Святатабожа• 08 декабря 2025
Хто тут постійно розказує, що в Києві не маленькі зарплати?
Сходила на дві співбесіди
Перше це адміністратор у фітнес студію зп 15 тисяч,графік пів дня перша чи друга половина дня ,вибираєш самостійно
Друга це страховий агент в кол центр теж зп 15 тисяч при повній зайнятості і навіть є зміни в вихідні дні ,але тоді в будній дадуть вихідний
Мені сказали,що подумають,так як вибирають вони,а не я
Святатабожа
• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Бо це стандартний перелік питань. Ви ж стверджували, що в умовах вимога вищої освіти
Так питали за освіту
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
В мене економічна
Чому ви тоді так впевнено заявляєте, що не можете вести бухгалтерію з вашою то вищою економічною, чому не шукаєте роботу за фахом?
Шиворот Навыворот• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
Вища освіта
Капец.... СПЕЦИАЛЬНОСТЬ КАКАЯ??
Гуляю босоніж• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
Правий,а адміністратор чого?
приватної клініки
Усатая полосатая• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
яка компанія,що так мало?
Мне нормально,я ещё ,по секрету,от всех убираю офисы. Я на первичке и большего не хочу, у меня два сына подростка, я как коршун, должна быть дома и все контролировать,у них сложный возраст. Поступят и потом выдохну
Святатабожа
• 08 декабря 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Капец.... СПЕЦИАЛЬНОСТЬ КАКАЯ??
На вимагають окремої спеціальності
Святатабожа
• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Так економіст це не бухгалтер,це різні спеціалізації
Шиворот Навыворот• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
На вимагають окремої спеціальності
Вот я потому и говорю - определенная квалификация для этой работы не нужна, потому и работа эта есть неквалифицированная.
Святатабожа
• 08 декабря 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Але ж шукають людину із освітою,розумієте?
Коли мовчу- приємна жінка• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
А звідки тоді айтішники беруться?
А на айтішні спеціальності по пʼять людей на місце. Звідти і беруться
ЛеньГуглить_правда• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
И какое ж тогда у бухгалтера образование? Высшее бухгалтерское? Бухгалтера это тоже экономическое
Сито для думок• 08 декабря 2025
Ответ дляБензопирен
А у вас знання на більше? Скіли?
...уїли..як Ви забембали, дорога + бутер на роботу 100 грн в день. І це водичкою з кулера запити, якщо безкоштовна чай/кава відстуня. З 15-2400=12..з яких оренда -8 тис...ви проживете за 4 тис?
Прикуси Язика• 08 декабря 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Вы, реально, за работу админом полдня хотели 50 тыс? Идите на главбуха, знакомые ищут, 70 тыс.
Кременчуг глав бухгалтер мне предложили этом году 20 тыс(10 официально,10 конверт)
Мальовнича даль• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
Так с образованием ищут для того, чтоб человек мог два слова связать, чтобы какая-то база была чтоб не калидор говорил, а коридор! Понимаете? А по сути, для такой работы квалификации никакой не надо.
Мальовнича даль• 08 декабря 2025
Ответ дляСито для думок
А теперь посчитайте расходы работодателя, тогда и посмотрим кто ..уел..
У вас расходы добраться и пожрать. А у работодателя?
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
Ви що на економічному факультеті не проходили бухгалтерський облік? Не хочете бухгалтером,йдіть економістом. Дивно маючи вищу економічну освіту обирати ту роботу,яку обираєте ви
Шиворот Навыворот• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
Я - розумію. Це ви не розумієте.
Шиворот Навыворот• 08 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
Они не понимают-с....
Потому на работу и не взяли.
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
Та то скоріше не вимогу мати вищу освіту, а стандартний опитувальник при співбесіді, ще запитують одружена чи ні, маєш дітей чи ні, але ж це не вимоги
Прикуси Язика• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
На рівні з лікарем, юристом, економістом, програмістом і т.д.?
Не на уровне,но дворник тоже чловек и свои базовые потребности своей зпл должен покрывать.....
Кудрі кручу сама• 08 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
а зачем тогда нужен такой бизнес, когда ты не можешь оплачивать нормально работу? Пусть работодатель сам все делает
Бензопирен• 08 декабря 2025
Ответ дляСито для думок
Ні, не виживу. Тому я постійно вчусь щоб заробляти більше
Бензопирен• 08 декабря 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Відкривайте успішний бізнес платіть хоч 50 тис. Хтось впм заважає?
Кудрі кручу сама• 08 декабря 2025
Ответ дляБензопирен
мені заважає багато чого. То може взагалі безкоштовно працювати раз біднесеньким роботодавцям аж так важко. Ви хто роботодавець чи працівник на мінімалці?
Бензопирен• 08 декабря 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Можете не працювати. Кому яке діло?
Роботодавець. В мене хто працює той заробляє
Хто не хоче шукає на 15 тис посидіти день
Сито для думок• 08 декабря 2025
Ответ дляБензопирен
Тому...багато інженерів і спеціалістів навчених, виїхали або ВЕЛИКІ бізнесмени, купити деоево-продати дорого. Кому Ваше-постійно вчусь тут потрібне, на достойну посаду візьмуть студентку( сестру, племінницю, родичку) а не Вас підстаркувати з ’ рубрики вічного студента’..і пока Ви вся така навчена( платно звичайно) хто доглядає Ваших дітей, організовує бит, хто платить за навчання? Бо вже реально ці пенсійні студенти веселять.
Кудрі кручу сама• 08 декабря 2025
Ответ дляБензопирен
Можете не працювати. Кому яке діло?
я і не працюю за 15 тисяч, бо то не зп, а пособіє. Цікаво ще такий момент, чи це зп після оподаткування, чи як в нас багато де офіційно мінімалка і в конверті добавка, щоб вийшла потрібна сума. От ви як роботодавець всю суму офіційно виплачуєте? Можете не відповідати