Шикаю і викаю• 24 октября 2024

Ну вот про какие 5000 в месяч на семью идёт речь?

Вот, к примеру корзина на семью 3+1 с обычным питании, конечно пару позиций можно заменить.
Ну и тут нет некоторых вещей, вроде сырков ребенку, чай/кофе, вода, части овощей.
Вообще вот приблизительно такая корзина продуктов на неделю, покупаю в разных местах, в течении недели. На питание уходит 13-15 тысяч.
Вот как это можно сократить до 5, с сохранением всех макроэлементов?
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Не по темі, а як це смайл руколіцої брюнетка, в мене тільки блонді
От настроек телефона зависит

Така бойова Я• 24 октября 2024
Які 5 тис?((((
Нам на тиждень.2+1. Навіть не Київ. Луцьк. Як останні рази прям дивуюсь постійно. Це ж...а якась
ДваДваВісім• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Да, я искренне верю, что за 5000 в месяц на троих невозможно полноценно питаться.
Удалено администрацией...
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Не впевнена що є по 60 грн бутиль.
Знаю що зараз домашнє по 30 за літру
Є, я писала в тій темі.
Кросівки оригінал• 24 октября 2024
Не знаю, я була влітку вдома і вела підрахунок того що витрачаю, чесно я була не в шоці, я а…ла. Я стільки в Кривому Розі не зароблю. Ось це головна причина, чого люди не повертаються.
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ну вот вам наглядно, что на 1200 грн в неделю питаться троим не выйдет)
Вийде, якщо постаратися, і ціни там інші, нижчі. Мої батьки, коли чують київські ціни, в шоці, вважають, що кияни - лохи. І це вони мають непоганий дохід.
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Можливо, у Вас в чеку більше половини сміття некорисного, то де ж повноцінність.
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Что конкретно мусор?
Якось так і живу• 24 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
У вас дуже бідна фантазія.
Расширьте мой кругозор. Можно ваше меню примерное дня на три. Завтрак, обед и ужин.

Кросівки оригінал• 24 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я побачила базові продукти, навіть печиво і те Марія
Якось так і живу• 24 октября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Удалено администрацией...
Так нищие да. Но зачем утверждать о «полноценно и разнообразно питаемся».
И кстати, что такое арновка?
_Анна_83• 24 октября 2024
Ответ дляЯкось так і живу
И кстати, что такое арновка?
Удалено администрацией...
Якось так і живу• 24 октября 2024
Ответ для_Анна_83
Удалено администрацией...
О, забанили анонима)))
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Ок, сьогодні: сніданок - омлет із 6 яєць, одна кава, обід пельмені з сметаною, вечеря - запечена риба на грилі, рис, овочі. Варіант 2)Сніданок - Млинці з сиром, одна кава, обід суп гречаний, вечеря - піца. Варіант 3) сніданок - вівсянка, кава, обід плов, салат, вечеря сирники, картопля в мундирах оселелець, салат. Варіантів море.
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляніколи такого не було
А що ви їсте?
Овочи, вінігрет, суп,фрукти,рибу,чай,лімон,салат
_Анна_83• 24 октября 2024
Ответ дляЯкось так і живу
О, забанили анонима)))
Естественно. Вам же неприятно правду слышать.
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Я працювала на даноні свого часу в Херсоні.
Звісно молоко проходить обробку. Звісно молоко перевіряють призакупці на жирність і кислотність. Саме кислотність може запороти партію молока.
На заводах є таке поняття як нормалізація молока. Це вже додавання різних речовин, або навпаки , сепарація.

Факт залишається фактом, молоко попадає на молокозаводи від тих же селян.
В мене батьки працювали на молокозаводі знаю,такого гівна як роблять зараз не вживаю.
Elmyska• 24 октября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Їдять в основному макарони, сосиски, курку, картоплю в різних варіаціях. А потім часто хворіють і дофіга виносять в аптеку.
Вы на картошку не гоните, она сча доступна для элиты ))
Амбасадор щастя• 24 октября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Моїй кумі, яблука, всі овочі, фрукти, квашені овочі, гриби, кролі, кури, яйця, кабани- дають батьки, вона теж не розуміє як це можна потратити 1500 у магазині.
А я тут до чого, якщо нам дали лише яблука і це одноразова допомога?

автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Это около 250 грн в первом варианте.
Если. На 30 дней уже 7500 выходит
Чаклунка-ведунка• 24 октября 2024
Автор вам 1 пачки творога хватает на семью на неделю?? И мяса мало у вас. Картошку на 4 х всего 1 кг? Очень скудная корзина
Санта Барбара• 24 октября 2024
Ответ дляEllo
автор, но и у вас корзина явно не экономящего человека.
Чего, очень даже экономящего, один творог( не знаю такую фирму), где шоколадки, печенюшки, огурцы, помидоры.
Мы раз в неделю ходим в магазин чека меньше 6 тысяч нет, есть больше
ніколи такого не було• 24 октября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Прст ваш був про те, що чеки у вас менші, менші, бо ви на кпші три рази на день сидите, ви ж розумієте, що чоловік би ттждень артек не їв
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Это около 250 грн в первом варианте.
Если. На 30 дней уже 7500 выходит
Як ви рахуєте? Поділіться?
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
На один раз сделать сырники
И 2 раза картофель как гарнир.
ніколи такого не було• 24 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Який салат? Овочі? І скільки овочів ви собі можете дозволити? А суп з чого? Можна ваше меню?
Красота неземная• 24 октября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Овочі, мабуть, буряк тертий з олією, або морква з часником. Огірки/помідори уже дорогі.
Запасная спина• 24 октября 2024
До чого вже та енна тема про харчові корзини кожноі родини? Та невже ви не розумієте що кожен харчується відносно своіх доходів? Ну ви сьомгу купили, а багато хто собі і хек не може дозволити по 150 грн, подумає що краще кілограм свинини купить і накрутить котлет на кілька разів поісти. Так, все дуже подорожчало зараз, але сезонні овочі/фрукти раджу брати на ринках(за малим виключенням типу цибулі, буряку і т.і). Чого от мені купувати помідори по 140 грн за кг в Сільпо, якщо я на ринку за 60 можу купити? Броколі не 120 а 70 грн наприклад і т.д.
Божа кульбабка• 24 октября 2024
Ответ дляАстановитесь
Они плохо питаются
Менее разнообразно
Меньше фруктов
Меньше молока
Всего меньше
Много дешевых углеводов основа

Мы тратим около 30 тыс
Дорогие сыры
Много рыбы
Морепродукты
Много зелени и овощей свежих

Зы и помидоры я тоже люблю мини только
в унитазе одинаково выглядят что мини,что обычные помидоры
Якось так і живу• 24 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не впишитесь вы в пять. Вариант 3 - сырники, уже творог минимум 50 грн, это если каждому по два маленьких сырничка, и сельдь гривен 60, плюс даже полкило картохи (три средних) это уже грн. 20. А еще у вас салат. Пара помидоров, огурец, зелень. Плюс хлеб, масло. Вот уже под 200 грн только ужин. В обед у вас плов. В нем кроме риса, еще мяса грамм 300, приправы, морковь, лук. Даже по экономному 100 -120 грн. Кофе пьете кпждый день, его тоже бесплатно не дают. Даже если вы семью накормили по вашему бюджетному меню - вы потратили на эти продукты не менее 300 грн. А это в месяц уже почти 10 а не 5 ))
Рыба на гриле? Какая? Караси? Так тоже килограмм нажарил а есть нечего, костей море.
Пицца с чем? В пиццу как минимум грамм 150 сыра нужно. Плюс грибы там, лук, мясо какое-то))
Так что не нужно ля-ля