Фима Собак• 25 октября 2024
Дівчата, я офігіваю він цін! На чому економите? Як?
Капсули для прання 22 грн.
Пачка масла 100 грн. 4 зефірки 46 грн. Гроно винограду 100 грн
Носки дюна одноразові бо не відпираються повністю -60 грн.
Які є методи економії? Акціі в Єва? Чи альтернатива якась?
Замислилася, щоб ліпити пельмені вдома сама)))
Ну нкономити не аж так щоб виноград не їсти, м‘ясо не їсти, капусту не купувати.
А так щоб все їсти, але економніше.
Це ж якось реально?
Сьогодні в косметолога за 10 мл пілінгу для лиця і 10 мл масочки на розлив дала 1700 грн.
Дівчата, це триндєц
А так щоб все їсти, але економніше.
Це ж якось реально?
Дівчата, це триндєц
Бджолина королева• 25 октября 2024
Ответ дляФима Собак
Дивилася на нові труси по рекомендаціі з вчорашньої теми Ажур 300-400 грн
Краще акцію інтіміссімі і по 300 їх накупляю, бо Ажур мені щось не вау..
А з дешевих котонових некст 270 за 5 пар. Раджу
А они не выцветают, некст?
Margaritka-levi• 25 октября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Спасибо большое за рекомендации. Но мы не прокуроры и не судьи. Такие зарплаты платят. Киев, бухгалтер на основные средства в больницу - 20 тысяч, эт нормальная ЗП,по Вашему? Работы дофига, ответственность и от зари до зари
Меняйте профессию, идите на курсы, пробуйте что-то другое, более высокооплачиваемое
Вбигудях• 25 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Не надо мне говорить что делать)))
Вы глубоко ошибаетесь про спокойную работу и не кланяться.
Никто не может померять чужую шкуру на себе. И из далека очень хорошо нарезать задачи и давать советы.
Хотите, как мы, милости просим. Ещё не закрыт параграф.
Я вже жила за кордоном. Давайте не будемо про страшні невиносимі умови для біженців і як все плохо
энциклопУдия• 25 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Вот смотрю я на таких баб и балдею. Всё вокруг брехухи, одна она в белом пальто и честная))))
Есть что по теме сказать о еде на 10000грн в неделю на двоих?
Воздух в банке• 25 октября 2024
Ответ дляЮпитерная
Зараз вам про саморозвиток щось напишуть і про вихід із зони комфорту :))
помоєму українці будь-кому вже можуть майстер клас дати по виходу з зони комфорту... в зону нескінчаємої турбулентності(
Фима Собак
• 25 октября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Вчора зі знайомою говорили. Тема зайшла про дні народження
І вона каже: мовляв я свої 18 на все життя запам´ятала
голодні 90, зарплати не давали
я зранку плакала що нема грошей на вино на стіл, а ввечері - що котлети собака стащив зі стол і з´їв
голодні 90, зарплати не давали
А мені 90 припали на моє дитинство.
Їли щодня картоплю жарену і мариновані орірки. Це була моя улюблена страва і я не бачила «подвоха» 😂
Одягалися переважно в секонді, тожі він звався гуманітарка. Я так любила той європейський стиль: сорочки фланелеві в клітинку, світшоти, худі і толстовки. Наче в героїв з Беверлі хілз )))
А на базарах фігня всяка.
Хоча базари я також любила, особливо дезіки Оh! І всяку всячину.
Ностальгія пробирає. А тато каже, якби ти була доросла, то носиальгія б не пробирала, згадувати не хочеться. Забути як страшний сон
Всі однокоасники були +- рівні, то ж комплексів тим паче не було.
А на базарах фігня всяка.
Юпитерная• 25 октября 2024
Ответ дляMargaritka-levi
Ви чим займаєтеся ? Теж скачете з професії в професію ?
Я_не_аноним_100%• 25 октября 2024
Ответ дляMargaritka-levi
Пусть Вам мужчины дарят тушь Ив Сен Лоран, а не Мейбелин)
Я и так училась на бухгалтера, главный сейчас,куда мне ещё расти?
Сейчас такие зарплаты, а цены высокие. Не ешь торт, купи печенье
энциклопУдия• 25 октября 2024
Ответ дляСмурфетта
БоХатим не понять 🙆♀️ що батькам стараєшся купити те, що самі собі не куплять
Ок, все дешево- то звідки теми?
тільки відчепіться
Ок, все дешево- то звідки теми?
тільки відчепіться
Меню будет наконец-то на 10 тыс за неделю на двоих???
Юпитерная• 25 октября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ааа , кайф
Так і думала що поради полетіли від космонавтки
Воздух в банке• 25 октября 2024
Ответ дляMargaritka-levi
якщо ВСІ візьмуть да і скористаються принаймі першою Вашою порадою про зміну професії - не боїтесь що всі ми (так-так, не тільки Ви, але я і Глаша з Машею) по вуха будемо сидіти у гімні без продуктів харчування і інших ’ніштячків’, до частини з яких руки приклали в тому числі люди, чия праця наразу оцінюється в 7-8-9-10 тис грн?
энциклопУдия• 25 октября 2024
Ответ дляСмурфетта
Ок, все дешево- то звідки теми?
тільки відчепіться
Ок, все дешево- то звідки теми?
тільки відчепіться
И тема совсем не про питание на 40000 в месяц на двоих
Вбигудях• 25 октября 2024
Ответ дляMargaritka-levi
Кожен раз коли криза в Україні міняти професію ? Ну це вже смішно
Margaritka-levi• 25 октября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
В этом ваша проблема, что вы не хотите ничего менять, пробовать новое, стремиться к лучшему, даже в своей сфере развиваться. Хотите работать на дяду и жаловаться на цены.
Юпитерная• 25 октября 2024
Ответ дляMargaritka-levi
Зарабатывать больше
Написала людина яка отримує туш мейбелін на день народження
Як там життя - заробили на яхту ви чи чоловік ? Скористалися своїми порадами ?
Юпитерная• 25 октября 2024
Ответ дляMargaritka-levi
Ви вже змінили щось? Тепер дарують авто вам ? Чи може самі купуєте після зміни професії ?
Смурфетта• 25 октября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Чому на двох, я ще третя
Все найкраще. Вареники, пиріжки, холодець, шуба, голубці, котлети по-київськи, Наполеон, квашена капуста, нарізки, вино, борщ, олівє, млинці з сиром і грибами
Я коли до батьків приїжджаю- в них свято. Чого і вам бажаю
Я_не_аноним_100%• 25 октября 2024
Ответ дляMargaritka-levi
Я главный бухгалтер, выше это фирма аутсорсинг,которая свои услуги предоставляет по бухучету. А я не хочу выше, я хочу ехать домой, заходить в магазин и не втыкать на ценники с круглыми глазами. Хочу лечь на диване и отдыхать или семьёй заниматься. А не думать,как мне ещё развиваться. Ещё раз повторю, зарплаты низкие,цены высокие. Это аксиома сейчас
Вы супер женщина? Растите детей в войне и работаете, получаете отличную ЗП?
В моїй хаті моя правда• 25 октября 2024
Ответ длячерная мамба
Спасибо, уже погуглила, а зачем вообще? Блин, я динозавр
Коррекция высыпаний и неровностей, очищение и сужение пор, выравнивание тона кожи.
Margaritka-levi• 25 октября 2024
Ответ дляЮпитерная
Вас настолько задел мой совет, что уже не знаете к чему прикопаться, лучше бы направили энергию на поиск дополнительных возможностей заработка.
Смайлик• 25 октября 2024
У нас продукты с села.Почти бесплатно-молочка,овощи,фрукты,мясо,яйца.Каждый третий украинец имеет лишний вес.Меньше жрать надо ведрами и будет на все хватать
Фима Собак
• 25 октября 2024
Ответ дляMargaritka-levi
Після Мейбеллін від вас так і віє «успішним успіхом» щоб поради роздавати як іншим жити
Юпитерная• 25 октября 2024
Ответ дляMargaritka-levi
Та ви самі собі щось порадьте і змініть життя а потім роздавайте поради іншим ( а по факту від вас їх ніхто не просив )
Воздух в банке• 25 октября 2024
Ответ дляMargaritka-levi
що з приводу зміни професії і гімна, котре Ви самі за собою не приберет по ряду причин?
п.с. я не стібаюсь, про гімно - то не фігурально, а реально. Тому банити мене нема за що
Воздух в банке• 25 октября 2024
Ответ дляСмайлик
тобто до простої істини, що часто зайва вага від ’пустої’, віглеводної їжі, яка більше дешевша для пересічного українця, Ви ще не дійшли?..
Я_не_аноним_100%• 25 октября 2024
Ответ дляСмайлик
Продукты С села это вы покупаете домашнее или свёкры/родители передают?
Смайлик• 25 октября 2024
Ответ дляФима Собак
А мені 90 припали на моє дитинство.
А на базарах фігня всяка.
Как вспомню девяностые,аж вздрогну!Сейчас в сто раз лучше люди живут.
Фима Собак
• 25 октября 2024
Ответ дляСмайлик
Та це 1000%
Але я тоді була мала, дерева вищі, трава знленіша, так так сприймалося))
А батьки реально здригаються