Сама не знаю• 25 октября 2024
Як отримати знижки на Temu?
Підкажіть будь ласка, як отримувати купони, знижки на тему, якщо я вже там робила замовлення?
Знаю що новим користувачам дають гарні знижки
Пригаю-цибаю• 25 октября 2024
там краще без отих ’знижок’ купувати, витрати будуть більше, якщо на цей маркетинг погоджуватися
Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 октября 2024
Никак. Они дают скидки либо новым покупателям, либо тем кому заказ пришёл позже, чем они обещали. У них и так не такие высокие цены,,
Сама не знаю
• 25 октября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Я теж помітила
КонФФетОшка• 25 октября 2024
Я ложила товар в корзину, иногда они предлагают скидки на товар из корзины
Сама не знаю
• 25 октября 2024
Ответ дляoboeva
Снесите приложение,станете новым пользователем
Так там же по номеру телефону реєстрація