Неначасі• 26 октября в 10:10
Підкажіть, в якій валюті та формі краще зберігати заощадження?
Трохи планую накопичити, і це на довгий строк буде, десь років на 5 зберігати треба. Сума не те щоб велика, максимум $10000 загалом вийде за весь час. Почала збирати готівкою долари, але не хочу ризикувати так всю суму, хочу частинами по-різному зробити.
Підкажіть, будь ласка, на ваш погляд, як ще варто зберігати? В євро, напевно, ще зроблю частину. Але все готівкою теж не хочу, але й депозитами не дуже довіряю. Буду вдячна за підказки.
Сама купляю квіти• 26 октября в 10:12
Половина долари, половина євро. Я в депозитах зберігаю 20 років
ГейТуда• 26 октября в 10:15
Золото 750 пробы, серебро, земля или самое лучшее, инвестируйте в себя. В свои новые навыки, знания, умения
КучМала• 26 октября в 10:16
Ответ дляГейТуда
Про золото трошки смішно
Неначасі
• 26 октября в 10:16
Ответ дляСама купляю квіти
А банки для депозитів які вибрали? У мене є картки в Приваті та Моно, обидва мені дуже зручні для поточного використання, але щодо довготривалих депозитів я щось не впевнена. Якось було вже колись з Приватом, що депозити доларові не віддавав, або віддавав лише в гривні, а Монобанк - це той же Універсалбанк, щодо нього теж є сумніви.
Неначасі
• 26 октября в 10:17
Ответ дляШукаю стакан
Будь що, тільки не гривні
Ну це я згодна. навіть не розглядаю. ))
В гривні лише на поточні витрати на найближчий місяць-два, і не більше.
Чудо в декрете• 26 октября в 10:18
Ответ дляНеначасі
А яких ви гарантій хочете від українських банків в Україні?? В банк би точно не поклала, тим більше, таку малу суму, як у вас ( і тому сенсі, що як втратите, для вас це буде потужний фінансовий удар)
Неначасі
• 26 октября в 10:19
Ответ дляГейТуда
В здоров´я активно зараз вкладаємо, в одні лише зуби вже пішло більше 40 тис гривень.
Загалом це хороша порада, але мені треба і саме ’живими’ грошима, як запас. які потім легко можна буде конвертувати. Бо з зубів я потім назад ці гроші не вийму.
ГейТуда• 26 октября в 10:19
Ответ дляКучМала
Про золото трошки смішно
Смейтесь
Смех всегда хорошо
Неначасі
• 26 октября в 10:20
Ответ дляБойцовская
Валюта на депозитах просто смешные копеечные проценты
Та відсотки то не принципово. Мені аби просто зберегти, з мінімальними втратами.
Сама купляю квіти• 26 октября в 10:21
Ответ дляНеначасі
Я просто заколебалася ходити в банки щоб переоформлювати, мені зручно укргазбанк і моно, там все в додатку. Але в моно щоб отримати назад на руки готівку треба їхати в банк-партнер, у нього мало відділень. Що я точно ні в якому разі не рекомендую - це ощадбанк.
Сама купляю квіти• 26 октября в 10:22
Ответ дляБойцовская
Дякую, ми в курсі. Мета депозиту не процент, а зберігання.
ГейТуда• 26 октября в 10:22
Ответ дляНеначасі
Я о живых и надежных средсвах оплаты и написала, а не о фантиках
Водка, сигареты, духи тоже могут выступать иногда как средство оплаты.
Но самое основное написала я ранее
Неначасі
• 26 октября в 10:23
Ответ дляЧудо в декрете
Та яких гарантій... Я взагалі гарантій ніде не бачу, та ж готівка може або перетворитися в папірці, або просто вкрасти, чи прилетить щось та дім згорить.
Ніде гарантій не бачу, тому й хочу частиною там, частиною сям, щоб якщо втрачу, то хоча б не все зразу.
А якщо не готівкою, то як тоді можна, щоб плюс-мінус хоч трохи надійно, хай навіть без 100% гарантій?
КучМала• 26 октября в 10:23
Ответ дляГейТуда
Смейтесь
Смех всегда хорошо
Ви із золотом пробували кудись переїхати за межі країни з надією, що ви багата і вас це має підтримати? А я таких бачила. То реально сміх скрізь сльози.
Про золото і срібло в Україні,що веселіше.
Щодо землі - ну якщо це десь полонини на Закарпатті. В противному випадку це просто буде чиєсь або ж копійки вартувати.
Можете тепер ви розказати, як автора врятує золото, срібло і земля 🔥🔥🔥
Менее Более• 26 октября в 10:27
У меня 50/50 евро плюс доллары и 50/50 наличка и на картах валютных
Пліснявілий сир• 26 октября в 10:30
Вы в МСЕК работаете? или в ТЦК?
не донатите? откуда излишки ? у меня вот нет такой проблемы..
А_мій_самий_самий• 26 октября в 10:32
Ответ дляЧудо в декрете
Мені укргазбанк повернув увесь депозит вже під час війни. Але незручно було частинами забирати
А_мій_самий_самий• 26 октября в 10:33
Ответ дляСама купляю квіти
Укргазом не користуюся 2 роки. Там зручний додаток? Треба сину картки відкрити
ГейТуда• 26 октября в 10:33
Ответ дляКучМала
В 1917 году золото/серебро спасло некотопых людей, в 1933, в 1941-45 золото/серебро помогло выжить. В наши года, эти металлы помогли некоторым выехать через кпп, спастись при евакуации.
Вот и рассказала
А_мій_самий_самий• 26 октября в 10:33
Ответ дляПліснявілий сир
Вы в МСЕК работаете? или в ТЦК?
Та ті в матраці зберігають
Неначасі
• 26 октября в 10:35
Ответ дляПліснявілий сир
Вы в МСЕК работаете? или в ТЦК?
’Излишки’ аж цілих 6-7 тисяч гривень на місяць.
Скажені гроші!
Куди там МСЕК та ТЦК.
Скажені гроші!
Куди там МСЕК та ТЦК.
Сама купляю квіти• 26 октября в 10:36
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так, хороший. І ще там прикольна система, без проблем додзвонюєшся до оператора і він тобі робить все в телефонному режимі, треба сказати свої дані, якщо ти є їхнім клієнтом, і вони все за теье зроблять. Договір потім можна зайти і роздрукувати у відділенні, якщо треба.
А_мій_самий_самий• 26 октября в 10:38
Ответ дляСама купляю квіти
Дякую
Пьяная вишня• 26 октября в 10:38
Ответ дляКучМала
Про землю радять ті, хто не знає вартість переоформлення і суми податку.
Неначасі
• 26 октября в 10:38
Ответ дляМенее Более
Цікавий принцип, напевно, теж його візьму за основу.