100%• 25 октября 2024

Зняти набряк тіла. Затримка рідини.

У мене швидко затримується рідина. Як тільки тортик поїм, то одразу на вагах +2 кг на наступний день.
Звісно, потім день слідкую за харчуванням та п´ю багато води, та бігаю в туалет. На наступний день, як не було цих 2х кг.

Але після 45 років рідина почала виводитися важче. Тепер потрібно 3-4 дні.

Які ви знаєте ще способи знати затримку рідини в тілі?
неДоПриличий• 06 декабря 2024
Ответ дляДресса
Ну якби після 45 вже просто Потрібно змінити режим харчування, знизивши по мінімуму швидкі вуглеводи та прибравши цукри. Я схудла на 13 кг завдяки призначеній енодокринологом дієті і ще планую схуднути. Першими швидко зійшли саме набряки.
Ім переважно білки та клітковину. Міняйте режим харчування чуда не буває. А якщо вам порадять тут таблетки для виводу рідини, то ви маєте знати що це шкідливо для здоровя. Бо вони приймають виключно за мед показами
Дякую!
Неваляшкина• 13 декабря 2024
Ответ для100%
В яких? Коли раз в тиждень робиш вибір між оселедцем, суши піцою чи торником, то тоді тиждень виводити. Чи їсти все життя прісне?
Як варіант - їсти тортик/оселедець/суші в першій половині дня. Мені саме так допомагає мати менше набряків. Бо тільки поїм оселедця ввечері, хочеться запити а потім зранку мішки на обличчі
Напланетянка• 15 декабря 2024
Ответ дляДресса
Підкажіть, будь ласка, що саме із білків та клітковини Ви їсте, щоб набрати добову норму? Тому що 100г квасолі не дорівнює 100г білку.
Дякую.
Безсовісна кума• 15 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Дякую.
Я харчуюсь інтуїтивно, не розраховую норму білку. Тому що нестача його відразу відчувається, бо хочеться солодкого, хлібного.. яйця , куряче філе, рибу ( тунець, скумбрія), сир 5 відсотків, грецький йогурт всюди в якості заправки, сечовицю, квасолю. Коли відчуваю нестачу білків додатково на ніч протеіновий коктейль
Фрекен бок• 03 января 2025
А спорт есть?