САМ_ТАКОЙ• 26 октября 2024
А к какому выводу вы пришли живя сейчас в Украине?
Копирайторша• 26 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Відчуття, що цей корабель летить в прірву, а я не можу наважитись зійти з нього. Боюсь, що потім пошкодую про це, але буде вже пізно.
Ви добре описали мої відчуття:((
У вас є діти?
ПешитеБесАшипок• 26 октября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Так ж до лютого 22 була відкрита.
Чому не їхали ?
А не очевидно хіба?
Чим більше зелена шобла перетворює Україну на мінірашку, тим більше бажання виїхати.
Щебетушка• 26 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Парадоксально, але саме з початком активної бусифікації при закритих кордонах мені моментально захотілося виїхати.
До того готова була терпіти все, і навіть донатила скільки могла.
Але після того як переклацнуло: зсередині ворог знищує Україну якби не більше, ніж ззовні. Бо ззовні знищує фізично, і від зовнішнього ворога можна ще якось оборонятися. А зсередини знищує наш дух, волю, надію, нашу суть як українців, знищує саму нашу здатність активно оборонятися. І це набагато страшніше.
Помоему уже знищили((( у меня лично только злость и ненависть к нашей власти, больше чем к врагу
ПешитеБесАшипок• 26 октября 2024
Ответ дляЩебетушка
І знадобилося для цього якісь нещасні півроку.
Хйло он десятки років все намагався це зробити, та не сильно виходило. А тут талановитий гравець пісюном на роялі на раз-два, і вже не впізнати країну. Совок версії 37 року у всій красі.
Щебетушка• 26 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Согласна с вами на 100 процентов! В начали войны люди шли защищать ту, свою родную Украину, с которой не хотелось уезжать! И они су...и разрушили её продали украинцев довели людей до безнадеги((( и все не как не нажраться деньгами... как будто на тот свет с собой заберут ((((
Leonka Boo• 26 октября 2024
Що літо реально спекотне стало. Але і зима не така холодна, в нас сніга майже не буває. Туфлі років 10 вже не треба, просто нема коли їх носити.
Що щастя воно в середині тебе, але багато людей це не усвідомлюють, бо в інфантильній позиції. Де б ти не був, ти всюди береш себе.
Щебетушка• 26 октября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Жизнь одна-не откладывать то что хочешь на потом.
Вы о жизни заговорили! В нашей стране нет права распоряжаться своей жизнью, особенно у мужчин, и как Вы думаете у матери или жены у которых на войне родные, им до своих желаний? Они каждую минуту думают как там, что там с ним, жив или нет((( хорошо быть философом когда близких га войне нет и им не чего не угрожает!
Тракторні війська• 26 октября 2024
Ответ дляЩебетушка
А тих, у кого на війні нікого, ще досить багато.
Уходя дверю не хлопать• 26 октября 2024
К такому, что мы никому на хрен тут не нужны. Война, а власть миллионерами стают! ТЦК покупают себе квартиры, машины. Работники мсек тоже! Воруют суки, везде взятки, коррупция!!! Простых мужчина выдавливают как на сафари и на убой!
Я люблю Украину!!! Никуда не поеду бомжевать . Но я ненавижу нашу власть, то что они творят с простыми людьми!! Зарплаты заморозили! Налоги и коммуналку подняли. Зато себе какие зарплаты подняли твари!!!
ПешитеБесАшипок• 26 октября 2024
Ответ дляТракторні війська
От же ж непорядок який.
Дайош посилення бусифікації! Повістку в кожен дім!
Уходя дверю не хлопать• 26 октября 2024
Ответ дляБутербродница
Если у вас тема он - она
То мужчин и женщин сейчас в Украине 1:3
И вывод что долгая разлука когда женщина уехала спасая детей а муж остался, это 98% развод
То мужчин и женщин сейчас в Украине 1:3
Так и есть. У знакомого приехала с пузом от иностранца на развод подать.
У брата вернулась с двумя детьми, но отношения уже не те, что были....
Застряла• 26 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Это хорошо, когда есть шанс сойти и держит только сомнение. Большинство не имеет сомнений, что надо сходить, но, нет шансов. И такие люди летят в пропасть на этом корабле, все осознавая и понимая - вот где ужас.
Щебетушка• 26 октября 2024
Ответ дляТракторні війська
А вы приверженец лозунгами до последнего украинца, так чего не в окоп, вот таких нужно в первую очередь.... мотивированых
КокошинЭль• 26 октября 2024
Ответ дляИщу Аленя
Ви не мені відповідали, але я вам теж напишу, ви просто може нещаслива по життю, просто воно вас десь нахилило? Продукти в нас смачні ті, що натуральні: мʼясо, творог домашній, овочі, хліб. Ковбаса-це хімія апріорі, вона однакова, що у нас, що за кордоном. Той хто працює і не боїться змінювати роботи, той має грошей достатньо. Я завжди була фінансово залежна від чоловіка, оскільки ростила наших 3-х дітей. Зараз чоловік на війні, кошти по певних причинах від нього я не отримую, я ризикнула і в свої 40+ пішла працювати на солідну компанію. Ми з дітьми справляємося. Я точно знаю, що за кордоном я б так не влаштувалася. Тому звідси я поіду тільки в разі повної жопи у вигляді кацапні на вулиці. Я вважаю, що наша країна складна для неповоротких і тих, хто боїться. Для інших, для молоді-саме те.
Точно би не влаштувалися на норм посаду без досвіду в 40+ років :))
Але Україна - країна соціальних ліфтів
Щебетушка• 26 октября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А самое обидное это то что ты бессилен против этого всего((( и от этого безнадега какая-то накатывает ((
КокошинЭль• 26 октября 2024
Ответ дляИщу Аленя
Шановна, ви мені не вказуйте. Не подобається жити в Украіні-ауфідерзейн. Зараз можливості відкриті, поїдьте подивіться світ, у вас все в голові одразу проясниться.
У вас в 40+ вже прояснилося в солідній фірмі?
Невгамовна• 26 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
А не очевидно хіба?
В рашкі відсутність демократії хоч якось компенсується матеріальними благами.А у нас ні демократії,ні свободи,ні матеріальних благ при височенних цінах на все
Гореотума• 26 октября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Їжа дорога і вже давно не смачна, в школах повний абсурд, начання зійшло на відкрили книгу, прочитали параграф, пишемо контрольну, люди останнім часом гордо перегризуть один одному, медицина для багатих. Бабці пенсіонерці треба було міняти сустав -100 тис. Є можливість відкласти з пенсії? Сини повмирали, були ліквідаторами ЧАЕС. Країна знедолених і обділених державою людей в масі, за окремими щасливими випадками
++++++
дожену і ощасливлю• 26 октября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Продукти це базові потреби, чи цього не розумієте і про піраміду маслоу навіть не знаєте? Тобто в нашій державі навіть перша сходинка не закривається, це база, елементарщина, але в нашій державі -не смійте говорити, у нам це набуває форму- пропаганда про ковбасу за 2, 5. говорити з вами далі не має про що. Ви харчуєтеся вищими матеріями, ви суцільна культурна матерія без чрева), а я просто людина.
Ви мабуть не правильно розумієте піраміду Маслоу))) Пропоную і вам харчуватися матеріями, а не злобою)))
Ответ дляУсатая полосатая
Родственница 1954 г р.в 51 год инсульт.геморогический.прожила еще 17 лет после операций но инвалидом 1 группы.никаких денег никто не давал никому.она не миллионерша и дочь мать одиночка у нее.езжайте за границу и полечите зуб там и мы посмотрим .какие избраные на натуралке.приезжайте к моей бабушке в село и плюс 10кг за неделю
все на натуральном питании.и так все..
Лечу за границей зубы, всегда можешь поставить бесплатную пломбу и бесплатно вырвать зуб.
Застряла• 26 октября 2024
Я не сделала для себя открытий, только утвердилась, что запуганным стадом очень легко управлять. Еще, что любые эксперименты над людьми проводить легко, главное, создать нужную информационную картинку и карательную машину.
Звожу з розуму• 26 октября 2024
Я не строчу тут теми, тому висновки ще не підбиваю, просто живу в своїй Україні
дожену і ощасливлю• 26 октября 2024
Ответ дляЩебетушка
Удалено администрацией...
Ви не правильної пишите - віршіше займенники не правильно вживаєте - ’не у них, а у нас’..тобто у вас, у матрьошкостані
Щебетушка• 26 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
Так там и границы не закрыли, люди семьями летают куда хотят, сафари на мужчин не открыли((( живут себе своей жизнью дальше большинство и даже не думают о войне, что ещё больше бесит(((
дожену і ощасливлю• 26 октября 2024
Матрьошичкам нове фінансування підфортило..ну ніяк не вспокояться))))) біси ....
ПАЦАНКА О• 26 октября 2024
Ответ дляYu Yu
И кем устроились в солидную фирму на хорошую зарплату, после 10 лет декрета и ничегонеделания? 😆
Менеджером по уборке.