САМ_ТАКОЙ• 26 октября 2024

А к какому выводу вы пришли живя сейчас в Украине?

Щебетушка• 26 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Удалено администрацией...
Гореотума• 26 октября 2024
Ответ дляЗастряла
Я не сделала для себя открытий, только утвердилась, что запуганным стадом очень легко управлять. Еще, что любые эксперименты над людьми проводить легко, главное, создать нужную информационную картинку и карательную машину.
++++ ужасно это всё, но пример сегодняшний украинцев на лицо, превратились в стадо ,как зомби, ими искусно манипулируют, то мовою, то остальной лапшой и люди хавают.
дожену і ощасливлю• 26 октября 2024
Ответ дляЩебетушка
Удалено администрацией...
Навіщо так самокритично?)))
Гидроусилитель руля• 26 октября 2024
Що русня - це кончена недонація
Можу брикнути• 26 октября 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А з форуму ніяк не можете? Тягне?
Как вы точно подметили)
Счастливая уехавшая она)
Шеллар• 26 октября 2024
Ответ дляЩебетушка
Сто процентов! Готова в морду дать тем кто рассказывает ненравится чемодан, вокзал и.т.д... да с удовольствием бы, границу откройте су...и.
Куди ж Ви із оплоту демократії і свобод? Десь в куточку плаче Білорусь, куди їм під владою тирана до нас; Європа сльозу утрирає, які ми надійні партнери, ще тисячі положимо щоб вони могли гроші заробити.
КокошинЭль• 26 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Хто хоче, той їде, навіть з тими, кого не випускають....
Тобто ви за корупцію та порушення законів
- справжня патріоточка :)) не те що боти та матрьошки
Щебетушка• 26 октября 2024
Ответ дляШеллар
Та да, грустно и печально (((
Ищу Аленя• 26 октября 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Менеджером по уборке.
Хм, а навіть якщо і так, то що? Ви любите булити і ділити людей за професіями? Чи що ви хочете своїм нікчемним коментарем донести?
ПешитеБесАшипок• 26 октября 2024
Ответ дляСоветчица Года
А чому зараз? Якщо їхати, то не повертатись після війни. Бо виглядає незрозуміло три роки прожили в війні, а тепер їхати чого, тільки вже назавжди
Звісно, якщо виїдемо, то вже назавжди. Тимчасово сенсу ніякого. Нам вже обом за 50, якось в такому віці не дуже хочеться все заново з нуля в іншій країні, та й чоловік ще типу придатний же, його не випустять. Але й сидіти тут далі, коли все стає лише гірше та надій вже майже нуль, - не хочеться. Тому ми трохи розгублені, поки що просто думаємо.
дожену і ощасливлю• 26 октября 2024
Ответ дляКокошинЭль
То як їм тут так погано... Прям дихати не можуть, ні їсти, ні пити ні рухатись не дають.... Навіщо ці страждання?
Губка Боб• 26 октября 2024
Ответ дляСоветчица Года
А на каком основании выезжать советуете навсегда?
Можу брикнути• 26 октября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Їжа дорога і вже давно не смачна, в школах повний абсурд, начання зійшло на відкрили книгу, прочитали параграф, пишемо контрольну, люди останнім часом гордо перегризуть один одному, медицина для багатих. Бабці пенсіонерці треба було міняти сустав -100 тис. Є можливість відкласти з пенсії? Сини повмирали, були ліквідаторами ЧАЕС. Країна знедолених і обділених державою людей в масі, за окремими щасливими випадками
Ну кто ж вам виноват, в ваших бедах?
Вы сами строители своей жизни.
Телячі ніжноСті• 26 октября 2024
Что между нами и рашей не такая уж и большая разница
Сплюшка• 26 октября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Бред.У нас прекрасній климат и вкусные продукты.Родючая земля и натуралка.Медицина доступная и быстрая.Семейник или частник-выбирай.Зубы,бьюти дешево,к нам другие страны едут .В Киеве тяжелую операцию ребенку ПОЛНОСТЬЮ бесплатно сделали 2 мес назад. Сустав маме кумы моей бесплатно поменяли полгода назад.А то ходить не могла годами мучилась.Боялась операции.Люди приличны одеты на улицах,не плохие авто,голодных нет,у многих лишний вес
И тут я проснулась...
ПешитеБесАшипок• 26 октября 2024
Ответ дляШеллар
Почекайте, ми ще українських жінок на війну відправимо, щоб Європа спокійною була.
Невгамовна• 26 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
А чого вам закрили,бусічка?...хто не пускає ображену??? Чемодан, вокзал......
Ви не допускаєте,що не всі жінки з легкістю можуть покинути дорослих синів і чоловіків?Не для всіх жінок чоловік це всього лише штани і гаманець,як тут люблять писати.
КокошинЭль• 26 октября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Ну кто ж вам виноват, в ваших бедах?
Вы сами строители своей жизни.
Кожен сам собі президент
Вже чули
Щебетушка• 26 октября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Кожен сам собі президент
Вже чули
Огонь комент)
Полуничка• 26 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
У кого была возможность все и свалили ещё в 90-е
По разному было. Мои лохи остались. Все ждали, что станет хорошо. Хотя возможность была уехать. А теперь у мамы 48 лет стажа и пенсия 4200, а отец умер давно.Дождались покращень
Губка Боб• 26 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
На каком основании вы мечтаете выехать навсегда, особенно в возрасте за 50
Можу брикнути• 26 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Маня?
Да, легко оправдывать свою нексемность в этой жизни Маней… но никто не виноват, что у вас жизнь не сложилась
дожену і ощасливлю• 26 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
Допускаю звичайно, і майже всі такі в моєму оточенні, але ці люди зранку не сидять в темі і не жаліються як їм херово живеться в Україні....хто працює, щоб задовільними свої потреби, хто підтримує чоловіків на фронті, хто волонтерить....я зранку зайшла потролить тих, хто ниє і нічого робити для покращення свого життя не хоче...нитьуе простіше всього)
Шеллар• 26 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Сперечатися не буду, все для їх спокою, знову ж таки грошей багато ніколи не буває, а чоловіки в Україні закінчуються, потрібно якось перекривати цей перекос.
Головне голосніше при цьому кричати - демократія, свобода, кордони 91-го року, бажано у вишиванці та з екрану телемарафону.
Губка Боб• 26 октября 2024
Ответ дляПолуничка
Именно в 90-е уехали все у кого была возможность, значит возможности то и не было
Невгамовна• 26 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Йо йо й не нервуйте і не хвилюйтеся так)))) нервові клітини повільно відновлюються))), і за мене не хвилюйтеся....чоловік ще з 2022 на фронті, а ви юбочку пощільнішу одягніть, щоб вашого видно не було)))
Під анонімами в усіх патріотів чоловіки на фронті.Тільки чого той фронт сиплеться,не зрозуміло.Мабуть патріоти тільки в інтернеті.
Можу брикнути• 26 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Ну сходіть полікуйтеся за кордоном...там вам і УЗД і все інше буде
Люди многие до сих пор живут иллюзией, что в ес все лучше! А 90% из них и не были там никогда. Либо были в виде беженцев и жизни там адекватной не знают.
Можу брикнути• 26 октября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Що є навколо, те і бачу, і констатую. Бачити все в розовому світлі і не помічати проблеми інших, то вже або байдужість, або розлад. Або у вас і скумбрія по 8 грн
Так чего не изменили жизнь в лучшую сторону? И видели б другое
дожену і ощасливлю• 26 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
А чому ж ви не без аноніму?
Звожу з розуму• 26 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Матрьошичкам нове фінансування підфортило..ну ніяк не вспокояться))))) біси ....
Так, працює шобла кацапська, хороводи водять в кожній темі, і в будь-яку тему всовують свої наративи, тема у розділі ´він вона´ і жодного коментаря по темі, й автор задвохсотився, мовчить))))))