САМ_ТАКОЙ• 26 октября 2024

А к какому выводу вы пришли живя сейчас в Украине?

Полуничка• 26 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
Именно в 90-е уехали все у кого была возможность, значит возможности то и не было
Наверное же я лучше знаю обстоятельства своей семьи, правда? Чем ноунейм из интернета. Были и визы в США от брата отца и позже возможность выехать в Венгрию. Нет, боялись сидели.
ПешитеБесАшипок• 26 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
Під анонімами в усіх патріотів чоловіки на фронті.Тільки чого той фронт сиплеться,не зрозуміло.Мабуть патріоти тільки в інтернеті.
Просто оті фронти бувають різні. Можна на радіо Армія ФМ працювати, можна в ТЦК, як і Славко Вакарчук, можна додаток Резерв+ супроводжувати, можна ще десь у теплому офісі якісь папірці заповнювати, числячись в армії, купа варіантів. Ви ж не думаєте, що ЗСУ - це тільки на нулі всі?
От у таких тилових вояк дружини й посилають всіх інших на фронт.
КокошинЭль• 26 октября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Люди многие до сих пор живут иллюзией, что в ес все лучше! А 90% из них и не были там никогда. Либо были в виде беженцев и жизни там адекватной не знают.
Та ні , де там
Так само все як в Україні
Он черга стоїть з бельгійців , Нідерландців та і поляки збирати полуницю заїжджають
Шеллар• 26 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
Я колись читала про Першу Світову, і зараз багато бачу спільного - коли солдати просто кидали окопи та масово тікали, бо не бачили заради чого вони там гинуть.
Про велику ідею забезпечення мільйонам доларів мсек, тцк і вищестоячих прохання мені не писати як те до чого ми маємо прагнути.
Губка Боб• 26 октября 2024
Ответ дляПолуничка
В таком случае и сейчас можете выехать
Невгамовна• 26 октября 2024
Ответ дляШеллар
Куди ж Ви із оплоту демократії і свобод? Десь в куточку плаче Білорусь, куди їм під владою тирана до нас; Європа сльозу утрирає, які ми надійні партнери, ще тисячі положимо щоб вони могли гроші заробити.
До речі,нас лякають, що у випадку нашої поразки,через декілька років нас погонять воювати проти НАТО.Але ж білоруси проти нас не воюють.А вони під повним контролем Росії.
дожену і ощасливлю• 26 октября 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Так, працює шобла кацапська, хороводи водять в кожній темі, і в будь-яку тему всовують свої наративи, тема у розділі ´він вона´ і жодного коментаря по темі, й автор задвохсотився, мовчить))))))
Та це зрозуміло, з-поза ранку такі теми.....і головне що не комент ’як погано в Україні’, за пару секунд купа лайків....але зараз он люди попросинались і пішов потроху розгону матрьошок
Рожайтретьего• 26 октября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Бред пишете ви. Ми по-ходу в різних країнах живемо. Безплатно сустав.... як би з цим не зіштовхнулися особисто може б і повірила. У мене мама померла від інсульту. Швидка приїхала після другого виклику, пів дня в прицомному, бо світлп не було, мрт не працювало, за операцію взяли 40 тис, хоча вона вже впала в кому. Все рівно викликали і малювали суми. Зуби дешево? 1 пломба це половина сер зарплати по україні. Смачні продукти))) одна суцільна хімія в усьому, щоб здешевити і нажитися, ні ковбас, ні молочки, мясо нашпиговане. Авто можуть дозволити ізбрані, як і одітись, а ми про доступність кожному
Вам треба спробувати пожити в іншій країні.Прозрієте.
Полуничка• 26 октября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Знаете сколько зарплата на руки у учителя детского сада в Польше? 30-40 зл.час. У учителя в школе, в зависимости от квалификации около 50 зл.час. Есть ещё доплаты за стаж, доп.обоазование пр профессии и т.п. Эти цифры умножтеина 10 что бы в гривнах было. А теперь посмотрите сколько в Украине платят учителям.
КокошинЭль• 26 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
От він фронт - розгон « матрьошок « в інтернетах від патріоток і відправлення з чемоданом
ПешитеБесАшипок• 26 октября 2024
Ответ дляШеллар
Так, у нас історія по колу знову повторюється. Дуже багато паралелей з першою світовою. І жодних поки що надій, що люди при владі зроблять висновки та прийматимуть інші рішення, ніж тоді.
Губка Боб• 26 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Так вам все абсолютно правильно и написали
дожену і ощасливлю• 26 октября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Який фронт може бути в інтернеті....ви щось плутаєте.....а матрьошок можна й упроганять)))
Невгамовна• 26 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Допускаю звичайно, і майже всі такі в моєму оточенні, але ці люди зранку не сидять в темі і не жаліються як їм херово живеться в Україні....хто працює, щоб задовільними свої потреби, хто підтримує чоловіків на фронті, хто волонтерить....я зранку зайшла потролить тих, хто ниє і нічого робити для покращення свого життя не хоче...нитьуе простіше всього)
Самий більший вклад в перемогу внесли ви
Полуничка• 26 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
О чем вы....При владе только деньги их интересует, всё. Не судите их по себе. Там людей нет.
А я кумедна• 26 октября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
’1984’ не художественное, а документальное произведение опередившее время
Сразу видно, что вы его не читали 😂
Гореотума• 26 октября 2024
Ответ дляШеллар
Сперечатися не буду, все для їх спокою, знову ж таки грошей багато ніколи не буває, а чоловіки в Україні закінчуються, потрібно якось перекривати цей перекос.
Головне голосніше при цьому кричати - демократія, свобода, кордони 91-го року, бажано у вишиванці та з екрану телемарафону.
Да нет, риторика поменялась, в 22-23 годах все били себя в грудь, особенно прэзэдэнт был категоричен, только границы 91 года по другому никак, то в 24 тишина. А вообще посмотрела я со стороны и всё поняла, эта ’война ’ договорняк, украинцам подкидывают кость типа для поднятия духа, а сами делают что хотят, первая кость шашлыки, и 2-3 недели, вторая кость погнали наши городских типа освобождения херсона, туда же кофе в крыму, концерты укр звёзд, керченский мост разбомбим, все оживились, ждали, и вишенка на торте Курск. Поза кадром все всё видят и понимают.
КокошинЭль• 26 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
В таком случае и сейчас можете выехать
вже ні

Так само можна казати - якщо виїхати могли до лютого то і тепер можете :)
Ищу Аленя• 26 октября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Точно би не влаштувалися на норм посаду без досвіду в 40+ років :))
Але Україна - країна соціальних ліфтів
Чому без досвіду? В декреті я писала статті і після третьої дитини захистила дисертацію, матеріалу між 2 і 3 дітьми набралося достатньо. Перші діти погодки, старша в садочок пішла в 1,6 рік. Я сама дивуюся, коли по 6 років сидять в декреті. Чого там сидіти?
дожену і ощасливлю• 26 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
Головне щоб не ви)))) 😂😂😂😂
КокошинЭль• 26 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
То ви ж така вся дєятєльна зранку суботи
Зміна проти матрьох
АБВГДейка• 26 октября 2024
Беспредел везде ,во всех сферах и он не е искореним.
Жалею ,что не смогла выехать сразу ,на хлебное местечко .
Патриотизм это хорошо ,когда ты богатый ,нищебродам смерть и разруха
Olvia1987• 26 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
А чому ж ви не без аноніму?
Ну давайте.А потім ви.
дожену і ощасливлю• 26 октября 2024
Ответ дляГореотума
Та будь яка війна, які були в історії світу, це договорняки і гроші.
Невгамовна• 26 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Знаю.
Губка Боб• 26 октября 2024
Ответ дляКокошинЭль
вже ні

Так сейчас абсолютно любой может выехать, кроме мужчин призывного возраста
Помилуйте мадам• 26 октября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Бред.У нас прекрасній климат и вкусные продукты.Родючая земля и натуралка.Медицина доступная и быстрая.Семейник или частник-выбирай.Зубы,бьюти дешево,к нам другие страны едут .В Киеве тяжелую операцию ребенку ПОЛНОСТЬЮ бесплатно сделали 2 мес назад. Сустав маме кумы моей бесплатно поменяли полгода назад.А то ходить не могла годами мучилась.Боялась операции.Люди приличны одеты на улицах,не плохие авто,голодных нет,у многих лишний вес
Боялась операции но ее нашли и заставили сделать? И не верите про бесплатно. Медикаменты покупала для операции и после + сумма в кассу госпиталя.
КокошинЭль• 26 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
Абсолютно любий :)) кроме …
Добре бути тією абсолютно любою ?
ПешитеБесАшипок• 26 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
А чоловіки призовного віку - не люди?
Якщо Ви легко можете кинути чоловіка чи сина, то не треба думати, що всі українки такі.
Наездница• 26 октября 2024
Что жизнь украинцев ничего не стоит