Глаголиця• 25 октября 2024
Засіб від тарганів
Порадьте будь ласка , реально дієвий засіб від тарганів🙏
Natalia505• 25 октября 2024
Я вже їх років 25 не зустрічала, думала вже вимерли всі. брала машеньку від мурах, дієвий засіб, спрацював. Він є і від тарганів
Весела моль• 25 октября 2024
Не знаю..я все перепробовала, сейчас соседи делают ремонт, опять гады полезли , несколько лет не было - вывела борной кислотой. Купила её и опять насыпала везде
СережкинаЯ• 25 октября 2024
купли такі. одна доба і їх немає. і не приходять гостювати від сусідів
ФФФФристайла• 25 октября 2024
багато різних перепробували. найдієвішим виявився
Засіб від тарганів Syngenta Dupont Advion Cockroach гель