октября 2024
Давно? А то тут прям последние недели рассказывают, что 50+ уже не мобилизуют. То ли сказочницы, то ли наивные.

У меня несколько друзей этого возраста мобилизованы + один добровольцем пошел. Но никто не на контракте. Насколько знаю там есть нюансы по демобилизации, поэтому никто из моих не шёл не планировал контакт. Но в подробности не вникала.

На нуле всего двое служили - доброволец и ещё один. Второй пропал без вести с полгода назад( Остальные - с вопросами по здоровью и служат преимущественно в неглубоком тылу (Донецкая, Харьковская область). Почти все с ВО техническим.
Новорічна пальма• 24 октября 2024
у подруги брат , зараз 54 роки, на початку війни пішов добровольцем. Зараз ще на фронті. Но він в дуже гарній фізичній формі, спортсмен в минулому.
Капуста Маша• 24 октября 2024
Мій чоловік в 52 роки на початку війни пішов добровольцем,через 2роки служби (54роки) всіх заставили підписати контракт, можна було вибрати на 3 або 5років, після підписання нічого не змінилося,про плюшки нічого не знаю.
Скорая помощь• 24 октября 2024
Ответ дляБожа кульбабка

Мобілізуют. Не сказочники, у декого тут чоловіки тцкуни, про що не одноразово писали. Тож пані зацікавленні в чиємусь житті в обмін на копієчку в сімейний бюджет.
Чоловік в бойовій бригаді, ’не глибокий тил’ не гарантує, що завтра не кинуть на позиції. Жодному зі знайомих 50-річних, в т.ч. і чоловіку, контракт з червня не підписали, якесь нове внутрішнє розпорядження: бусіфікованих виключно на позиції.
Божа кульбабка• 24 октября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Насчёт неглубокого тыла понимаю. Хотя двое из них - один с палочкой ходит (коленные суставы такие уже давно), второй с переломом позвоночника в анамнезе, тяжести поднимать не может. ХЗ, какой смысл на позиции( их и из учебки не особо хотели брать. Прямо говорили, что физическая форма не устраивает.

Про сказочниц - в таком разрезе и не думала( печально, если так и есть.
Стрекоза любви• 24 октября 2024
Контракт краще з того боку, що все ж є якісь більш-менш умови. Але і не всі бригади готові підписати контракт з новобранцями.
Ось приблизна відповідь.
75В• 24 октября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Трендеть не мешки ворочать
Зайканалужайке• 24 октября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Не мобилизирут сейчас 50+ распоряжение, только если есть отношение в бригаду и тогда они в Миноборону запрашивают чтоб дали добро ,офигенному специалисту с обоснование зачем он бригаде
мистерЛяпсус• 24 октября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Підтверджую. Чоловік штаб сержант групи персоналу в ДШВ
Зайканалужайке• 24 октября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
О мой тоже сейчас там в командировке по рекрутингу Дшв
автор Тро Нью-Йорку • 24 октября 2024
Ответ дляСкорая помощь
На контракт 50+ не розраховуйте зараз
Що Ви цим хочете сказати, напишіть подробніше. Йому якраз будуть пропонувати
автор Тро Нью-Йорку • 24 октября 2024
Ответ дляБожа кульбабка

В минулу п´ятницю пізно ввечері забрали
Файна дівка• 24 октября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
В минулу п´ятницю пізно ввечері забрали
Це ваша тема була, що з вокзалу?, чоловіку 51рік
автор Тро Нью-Йорку • 24 октября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Мобілізували, на жаль.
автор Тро Нью-Йорку • 24 октября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
В п´ятницю мобілізували, влк за ніч пройшов.
автор Тро Нью-Йорку • 24 октября 2024
Ответ дляФайна дівка
Так
Божа кульбабка• 24 октября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
В минулу п´ятницю пізно ввечері забрали
Ага, ну я так и думала, что вряд ли что поменялось. Мифическая директива, которую никто не видел, потому что секретная.
мистерЛяпсус• 24 октября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Мого мобілізували ще влітку, то вже тоді в учебках вже було - кому 50+? Йдіть в автобус
мистерЛяпсус• 24 октября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Яка учебка?
stroi• 24 октября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
І де він зараз?
мистерЛяпсус• 24 октября 2024
Ответ дляstroi
І де він зараз?
Я ж писала вже
stroi• 24 октября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Я ж писала вже
Побачила
мистерЛяпсус• 24 октября 2024
Ответ дляstroi
Побачила
Його вже тоді тільки четверта учебка взяла. Бо старий. Три відмовились.
автор Тро Нью-Йорку • 24 октября 2024
Ответ дляstroi
І де він зараз?
Ще не в учебці, в якомусь пункті в одному із обласних центрів чекають поки назбирають відповідних людей і відповідну кількість.
автор Тро Нью-Йорку • 24 октября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Яка учебка?
Він ще не в учебці. Див. мою відповідь нижче
Скорая помощь• 24 октября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
В любому випадку спочатку учебка. Хоч контракт, хоч ні. І тільки уччастина направляє покупцеві. А в них розпорядження, виключно бойові бригади комплектуються. В чоловіка(51 рік, водій) була можливість підписати контракт з 3-ю штурмовою, був підписаний контракт з тиловою частиною забезпечення, але уччастина вирішила інакше, на Покровському напрямку. Тепер в мене теж питання задля чого підписували контракт(
мистерЛяпсус• 24 октября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Мій куди сам напросився, туди і дали відношення, ще на першому тижні. Він сам підійшов до покупця. Виявилось, що саме такий ’інвалід’ потрібний в штабі