Мастер Класс• 25 октября 2024

Манікюр, чи реально навчитись робити собі самій?

Чи реально десь по відео навчитись робити собі чистку фрезером, і гель лак покриття? Якщо так може маєте якісь поради, де що і як?
пьЯНА• 25 октября 2024
Вот фото - уж как есть)
delphoto
пьЯНА• 25 октября 2024
Вот пару фоток - стыдиться не буду, уж как есть для первых раз ))
delphoto
автор Мастер Класс • 25 октября 2024
Ответ дляпьЯНА
Немає фото, не грузить
пьЯНА• 25 октября 2024
Ответ дляМастер Класс
Немає фото, не грузить
ага, проблема - оба раза зависло (
Крапипопка• 26 октября 2024
Все ж дам пораду не брати поки що бази на розлив, взагалі, що безпосередньо контактує з пластиною, має бути найякісніші і якомога безпечні. Особливо, коли ще тільки починаєте знімати фрезером покриття.
Дівчата, я за рік експериментів заробила алергію на гель-лак, довго потім лікувалася, підбирала матеріали і знаю тепер, що є чинники, які ми можемо виключити для більш безпечного покриття.
1. Якісна полімеризація - це правильна лампа, час полімеризації і не робити товсті шари
2. Цілісність верхнього, дорсального, шару пластини
3. Якісні матеріали
4. Безпека в техніці роботи - не розмащувати липкість по шкірі, не довго тримати на нігтях рідким матеріал, робити перший шар з прозорої бази тонким, втираючим, сполімеризувати і тоді тільки нанести середній ще один шар, не робити один товстий шар бази.
Може ще щось, але це те, що згадала
Крапипопка• 26 октября 2024
Якщо нас, хто собі сам робить манікюр і покриття, чимало тут, то можемо зробити одну тему, підписатися на неї і ділитися інформацією, просити пояснити і отримувати поради. Але може кожному зручно окремо спитати, не знаю
автор Мастер Класс • 26 октября 2024
Ответ дляКрапипопка
Класно було б.
Крапипопка• 26 октября 2024
Ответ дляМастер Класс
Класно було б.
Давайте всі, хто бажає, будемо спілкуватися в цій темі, я прапорцем її собі відмітила в закладки🙌
Крапипопка• 26 октября 2024
Сьогодні я робила собі манікюр і покриття, на жаль не було часу сісти за серіалом і відволікатися нігтями. Але я помітила, що зняття фрезером, комбінований манікюр, опил форми зайняли у мене годину часу. А покриття робила через пару годин, то за годину і 10хв справилась. Можна вважати, що це рекорд, але у мене минулого разу було укріплення рідким полігелем, тому цього разу знежирила, праймер на відросшу частину у кутикули, прозора база ПНБ Універсальна, далі база термо NOTD 01 2 шари і топ з блискітками, на одній руці опаловий, на другій голографічний пил, обидва Леді Армс, тестую. Вийшло трошки об´ємно, не ідеально, але мені норм. Хотіла бордо, але нема часу виводить рівно у кутикули, можливо іншим разом.
Термо гель-лаки і термо бази люблю і рекомендую, під нюдові кішки теж гарно, робила колись з кішкою голографік Дарк
пьЯНА• 28 октября 2024
Ответ дляКрапипопка
тоже добавила
автор Мастер Класс • 28 октября 2024
Дивіться лампу купила, праймер, топ і базу. Гель і гель лак , 2 штуки на початок.
Обезжирювач, серветки безворсові, апельсинові палички

Фрезер є.
Що ще треба?
Крапипопка• 28 октября 2024
Ответ дляМастер Класс

Фрезер є.
Що ще треба?
Ножнички для кутикули? Чи плануєте фрезером кутикулу зрізати? Я собі натирала шкіру і довго робила, тому зупинилась на комбі. Бокові валики фрезером, кутикулу ножничками. Причому у мене є і безпечна фреза, я нею чищу птеригій після відсовування і підняття пушером
Крапипопка• 28 октября 2024
Чи треба одразу гель? Якщо довжини нема, можна обійтися базою, якби взяли камуфляжну або з блискітками, з ефектами, то було б швидше, одразу з дизайном і не так помітно відростання.
Або якщо гель, то теж з кольором. Але гелями треба вміти укріплювати, щоб не було відшарувань, бо вони тягнуть за собою верхні шари нігтя і тоді нічого не хоче триматися. Головне тут, щоб гель не виходив за краї бази, яка нанесена під ним, краще 1мм відступити від валиків і треба, щоб не дуже різкий був перехід до гелю, щоб був плавний. Тут нюансів море