ДелайКак_Я• Изменено 25 октября 2024
Що готуєте своїм коханим на війну. Цікавить пересилка нп…
Пиріжки , пироги ( наприклад, тертий пиріг ) зможуть дійти ? Посилка йде менше доби…Поділіться порадами
Ганцю в кєдах• 25 октября 2024
Ответ дляChaterbox
. В небольших количествах нитрит (нитрат) натрия не вреден для организма, и он постепенно из него выводится, не происходит его накопления как с некоторыми веществами.
Она везде, в покупных продуктах, в мясе в рыбе , и вы ещё дома с ней готовите
Chaterbox• 25 октября 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Я готовлю? Вы меня с кем-то путаете 🤣
Ms. Скромность• 25 октября 2024
Я би мабуть відштовхувалася в першу чергу від того, що ваш любить, бо якщо до солодкого байдужий, то нащо наприклад пиріжки з маком? А так моя сестра навіть голубці і вареники домашні колись передавала, по його замовленню. Усе доїжджало, якщо добре упакувати, та й не жарко зараз. Ну і джерки, енергетичні батончики, горішки - усе, що можна покласти до кишені і піти на позицію, також в ціні.
Почемучка• 25 октября 2024
Ответ дляChaterbox
Коханих на війні нема, а колишньому - гроші
Для чого ? Він має зарплату.
Батьків, нової жінки, друзів, волонтерів, нікого нема, що вам треба слати гроші?
Не зацілована• 25 октября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А де він оптику постійно діває?
Сітки вам треба?
дай Бог вам никогда узнать куда девается оптика к прицелу, жить в мире, и не знать горя.
Швидка Настя• 25 октября 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Соль
Що-сіль?
Сіль це консервант, який не дозволяє розмножуватися мікроорганізмам.
Вважаєте, що отруїтися, це корисно?
Шкала Радощів• 25 октября 2024
Сало, мариновані огірочки, цукерки.
В них по маршруту є дуже гарна сім’я фермерів, які готують їм пиріжки, копчену скумбрію, смажать птицю + по святах різні смаколики.
Ганцю в кєдах• 25 октября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Що-сіль?
Вважаєте, що отруїтися, це корисно?
Нитритная соль, смысл её дома использовать, если и так она везде, смысл готовить, то чем можно отправиться
Швидка Настя• 25 октября 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Ви взагалі не розумієте, про пишете, чи як?
Нітрітка додається як КОНСЕРВАНТ
Ви знаєте, що це таке, і що буде з м´ясом через деякий час якщо її не додавати?
Нітрітка додається як КОНСЕРВАНТ
ДелайКак_Я
• 25 октября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Цукерки, кава, роблю сама джерки і кабаноси
Але мій чоловік не помічений у великій любові до випічки і солодкого..
Взагалі каже, що нічого не треба
Я хочу своєму хлопцеві і його друзям зробити приємно. А джерки це що?
ДелайКак_Я
• 25 октября 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Тертий пиріг, медовик на манному кремі, піцу без майонезу. В них є їжа, але домашнє нагадує про дім і рідних.
Що за медовик ?
ДелайКак_Я
• 25 октября 2024
Ответ дляЗавжди мало
В мене знайомий - пиріжки, медовик, відбивні(взимку),можна третий пиріг.
Цікаво , якщо зрази з капустою, то дійдуть , коли прохолодно буде , чи може є які акумулятори холоду невеликі
ЛюблюДевчонок• 25 октября 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Що за медовик ?
Торт. Робила і литий спартак, норм
Ганцю в кєдах• 25 октября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Нітрітка додається як КОНСЕРВАНТ
И смысл этих продуктов, если они напичканы ядом, ну вы ешьте продолжайте умничать
Швидка Настя• 25 октября 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Мамину консервацію теж не їсте?)
Ви б хоч погуглили....
Аргументів у вам не має. Обгрунтувати свої слова ви не можете.
Говорити з вами немає про що.
Ви б хоч погуглили....
Говорити з вами немає про що.
Завжди мало• 25 октября 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Доїдуть, чому ні?
Chaterbox• 25 октября 2024
Ответ дляПочемучка
Для чого ? Він має зарплату.
Вони за свої гроші купують тепловізори, дрони, авто, квадроцикли
Почемучка• 25 октября 2024
Ответ дляChaterbox
Мова була про одну людину. Вашого колишнього. То значить, не такий і колишній. Чи сподіваєтесь повернути? Для всього вами перерахованого є волонтери.
Chaterbox• 25 октября 2024
Ответ дляПочемучка
Шо значить не колишній, як ми розвелися 7 років тому і я вже 3 роки заміжня? 🤣 Це вдячність за те, шо він захищає країну та моїх батьків, які залишились в Україні. Але таким, як ви, цього, звісно, не зрозуміти
Почемучка• 25 октября 2024
Ответ дляChaterbox
Ну звісно. Яким таким? Мій вже третій рік там. А колишні мене не цікавлять від слова зовсім.
А ваш теперішній чому не захищає?
А іншим теж відправляєте?
Взагалі тема була про їжу коханим. До чого колишній, гроші, дрони...
А ваш теперішній чому не захищає?
А іншим теж відправляєте?
Chaterbox• 25 октября 2024
Ответ дляПочемучка
А ваш теперішній чому не захищає?
А іншим теж відправляєте?
А ваш теперішній чому не захищає?
А іншим теж відправляєте?
Ви з якою метою до мене причепилися? 😉
ДелайКак_Я
• 26 октября 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Торт. Робила і литий спартак, норм
Можна рецепт ?