100%• 25 октября 2024
Зняти набряк тіла. Затримка рідини.
У мене швидко затримується рідина. Як тільки тортик поїм, то одразу на вагах +2 кг на наступний день.
Звісно, потім день слідкую за харчуванням та п´ю багато води, та бігаю в туалет. На наступний день, як не було цих 2х кг.
Але після 45 років рідина почала виводитися важче. Тепер потрібно 3-4 дні.
Які ви знаєте ще способи знати затримку рідини в тілі?
100%
• 25 октября 2024
Ответ дляНаизнанку
У меня так же стало. Сейчас вообще стоит неделю и хоть бы что. Как шарик воздушный себя чувствую. Так устала всю жизнь бороться со своим телом
Вово. Відчуття, що там не +2, а всі +20(((
100%
• 25 октября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
я страдаю отеками
после бега или силовой они сразу уходят
Дякую. Цікаво.
100%
• 25 октября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Тортик зʼїла , а затримується рідина ? Цікава біологія
Ну там більше продуктів. Тортик - це умовно.
100%
• 25 октября 2024
Ответ дляДресса
Ну якби після 45 вже просто Потрібно змінити режим харчування, знизивши по мінімуму швидкі вуглеводи та прибравши цукри. Я схудла на 13 кг завдяки призначеній енодокринологом дієті і ще планую схуднути. Першими швидко зійшли саме набряки.
Ім переважно білки та клітковину. Міняйте режим харчування чуда не буває. А якщо вам порадять тут таблетки для виводу рідини, то ви маєте знати що це шкідливо для здоровя. Бо вони приймають виключно за мед показами
Та ви шо? Ось так білок і клітковина. Шашлик - це білок? А він теж отік дає.
Мінімум вуглеводів, це наскльки мінімум? Раз в тиждень, чи раз в 3-місяці?
Безсовісна кума• 25 октября 2024
Ответ для100%
Вона теж дає отікання
Автор, вам треба обстежитися якщо вас саме турбують набряки. Наприклад, якщо я їм оселедця на вечір, то вага на ранок +0,5. І після всіх порушень дієти не більше 0,5 кг. Ви говорите про набряки до +2кг. ЦЕ ж не тільки по вагах видно? Набрякле тіло видно по ногах, по обличчю, по слідах від шкарпеток на набряклих ногах. Якщо у вас справді серйозні набряки йдіть краще до лікаря, а не шукацте протинабрякові пігулки. Бо це може бути і від нирок, і від серця. Лікарі скажуть в якому напрямку рухатися. Для чого ви ставите такі експерименти, тим більше якщо вам вже за 45?
У мене набряки були саме просто від порушення харчування, коли виявили інсулінорезистентність та призначили ліки, то вони пішли і я більше не набрякаю. Може все ж такі до лікаря?
100%
• 25 октября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Ну так треба обстежитися, вірно? Вияснити причини затримки рідини. Якщо це нирки, то там зазвичай симптомі більш вагоміші ніж набряки після оселедця та тортіка. Я не їм надмірну кількість білків, важко набрати навіть потрібний мінімум. Просто виключила швидкі вуглеводи та продукти з великим глікемічним індексом, цукри та фруктози, в моєму віці це вже абсолютно непотрібно організму.
Якщо в двох різних клініка з різницею у 2 роки не знайшли причину, то методично викидати тисячі і продовжувати шукати?
Ось недавно ендокринолог перевіряла. Я покі що не готова знову бігти шукати при нормальних аналізах.
ротцвеники• 25 октября 2024
Ответ для100%
Так если вы сама такая умная - зачем вам советы? Идите к эндокринологу и не морочьте здесь людям голову!
Жрать нельзя не после 6ти, а после 30ти. Вам 45. Вы хотите и есть как в 20, и двигаться как в 45, но при этом не набирать?
100%
• 25 октября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
А якщо перевіряла? Так що тоді?
Нирки в мене з дитинаства перевіряють раз 5 років знаходиться геній, який каже, що потрібно обстежити. Серце перевіряли півроку тому. Ендокринолог тільки місяць назад розівів руками, глянувши на аналіз. У мене не має стільки часу і стільки грошей, щоб кожен аналіз перевіряти на правельність в інших клініках.
Безсовісна кума• 25 октября 2024
Ответ для100%
Мінімум це назавжди. Сходіть до лікаря і віе вам все розповість або в інеті купа інформації.
Мені шашлик набряк не дає ніколи)) дає те, що до шашлика- конячок, закуски.
Такі вуглеводи як картопля, крупи, макарони я не ім взагалі. Для гарнірів використовую пюре з цвітної капусти, сочевицю наприклад, іноді гречу. Хлібобулочні вироби, цукри (сам цукор і все, де він є - соуси, майонези, креми, кетчупи), маринади, закрутки теж не ім. Фрукти також яблука та груші, цитрусові, ніяк не банани, виноград, хурму. На цьому і худну, і набряків немає.
Можна багато пояснювати але тут все індивідуально
100%
• 25 октября 2024
Ответ дляротцвеники
Була в ендокрінолога. Місяць тому завершилася епопея.
Безсовісна кума• 25 октября 2024
Ответ для100%
А якщо перевіряла? Так що тоді?
А чого ви так нервуєтеся? Ми ж спілкуємося просто.
Ви ж пості не писали ні про які обстеження.
Ок, якщо нічого не знаходять і все нормально, то чудово. Причина набряків у вашому харчуванні та можливо низькій фіз активності.
Що значить ендокринолог розвела руками? Що не так в том аналізі? Які показники порушені?
100%
• 25 октября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Ендокринолог, запропонувала харчуватися нормально, як усі. З хлібом і з цукром, але дозовано, бо за багато років організм відвик і так реагує.
Безсовісна кума• 25 октября 2024
Ответ для100%
тоді я не розумію вашого питання, що вас турбує?
у вас є зайва вага чи тільки набряки?
судячи по тому, що вам дозволено істи хліб та цукор зайвої ваги немає, отже чого ви переймаєтеся що на вагах йде коливання? вага ж повертається назад за пару днів? не розумію яку ви пораду хочете тоді
у вас є зайва вага чи тільки набряки?
Астоновитесь!• 25 октября 2024
Ответ дляСама не знаю
таблетки принимать, у вас склонность.... таблетки, которые жидкость выводят, но смотрите, они и калий выводят, поэтому всегда надо добавку калий к таким таблеткам.....
Ни в коем случае нельзя принимать мочегонные без показаний, назначения и контроля врача. Иначе можно вообще оказаться в больнице под капельницами, если не в коме. Почитайте про нарушения водно-электролитного баланса из-за приема диуретиков.
Сама не знаю• 25 октября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
это же не каждый день, а раз-два раза в неделю. каждый день естественно такое принимать не нужно.
100%
• 25 октября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
у вас є зайва вага чи тільки набряки?
Раніше поверталася.
А зараз вже довше потрібно контролювати.
Буває, що тиждень воюю з цім набряком.
Иванка Бур• 25 октября 2024
Ответ для100%
Вона теж дає отікання
у вас можуть бути проблеми з лімфою, робіть лімфодренажний масаж щоранку, перевірте гормони щитовидки, гінеколоію теж гормони. також набряки бувають від нирок і серця. від сидячої роботи. ви скажете-так я все життя сиджу на роботі.. а нє, то вже вік. образити не хочу, самій 43 р., набряки теж є, але не на обличчі
100%
• 25 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Ну тоді від сидячої роботи)))
Кардіолог був влітку, ендокринолог у вересні. Гінеколог та уролог - в травні.
Потрібно спробувати лімфодренажну зарядку та масаж
Иванка Бур• 25 октября 2024
забула дописати. хагчування... глютен, лактоза... ви їсте щось молочне. особливо наніч? молочка теж дає набряки
Иванка Бур• 25 октября 2024
Ответ для100%
Ну тоді від сидячої роботи)))
натще щоранку, груди в руки і 100 разів в носочків на п´ятки. є біг на місці. пошукайте в інтернеті)
ЯяяКакаджамбо• 25 октября 2024
Ответ дляДресса
Напишіть, будь ласка, детальніше про дієту, які продукти можна, які прибрали? Дякую
Бджолина королева• 25 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Да,мне гинеколог отменил молочку,глютен,сахар,белый рис
Иванка Бур• 25 октября 2024
Ответ для100%
Ну тоді від сидячої роботи)))
Безсовісна кума• 25 октября 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Вибачте я не можу. Ви розумієте мені ендокринолог поставив інсулінорезистентність і прописав дієту. Те що вона добре спрацювала на мені я вважаю тому що це нормальне харчування для жінок після 45. Почитайте в інеті дієта за глікемічним індексом або харчування при інсулінорезистеності. Але все одно це ж лікувальна дієта у кого високий цукор. Хоча якщо честно я рахую що цукри нікому не корисні, є багато досліджень з цього приводу
100%
• 25 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Із лактози тільки твердий сир. Він не дає набряки.
Глютен майже не ім. Ну хіба що буряк, картопля
100%
• 25 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Дякую. Спробую. Вже нагуглила різного.
Сижуревувшоке• 26 октября 2024
Ответ для100%
Те що перевіряли, нічого не показувало.
Вы у нефролога были? Если нет, то ничего Вы не проверяли. УЗИ почек не информативен.
100%
• 25 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
Есть быстрая гимнастика лифмодренпднпя . Понуглите в ютубе .
Дякую.