Завжди недо...• 24 октября 2024
Дівчата, потрапила у лікарню по швидкій. Є питання по оплаті)))
Вчора була швидка, думала, що попустить. Сьогодні прийшлося викликати ще раз (астматичні напади). Поклали у лікарню, спочатку у безкоштовну палату, я там не змогла (жінки дуже добрі й чуйні, але дві лежачі й у підгузках, я одразу почала задихатися знову). Перевели у платну, ціну лікар точну не знає, сказала, будете платити вже, коли будуть виписувати. Але ніхто не знає, скільки я тут буду))) Скільки платити лікарю? Скільки медсестрі? Я ніколи не попадала у лікарні державні й не знаю, як це все відбувається. Платити за кожну крапельницю чи вже потім?
Сиреневая цапля• 24 октября 2024
Ответ дляНі грама
Це сума на рік, а не на місяць. Із зарплати в 2,5-4 тис євро на місяць ця сума майже непомітна.
В месяц конечно же! У него больше 4000 евро, но все равно эта сумма бьёт прилично по карману
Ні грама• 24 октября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Ви неправильно зрозуміли знайомого. Кажу це як людина, яка платить за страховку.
Galina_vinsport• 24 октября 2024
Ответ дляМerida
Вы ж написали, что у вас страховка.
Я писала, что я плачу 2 тыс зл налогов с зарплаты
Galina_vinsport• 24 октября 2024
Ответ дляМerida
Нет, вы писали, что оплачиваете страховку. Вы заврались. Прочтите свои ответы.
Налоги налогами, страховка это отдельно.
Взаимный совет
from Ukraine• 25 октября 2024
Ответ дляНі грама
У БСМП наче оплата наперед була. Не заплатиш - не покладуть.
Я з іншого міста. В одній із лікарень подібна ситуація.
Сиреневая цапля• 25 октября 2024
Ответ дляНі грама
Все я правильно поняла. А вы не в курсе, что она зависит от дохода и от способа его получения
Сиреневая цапля• 25 октября 2024
Ответ дляМerida
Вы таки определитесь.
Да понятное дело никто никакую страховку не платит. Платила бы из своего кармана и столько как в Германии или Швейцарии, энтузиазм бы поубавился
Редисочка• 25 октября 2024
Ответ длятогдалия
Вам 50 +?
Чи чому безкоштовно?
так 53. кровомазання в менопаузу
тогдалия• 25 октября 2024
Ответ дляРедисочка
так 53. кровомазання в менопаузу
От. А пишите безкоштовно. До 50 р не безкоштовно. 5 тис в моєму місті, роддом.
Коржик• 25 октября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
ага, особливо коли платиш уже декілька місяців, а страхова ніяк картку не дішле, а лікарі не хочуть з папірцем особливо приймати, тобто ще просто подивитися ок, а на процедуру - записуйтесь, як пластик матимете. Моя історія декілька років тому
Тобто гроші плачу, а послугу отримати нормально не можу.
Коржик• 25 октября 2024
Ответ длятогдалия
Яке місто? А навіщо Ви погоджуєтеся на злочин?
Просто у мене прямо зараз рідна людина лежить у лікарні. З оплат за останні 2 місяці - заплатила за диск для запису КТ 96 грн, здається (можна було принести свій, я не купила) і за ксерокс висновку, бо собі його лишала (але це не в лікарні робила). Все - консультації, аналізи, ЕКГ, КТ 4 зон, променева терапія, перевʼязки - безкоштовно.
Може, люди таки самі сунуть гроші
тогдалия• 25 октября 2024
Ответ дляКоржик
Може, люди таки самі сунуть гроші
Я нічого не сунула.
Це в них ’каса’ така.
Одразу була попереджена про вартість. Я думала реальна каса, з банківським рахунком, а по факту було, як описала.
В лікаря запитала за оплату їй, бо випадок не типовий, ніхто не хотів оперувати, а вона погодилась. Тобто була попередня домовленість.
Більше нікому нічого не платила.
Це в них ’каса’ така.
Більше нікому нічого не платила.
Коржик• 25 октября 2024
Ответ дляНі грама
Ану, розкажіть, скільки ж Ви у Німеччині платите? Бо людина. якій Ви відповідали, явно правильно зрозуміла, вище є мій досвід кількарічної давності. теж помісячно виходила норм сума тільки за страховку, страховку на випадок тривалого догляду я не брала, тільки медичну
Коржик• 25 октября 2024
Ответ длятогдалия
Я нічого не сунула.
Це в них ’каса’ така.
Більше нікому нічого не платила.
Це в них ’каса’ така.
Більше нікому нічого не платила.
тобто це була домовленість, ну, тоді можливо, хоча все одно не радує. Я навіть за той диск для КТ платила в касу з чеком, тобто реально ніде нічого
тогдалия• 25 октября 2024
Ответ дляКоржик
В мене не було варіантів.
Але одразу кажуть всім про касу і вартість операції. Але отака ’каса’ 🤷
Редисочка• 25 октября 2024
Ответ длятогдалия
не знала что 50 это какой-то особенный возраст .
все таки пенсия не с 50 лет.
Коржик• 25 октября 2024
Ответ дляРедисочка
все таки пенсия не с 50 лет.
та немає ніде такої норми, то щось десь баба-бабі-сказала
тогдалия• 25 октября 2024
Ответ дляРедисочка
все таки пенсия не с 50 лет.
То ви думали вам безкоштовно за гарні очі? 🤣
тогдалия• 25 октября 2024
Ответ дляКоржик
Поцікавтесь в лікаря. Є перелік безкоштовних операцій, обстежень, аналізів, які залежать від віку.
Редисочка• 25 октября 2024
Ответ длятогдалия
я думала всем - там молоденькая девочка еще была плакала все время вроде беременная на раннем сроке - думала ей тоже бесплатно
тогдалия• 25 октября 2024
Ответ дляРедисочка
Ні не всім.
Сама про це в лікарні дізналась.
Але є безкоштовні обстеження/ операції /аналізи, які залежать від віку.
Сама про це в лікарні дізналась.
Коржик• 25 октября 2024
Ответ длятогдалия
навіщо мені цікавитися, коли я знаю. Так, є певні пакети рекомендованих від певного віку обстежень, а не просто від 50 років. АЛЕ навіть наприклад ендоскопія від певного вікуу безкоштовна всім, АЛЕ і тим. хто молодший, якщо є підстави - сімейний анамнез онко шлунка. наприклад, та ін. Тобто лікар вирішує обґрунтованість процедури і тоді вона безкоштовна. Питання не у віці, а в тому, щоб не робити певні обстеження тільки тому. що хтось захотів. начитавшись в інтернеті, а лише за реальної потреби, тобто з електронним направленням від лікаря, який знає протокол і критерії доцільності.
Різницю розумієте між ’обґрунтовано’ і ’від 50 років’?
Редисочка• 25 октября 2024
Ответ дляКоржик
так в мене було направлення с штрих кодом від гінеколога на ургентную гитероскопию
тогдалия• 25 октября 2024
Ответ дляКоржик
Я лежала в стаціонарі. В один день було 5 гістероскопій. Це озвучував лікар. 2 жінки лежали в мене в палаті. Одна 55 р - безкоштовно, інша 39 р - оплачувала.
Лікар озвучувала за вік, не баба-бабі ♀️.
Коржик• 25 октября 2024
Ответ дляРедисочка
пологи безкоштовні, за показами навіть КР. АЛЕ часом не всі потрібні препарати є в лікарнях закуплені коштом держави, тоді щось доводиться докуповувати. Щодо більшості лікаренб наявність препаратів, навіть їх рохподіл за відділеннями і групами хворих можна подивитися тут Якщо Ви у лікарні, вас просять оплатити чи купити препарат, який (як ви бачите) там є, причина скаржитися. Але у мене такого не було, як були ліки - їх кололи і капали всім у відділенні
Коржик• 25 октября 2024
Ответ дляРедисочка
от у цьому і проблема, тоді платно. Просіть, вимагайте, але отримуйте ці направлення
Редисочка• 25 октября 2024
Ответ длятогдалия
може 55 біла по направлению
а та що 39 просто захотела без рекомендации гинеколога