Фима Собак• 25 октября 2024
Дівчата, я офігіваю він цін! На чому економите? Як?
Капсули для прання 22 грн.
Пачка масла 100 грн. 4 зефірки 46 грн. Гроно винограду 100 грн
Носки дюна одноразові бо не відпираються повністю -60 грн.
Які є методи економії? Акціі в Єва? Чи альтернатива якась?
Замислилася, щоб ліпити пельмені вдома сама)))
Ну нкономити не аж так щоб виноград не їсти, м‘ясо не їсти, капусту не купувати.
А так щоб все їсти, але економніше.
Це ж якось реально?
Сьогодні в косметолога за 10 мл пілінгу для лиця і 10 мл масочки на розлив дала 1700 грн.
Дівчата, це триндєц
А так щоб все їсти, але економніше.
Це ж якось реально?
Дівчата, це триндєц
Амбасадор щастя• 25 октября 2024
Ответ дляФима Собак
Дивилася на нові труси по рекомендаціі з вчорашньої теми Ажур 300-400 грн
Краще акцію інтіміссімі і по 300 їх накупляю, бо Ажур мені щось не вау..
А з дешевих котонових некст 270 за 5 пар. Раджу
Я недавно офигела просто. Зашла купить бесшовные трусы в ларьке на рынке ( такие себе две верёвочки) - 200 грн
А у меня 150 было, и я на них думала две пары купить
, так надо мной, наверное, сжалились и отдали мне одни за 150
Українська Мрія• 25 октября 2024
Фима Собак
• 25 октября 2024
Ответ дляДама_с_караваем
И про вкус еды , я не писала. Я писала, что в Украине хуже, зп на месте, цены дикие, война, рашка рядом. А то что в Украине вкуснее почти все, я и так знаю
Ну так хоч смачніше в нас. Хоч якийсь плюсик)
Воздух в банке• 25 октября 2024
Ответ дляValentynaIn
Удалено администрацией...
фігова площадка - НЕ РАДЖУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Броніки для Моніки• 25 октября 2024
Ответ дляВоздух в банке
а йому 2 приставки нащо?
я без стьобу
PS і Нінтендо, на них різні ігри доступні і ще там є нюанси.
Воздух в банке• 25 октября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
аа
не знала про таке
купила своєму на аліку приставку аля денді (привіт мого минулого) - норм
ну телефон з іграми є ще
не знала про таке
ну телефон з іграми є ще
ФФФФристайла• 25 октября 2024
А ви ніколи в Європі не були?
Я була в скандинавських країнах і порівняно із ними наші ціни це ніщо навіть зараз із війною
ФФФФристайла• 25 октября 2024
Ответ дляНу шо не так?
Не ходжу до косметолога
Дійсно дивно капусти за 22 гривень то дорого,а косметолог за 2000 тисячі нехай буде
Мамин тріль• 25 октября 2024
Ответ дляВесела бджілка
Шоб я так жила в дюне покупать носки по 60грн на 1 раз
И капсулу 22 на одну стирку)
Из Виа-гры• 25 октября 2024
Вот лучше на продуктах не экономить,а не покупать такие дорогие маски у косметологов,мне 49,не хожу по косметологам,пользуюсь более бюджетным кремами Корея,недорогим масками,выгляжу неплохо как для своего возраста,а то вам жаль 100 грн на пачку масла,а 1700 не жаль,кстати масло можно и дешевле найти по акциям,вчера купила Наш молочник за 70
ФФФФристайла• 25 октября 2024
Ответ дляФима Собак
Я також не ходжу. Це взяла для домашніх процедур.
Якби робила в салоні то певно треба помножити на 5
Що заважає купити на мейкапі?
Фима Собак
• 25 октября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Не капуста
Капсула дорого
А 1700 це не косметолог, а проф косметика для домашніх 5-6 пілінгів. Це як 283 грн за пілінг
Капсула дорого
Перемелица• 25 октября 2024
Ответ дляКавуся
Автор, який у вас розмір одягу?
Розмір одягу великий,дякую що спитали ог-135,об 140, то розумію що такого одягу мало,але дякую
Фима Собак
• 25 октября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Що заважає купити на мейкапі?
Там повні банки, а мені треба розлив. Повні я не використаю і там взагалі космос ціна
Фима Собак
• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Я люблю ферму або масло з хлопчиком
Інші не брала ніколи (ну колись може дуже давно)
Пс. Це на 5-6 масок. Не на 1
ФФФФристайла• 25 октября 2024
Ответ дляФима Собак
Не космос ,я часто беру
Перемелица• 25 октября 2024
Ответ дляНаталя-e9ac
скажіть ваш розмір?
Дякую,що спитали розмір великий ог135,об 140 ,то розумію що небагато такого одягу є,але все рівно дякую
ЖующаЯКонфету• 25 октября 2024
Ответ дляФима Собак
Я по кафе не ходжу. Раз в місяць на каву. Не їм там нічого, ні тістечок, ні салатів.
Економія 😃
Лосось щотижня також можу дозволити.
300 грн -450 грам.
Що таке 300 грн сьогодні?
Але ми давно лосось не купували, ніхто крім мене не любить.
Але треба купувати і хоч іноді їсти бо корисна
Економія 😃
Лосось щотижня також можу дозволити.
300 грн -450 грам.
Що таке 300 грн сьогодні?
Скумбрія оселедець не менш корисний
Из Виа-гры• 25 октября 2024
Ответ дляФима Собак
Я люблю ферму або масло з хлопчиком
Пс. Це на 5-6 масок. Не на 1
Наш молочник считается хорошим маслом,на вкус даже лучше чем с мальчиком,на счёт масок,у вас что сильные проблемы с кожей,что обойтись нельзя?Если вы для продления типо молодости и красоты это делаете,то как раз с этого бы и экономить начали,можно делать маски и скрабы из домашних средств,куча рецептов,лучше качественно питаться,пить витамины чем верить в чудо исцеляющие маски и носить такие огромные суммы косметологам,ведь все равно все зависит от генетики,образа жизни,помочь может только пластика,все остальное такое себе
ХтоЯкщоНеЯ• 25 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Девочки, я в ужасе тоже.
Приехала на неделю к маме. Офигеть, не то слово. Не была 1,5 года. Без 1 тыс из дома выходить нельзя. Разве что мусор вынести.
Сыры, колбасы, молочка дороже чем в Германии.
Химию завтра хочу купить - уже настраиваюсь на очередной шок.
Как вы выживаете?????
Реально не так страшен уже внешний враг, как то что творят в стране.
Как вы выживаете?????
Щось руснею засмерділо від цього коментаря
Ответ дляФима Собак
Подорожчали 400 за 6 пар.
Мені в розмір.
Брала такі упаковки і просто всі чорні і кольорові або чорні, білі і беж. То чорні не зношуються, а кольорові білі і беж штають тоншими. Але також не розтягуються, не ідуть катишками, не рвуться.
Перу в пральній на бавовна 60 градусів. Їм нічого не стається
Мені в розмір.
Дякую, дивлюсь хочу замовити
Дама_с_караваем• 25 октября 2024
Ответ дляФФФФристайла
А ви ніколи в Європі не були?
А зп там какие?
Мій не такий• 25 октября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я главный бухгалтер, выше это фирма аутсорсинг,которая свои услуги предоставляет по бухучету. А я не хочу выше, я хочу ехать домой, заходить в магазин и не втыкать на ценники с круглыми глазами. Хочу лечь на диване и отдыхать или семьёй заниматься. А не думать,как мне ещё развиваться. Ещё раз повторю, зарплаты низкие,цены высокие. Это аксиома сейчас
Вы супер женщина? Растите детей в войне и работаете, получаете отличную ЗП?
Ех підтримую, теж главбух, дохід до війни і зараз то небо і земля. Про витрати я мовчу.
Я_не_аноним_100%• 25 октября 2024
Ответ дляМій не такий
Так а ответственность какая,как вспомню блокировки налоговой,отключали свет дома,на работе аааааа
Я_не_аноним_100%• 25 октября 2024
Ответ дляФФФФристайла
А ви ніколи в Європі не були?
К чему это здесь? Там такие же ЗП?
Юпитерная• 25 октября 2024
Ответ дляФФФФристайла
А ви ніколи в Європі не були?
В Європі були тільки ви
А зарплати скандинавські такі як українські ?
Мій не такий• 25 октября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Та і зараз кошмарять, а військовий облік? Не знаєш на який стілець сісти щоб комусь г..на не підкласти((
Я_не_аноним_100%• 25 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Не,тут всегда так, в теме про цены в Украине заходит какая-то фрау и начинает писать: а вот у нас в Германии, в Польше итд.
Амбасадор щастя• 25 октября 2024
А вообще, сейчас беру всё только по акции. На товары без акции теперь даже редко смотрю