Завжди недо...• 24 октября 2024

Дівчата, потрапила у лікарню по швидкій. Є питання по оплаті)))

Вчора була швидка, думала, що попустить. Сьогодні прийшлося викликати ще раз (астматичні напади). Поклали у лікарню, спочатку у безкоштовну палату, я там не змогла (жінки дуже добрі й чуйні, але дві лежачі й у підгузках, я одразу почала задихатися знову). Перевели у платну, ціну лікар точну не знає, сказала, будете платити вже, коли будуть виписувати. Але ніхто не знає, скільки я тут буду))) Скільки платити лікарю? Скільки медсестрі? Я ніколи не попадала у лікарні державні й не знаю, як це все відбувається. Платити за кожну крапельницю чи вже потім?
Сиреневая цапля• 24 октября 2024
Ответ дляGalina_vinsport
Польша, налогов плачу 2 тыс зл
Ну понятно. Я же говорю кто-то другой. Вы думаете это ваши аж 2000 злотых (смешно) покрывают все расходы на медицину?

100pudov• 24 октября 2024
Спросите у тех кто там уже лежит. Они точно скажут.
Galina_vinsport• 24 октября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Ну, мои обращения к врачу они покрывают 🤭
Сиреневая цапля• 24 октября 2024
Ответ дляGalina_vinsport
Вы даже не понимаете, как эта система работает!
Сиреневая цапля• 24 октября 2024
Ответ дляМerida
Под защитой может и бесплатно, а если просто жить, то страховку платить нужно. В Швейцарии моя страховка стоила 700 франков, хорошо, что моя компания за меня платила. Потому что при зп 5700 до налогов, уже не так весело, если это с твоего кармана.
Мой друг в германии платит больше 1000 евро за семью. А кому-то все ’бесплатно’
Galina_vinsport• 24 октября 2024
Ответ дляМerida
Так я и плачу страховку
Заставляличка• 24 октября 2024
Врачу и медсестре не надо платить. За палату узнайте сколько и все. Я 14 лет назад лежала с отитом - ни за что не платила, только лекарства покупала и анализы были платные. Все остальное - бесплатно. Нет возможности - не платите

Аноним с кешбеком• 24 октября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Там бардак полный. У меня папа умер там в прошлом году, они даже не сообщили.
Але хтось казав,дивлячись яке відділення.
Є і гарне там,а є ,як я також чула, ’просто жах’
ГоловнаЯ• 24 октября 2024
У старшей медсестры уточните сумму за палату . В детской больнице в этом году платила 700 грн (за все дни независимо сколько лежишь, хоть день , хоть 10) .
Отдельно медикаменты покупаете ,врачам и медсестрам по своему желанию и возможности.
автор Завжди недо... • 24 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Спасибо ❤️
spart-5037• 24 октября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Легко говорить, когда за это платит кто-то другой :)
Пенсионерам бесплатно всем медицина. Даже бомжам.
Редисочка• 24 октября 2024
сегодня делала гистероскопию в гос . роддоме - все бесплатно вообще - даже пеленки у них свои
еще и супом вкусным покормили хотя я легла не на целый день
Замріяна• 24 октября 2024
Ответ дляАнонимба
У меня мама в том году лежала после дтп 200 гр не дашь не подойдут и памперс не помогут поменять, страна….
Свекр лежав в лікарні, з ним в палаті полубомж. То памперси, ліки були безкоштовно і міняли санітарки за так . Тільки просили його не підгодовувати його.
Горня капучіно• 24 октября 2024
Ответ дляGalina_vinsport
Да, в Европе с этим легче. Роды бесплатные, травмпункт бесплатно, МРТ, гипс.. все чинно и благородно
В Польше,в первую волну беженцев, соседку возила хозяйка пансионата на своей машине. У соседки рак. Скорая не приезжает...Круто?
Не видела б сама-не поверила б
Ні грама• 24 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Надіюся Ви не на БСП на Юності..
У БСМП наче оплата наперед була. Не заплатиш - не покладуть.
Домашня Зюзя• 24 октября 2024
Ответ дляGalina_vinsport
Я там в гос больницах как вижу как со стариками носятся , как у нас в лучших частных, плакать хочется(((
Домашня Зюзя• 24 октября 2024
Ответ дляМerida
В Чехии мне работа платит
Ні грама• 24 октября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Ви впевнені що вони повинні міняти підгузок при наявності родичів?
Я вас здивую,це повинні робити ви
Я вас теж здивую - як не треба міняти підгузок ,так лікарі кричать, що родичі не мають права бути у палаті.
Ну і контрольний постріл - міняти підгузки це таки обов´язок медперсоналу. Так само, як і транспортувати хворого у лікарню, а не казать ’шукайте самі хто понесе до швидкої’
Ні грама• 24 октября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Це сума на рік, а не на місяць. Із зарплати в 2,5-4 тис євро на місяць ця сума майже непомітна.

Кондуктор автобуса• 24 октября 2024
Ответ дляАнонимба
А в нас навпаки не взяли жодної копійки. Заплатили лише за палату.
автор Завжди недо... • 24 октября 2024
Дівчата, крапельниця скінчилася, там просто той бігунок перекрити, чи не чіпати?
Нагуглила вже 😂
Аноним с кешбеком• 24 октября 2024
Ответ дляНі грама
Ви там обережно зі зброєю,а то,не дай Боже ,застрелитись 🤣
тогдалия• 24 октября 2024
Автор, я недавно лежала в стаціонарі. Сказали, що вартість палати 350 грн, це на 3 ліжка. Я в вівторок оформилась, в п´ятницю виписали. То від руки писала, що я оплатила благодійний внесок в сумі 1200 грн. Так лікар сказав. Були ще одномісні платні палати, там ціна від 700 грн, але я 3 дні була сама. В останній день положили 2 жінки, їх теж попередили, що треба буде заплатити по 350 грн, але лікар потім сказав, що не потрібно.
Так само за операцію, зі слів лікаря, заява про благодійний внесок від руки.
Все інше безкоштовно.
Персоналу нічого не платила. Лікаря запитала в день виписки, назвав суму.
тогдалия• 24 октября 2024
Ответ дляРедисочка
Вам 50 +?
Чи чому безкоштовно?
Мerida• 24 октября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
700 - это на одну меня было. На мужа ниже, на сына детская. Но в месяц писец как много. И это обязательно. Отказаться нельзя.
Кудесница_с_пургеном• 24 октября 2024
За платну палату будете платити в бухгалтеріі.Я маму лікувала 7 днів,то 500-600 доба,точно не пам’ятаю.
Мerida• 24 октября 2024
Ответ дляGalina_vinsport
Так я и плачу страховку
Тогда к чему вы пишите, что в Европе все бесплатно? И роды и мрт?
Galina_vinsport• 24 октября 2024
Ответ дляМerida
Потому, что мне доплачивать за это не нужно и на лапу врачам давать. Заплатила налоги с зарплаты и всё
Коржик• 24 октября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я взагалі думаю,що то як благодійний внесок,як лікар не знаю ціну палати...
Бо лікар не касир ф сам не лежав, звідки ціну знати?
У нього інші обов´язки по роботі
Коржик• 24 октября 2024
Ответ дляНі грама
На місяць, у мене брутто була щось 2500 з невеликим хвостиком, з них 600 страховка. Повірте,відчутно