Прикуси Язика• 25 октября 2024

Ремінці на годинниках покажіть

Що зараз носять, які браслети для годинників у моді?
У мене годинник амазфіт 5, корпус рожевий, то це виходить ремінці лише в такій кольоровій гамі можуть бути, а інші кольори не гармонуватимуть?
Сердючка• 25 октября 2024
У мене білий силіконовий ремінець. Годинник якийсь золотисто рожевий.. забула як колір називається :)
Є ще магнітний кремовий ремінець, але зараз його не ношу.

Глянула Ваш годинник, я б брала або такий самий як в комплекті був, або може щось з кремових/бежевих відтінків.. дивитись треба яки там ремінці до Вашого годинника є.
Щебетуха• 25 октября 2024
Закажите пачку на Али и смотрите, что подходит. У меня самый просто без застежки.
автор Прикуси Язика • 25 октября 2024
Я тут губу розказала на джинс, оливку, але тепер бачу що н гарно буде ((
Сердючка• 25 октября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Подивіться може щось з ремінців де переплітаються кілька кольорів? Є ж такі типу з переплетених ниток, або силіконові з «друком». Якийсь колір основний + візерунок з рожевим/бежевим/кремовим відтінком
автор Прикуси Язика • 25 октября 2024
Ответ дляСердючка
О, прикольні такі, я таких не бачила поки спеціально не почала шукати))) дякуюююю 🥰
Сердючка• 25 октября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Та нема за що )
Я просто раніше брала на липучках прикольні собі і дитині. А оті плетені мені за розміром не дуже.. або впритик, або бовтаються дуже. А так тих браслетів так багато.. на любий смак ))
автор Прикуси Язика • 25 октября 2024
Ответ дляСердючка
Та нема за що )
В мене якраз рука крупна, урря )) значить на так розмір буде те що треба 💪