Угги_в_горошек• 25 октября 2024
Яка модель кросівок найкраще підходить в спортзал?
Які краще купити в спортзал?
Яка модель?
Розминка, заминка, бігова, орбітрек.
Яка модель?
Розминка, заминка, бігова, орбітрек.
Аноним_1858• 25 октября 2024
Для зала и бега по дорожке мне идеальны Рибок floatride energy 3,4,5 (у меня все три версии). А вот для улицы (асфальт, плитка, земля) асиксы
Страхованная• 25 октября 2024
НБ 530 должны подойти, думаю
Это мои самые любимые кроссовки, но в зал не хожу)
КошкинДом• 25 октября 2024
Для зала мають бути на пласкій подошві, бігові теж не дуже, в них носок нижче за п’яту. Шукайте «кросівки для залу» з текстилю чи з сіткою
Угги_в_горошек
• 25 октября 2024
Свій варік• 25 октября 2024
Берите беговые , 15 лет в зале на групповые тренировки хожу постоянно , лучше беговых нет , хотя есть и для зала и каких только нет . Люблю Nike и new balance
Тримбулька• 25 октября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
У мене супер зручні Etnies, але чоловік запозорив, що старі ))
А такі, ні?
скечерси теж є, подобаються, є бігові з високою підошвою (на вулиці гарно бігать, навіть по асфальту гарна амортизація) і теж бігові, але підошва нижча, були для тренувань в залі (з високою мені в зал не зайшли, немає відчуття опори)