Согласны?
Результат:
вже голосів:
370 (61.26%)
Согласна
234 (38.74%)
Не согласна
Colombina.• 26 октября 2024
Ответ дляm.wind
Перемога це не лише про території, адже у будь-якій війні їх можна втратити. Україна вистояла як незалежна держава. Поразка була б тоді, якби захопили столицю, поставили російське керівництво та розповідали як українцям жити в їх же країні.
Украинцам и так диктуют как жить в их стране все кому не лень, а мужчинам так вообще жить уже запрещено
Такие свободные аж смех берет
Ответ дляПавела
Це і є програш. Війна, в якій Україна і українці вже нічого не вирішують, а виступає тільки сценою трагічних подій в геополітиці. Це вже не тільки емоційне виснаження, а розуміння того, що ми приречені на той сценарій, який оберуть великі гравці. І от для простої людини, ви готові за це віддати життя? А життя сина? Чоловіка? Це вартує сотні тисяч смертей? А все, що відбувається в середині держави - це сором на весь світ. Тут і аргументів проти не знайдеш.
Ви плутаєте різні поняття.
Не могло бути Вау -перемоги у маленької країни без військового потенціалу, яка є жертвою великої імперії. Перемога- це втриматися, тактична, вона здобута в 22 р, відбитися як зможемо.
Тобто, є геополітична площина - держава Україна, якщо вона існує на мапі світу і зберегла український етнос( це теж головне) то це вже виграш, ви ж пишете про фінів, Вони то вважають, не зважаючи на втрати у них виграш. Я не беру історичні чинники порогу 2 світової війни, про яку вже фіни знали, і там розклади могли бути іншими.
Так ось є геополітичне, в цьому плані наша географія і наш шанс і ворог.
Тому що за нас вписалися, заходу не вигідно падіння України, це ж всім зрозуміло.
Тому тримають штани, і де рветься.
Щодо іншого почитати Фрідмана, чи ті ж телріі заговорів Вудворда, чи Фукуяму. Всього багато, тащити не буду.
Інша сторона - чи сторони- це демографічна, териториальна і навіть кліматична. Тут виграшу при любій військовій адресіі країна жертва не може здобути, бо буде мінус.
Не буде- ні без жертв, ні без втрат, ні без забруднень. Вони будуть.
Можливі виграші тільки за рахунок військових чи обороних союзів, якщо мала країна в них увійде. І втиримається, але зі збереженням націі, людей.
На рахунок сімʼї і головного, а це -життя людини, це базис , ніякий забор, лінія, бумага не вартує цього, бо ми живемо в цивілізації і розумінні що життя людське безцінне.
Тому пишу про вибір, хто може. Переміщення, виїзди або схеми корупційні заради цілей, я це розумію. Я також розумію добровольців, мотивацію, навіть жінок. І чому у нас мотивація вже не працює, теж багато писати.
Тому про що ми говоримо?
Що вчора дівчинка згоріла в Києві при влученні уламків шахеду, 8 річна дитина поранена в Дніпропетровській, на Сумщині загинула ще одна. Чи можливо це прийняти і припинити? Що зжимає тебе з середини і ти дихати від деяких новин не можешь.
Хто це припинить і в кого є важелі?
Українці ? Ви, я чи цей форум?
Ні, це питання більше, ніж наше суспільство.
А Зсу що кожної ночі десятки шахедів збиває, чи було більше втрат? А тим часом що?
Оон кланяється агресору, що розпочав все це. Ось такий світ, нічого не вартує міжнародні права, договори.
Може Україна сама це спинити?
Той же корейський, чи фінський сценарій можливий по бажанню? Особливо в фазі цій, коли раша має ресурс сунути, що її зупинить?
Тому тримають штани, і де рветься.
Тому про що ми говоримо?
Хто це припинить і в кого є важелі?
Українці ? Ви, я чи цей форум?
Може Україна сама це спинити?
Чтобы проиграть/выиграть нужно активно участвовать.
Когда бить по территории нельзя, бить по нефтяному комплексу нельзя и т.д. , то ясно, что нет заинтересованности.
Как можно победить, если не бить по противнику, когда он бьет по тебе всем арсеналом своим и своих союзников?
В доминирование Китая и Индии (они, кстати, не союзники и имеют территориальные споры) над Западом я не верю, потому что они не имеют для этого материальных ресурсов и с рук Запада кормятся.
Ответ дляПавела
Ще додам про вибір кожного, про який ви пишете. От я подивилась геополітично і зробила вибір для себе, що витрачати 5-10-15 років свого життя на ці геополітичні ігри не хочу, раз вже від мене нічого не залежить. У мене поки є ця можливість, що робити нашим чоловікам і синам, які також такий вибір хочуть зробити? Про який вибір взагалі може йти мова в Україні?
Не має через закриті границі, але у вас жінки і дітей поки є.
Або через корупційні шляхи йти як багато вже пройшли, або відмови від мобілізації і через суд, у мене не має рецепта.
Змінити це ?
Як? Вибори/ майдан? Проходили, зараз не має рушійної політичної сили.
Тобто все те ж по колу.
Одні і тіж питання , одні і ті ж теми. А вихід який ви бачите?
Змінити це ?
Тобто все те ж по колу.
Kidstaff Bot• 26 октября 2024
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!
З повагою, Команда Kidstaf