___Mila___• 25 октября 2024

Донька, 11 років, весь час хворіє

Дівчата, в кого був такий досвід, дайте пораду, що робити. Вже сил немає і не можу тверезо мислить.
Вересень відходили в школу відмінно, на початку жовтня - горло, температура, трахеіт з інгаляціями, сиропами, 2 тижні лікарняного. Вийшла в школу - через 3 дні температура 38 без всяких симптомів, переседіли вдома з нового тижня пішла знов до школи, через чотири дні знов температура 39, нічого не турбує, ні горло, ні ніс. Що це може бути?
Annushka• 25 октября 2024
Проверьте почки
автор ___Mila___ • 25 октября 2024
Ответ дляAnnushka
Проверьте почки
Почати з аналізу мочі?
Evga32• 25 октября 2024
Ви тривожна мама?
автор ___Mila___ • 25 октября 2024
Ответ дляEvga32
Ви тривожна мама?
Вже мабуть неадекватна, серьйозно
Niffler• 25 октября 2024
Я теж часто хворіла з 11 до 13 років, поки не пішли перші місячні. Може, так організм Вашої доньки перелаштовується до дорослого життя.
автор ___Mila___ • 25 октября 2024
Ответ дляNiffler
Можливо і так, але це вже занадто, на мою думку. Боюся, що може це вже щось серйозне.
Evga32• 25 октября 2024
Ответ для___Mila___
Вже мабуть неадекватна, серьйозно
Від цього і дочка боліє. Спробуйте розслабитись і повірить, що вона здорова. Просто відпустіть цю ситуацію. І побачите
Niffler• 25 октября 2024
Ответ для___Mila___
Тоді зводіть на медогляд.
автор ___Mila___ • 25 октября 2024
Ответ дляEvga32
Ох як це важко зробити
автор ___Mila___ • 25 октября 2024
Ответ дляNiffler
Тоді зводіть на медогляд.
Так, завтра буду щось з лікарем вирішувати
Niffler• 25 октября 2024
Ще в мене так проявлялось моральне виснаження і нудьга від школи і одноманітної програми. Минулось, коли пішла далі вчитись, логічно пішов новий матеріал і освіта.
Annushka• 25 октября 2024
Ответ для___Mila___
Почати з аналізу мочі?
Да, общий и по Нечипоренко. Часто именно почки дают скачки температуры без других симптомов
Brichka_04• 25 октября 2024
Я бы почки проверила. Да, и просто кровь сдать, посмотреть что там
автор ___Mila___ • 25 октября 2024
Ответ дляNiffler
З навчанням зараз біда, а про якусь цікавість взагалі мови немає. Ще оцінка погана за контрольну сьогодні, засмутилася.
автор ___Mila___ • 25 октября 2024
Ответ дляAnnushka
Дякую, завтра напевне зранку здам кров і сечу і до лікаря з цим усим піду.
автор ___Mila___ • 25 октября 2024
Ответ дляBrichka_04
Так, я вже теж подумала, що кров потрібно здати, щоб хоч розуміти вірусне це, чи запальний процес якийсь іде. А що запалення в нирках може бути без болю?
Afina Palllada• 25 октября 2024
Глисти?
dorik• 25 октября 2024
Ответ дляNiffler
Погоджуюсь. Я помітила, що моя донька часто хворі,є ,коли в неї стрес.
Вона ненавиділа садочок і постійно хворіла. Пішла в школу,як рукою зняло. Можливо новий колектив вплинув. Але після вторгнення 22 року знову почала хворіти, ще й пішли в іншу школу,клас їй не подобався.
Зараз їй 13, з вересня попала в інший клас ттт постійно весела .
dorik• 25 октября 2024
Ответ для___Mila___
А ви засиучуєтесь за її оцінки? Чому вона засмучується,чи не тому ,що ви також?
Я взагалі за оцінки свою не трогаю, якщо баачу,що вона докладає зусилля. В них і так зараз імунітет через цю війну кляту і гормональну перебудову тіла падає, тому оцінки то вже таке.
dorik• 25 октября 2024
Ответ для___Mila___
Запалення в нирках дає температуру 38-40 без симптомів орві. Можете звісно перевірити. У моєї подруги дитинства був пілонієфріт , то я добре знаю, що це. У вашою схоже на падіння імунітету на фоні стресу.
dorik• 25 октября 2024
Вибачте, прочитала,що симптомів немає. Так, це можуть бути нирки, а може бути такий вірус. Лікар це бачить по горлу. Якщо вірус,воно запалене,якщо навіть болю немає
Brichka_04• 25 октября 2024
Ответ для___Mila___
Может быть без боли. Если рефлюкс есть, например, то может быть, что сейчас есть температура без признаков, а завтра уже нет и так несколько раз в месяц/год.
Annushka• 25 октября 2024
Ответ для___Mila___
Моча сдается в разные дни, например сегодня один анализ, завтра другой. И нужно хорошо подмыться.
Общий как обычно. По Нечипоренко - средняя порция собирается, не сразу в емкость и не до конца.