Не вмію заміряти• 26 октября 2024
Дівчатка, поділіться промокодом BROCARD
На знижку, будь ласка,🙏🏻 кому не шкода
Колись тут дівчина писала, що при замовленні їй поклали карточку з промокодом LITO2024 на 20% чи 30%, але він вже не дійсний(((🙁
Анонім Завгосп• 26 октября 2024
Зараз немає жодної акції з промокодом. Вона ж не завжди буває, та і якщо буває, то діє лише на товари без знижки, а у них відсотків 90 товарів зі знижкою вже, так що сенсу мало ловити. Хіба реально якийсь товар,який без знижки.