Барабан для дорослих• 27 октября 2024
Кто ваши мужья по гороскопу. Интересна статистика
Кто больше семьянин по гороскопу. Давайте проведём опрос)
Результат:
вже голосів:
84 (9.73%)
Козерог
79 (9.15%)
Близнец
79 (9.15%)
Рак
78 (9.04%)
Рыбы
77 (8.92%)
Скорпион
74 (8.57%)
Весы
71 (8.23%)
Овен
71 (8.23%)
Лев
65 (7.53%)
Водолей
63 (7.3%)
Дева
62 (7.18%)
Телец
60 (6.95%)
Стрелец
Сунуся в чужі справи• 27 октября 2024
Ответ дляМerida
А вы это делаете только от души, или ещё и потому , что так надо?
У меня это переплетается. Чаще от души, нравится что-то делать для моей семьи, люблю возиться с детьми, готовить, наводить порядок, всегда поддержу, если кому-то сложно. Но как у всех, бывает, что надоело, раздражает, устала, тогда включается «надо», чтобы мое плохое настроение не отразилось на родных людях.
ЭмчЭндЭм• 27 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
У вашего бывшего Овна спокойная жена. А я сама Овен и жених у меня Телец.
Як ладнаєте з ним?
АсобеннАя• 27 октября 2024
В мене найрідкісніший)))
Діва)
А ще в мене унікальна Діва. Діва - засранка, яка любить бардак. І таке буває. Може хтось не знав.
Діва)
АсобеннАя• 27 октября 2024
Ответ дляМорская свинка
Так гугл статистика говорит, за что купила, за то продала) Водолеев меньше всего.
О, а я Водолій.
АсобеннАя• 27 октября 2024
У мене викладач фізики в коледжі (забула як звати) писав книжки, кандидат наук, писав що він дослідив, що ми неправильно читаємо гороскопи. Треба читати попередній знак. Типу я Водолій, а насправді Козерог.
Я не вірила в гороскопи взагалі, і всі ми дивилися на нього як на дивного…
Кандидат наук і … гороскопи?
Блін, спробую згадати прізвище зараз. подивлюся що за нього знає гугл
Кандидат наук і … гороскопи?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 октября 2024
Ответ дляМеня много
У меня Овно.... это не дай Бог, человек оркестр - всем выписать пиз..ей, на всех наорать, он всегда прав, есть только его мнение и все... эгоистичнее личностей не встречала в жизни
А, и не думает что говорит и делает - сначала натворит, а потом думает.
Хочет фигню какую-то - купит, день-неделю ’поиграется’ и не нужна более
Ой, сестра, в мене такий самий. Але любить мене і побаюється. Через це від нього піздюлєй отримують усі, навіть кіт, а я як гарний поліцейський. Зараз пішов служити добровольцем, чесно кажучи, я рада, бо якби був вдома, то ці б розмови про війну мене б добили.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 октября 2024
Ответ дляМорская свинка
У нас на роботі, а робота повʼязана з наукою, число водоліів на квадратний метр перевищує усі допустимі норми))
Мастер Класс• 27 октября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Скорпионы женщины очень тираничные и самолюбивые. Злые. Но не глупые. Хитрые
Скорпионы женщины яркие,умные, со своим мнением, любят свою семью и друзей.
Кидстаффовна• 27 октября 2024
Ответ дляKsusci
Слава богу, що водоліїв менше. Блядуни, що жінки, що чоловіки. При чому ніколи ніхто і не подумає, бо всі розмови про сім’ю і роботу. Типу такі хазяйновиті і домашні.
При чому довго я не узагальнювала, хоча 4 знайомих були всі як під копірку. А потім познайомились з жінкою, яка така типу тихушніца, розлучена, виховує дітей, все сама-сама. А потім як копнула глибше, з одним підживає, з іншим просто спить на свята. З усіх тягне гроші, але разом жити сім’єю не хоче, бо це ж геморой а ій треба свобода.
В соц мережах фото тільки з дітками, така прямо мила сім’я. А на ділі з дітьми матом говорить. Чоловіків спокійно додому на ніч водить, якщо бачить що не жадний, старається. Требує щоб ій давали гроші га одяг і подарунки дітям. Як чоловіку набридає іі спонсурувати і він хоче розвитку стосунків у щось постійне, то вона його шле. А потім знов наступного шукає. Короче, щось мені з водоліями не щастить.
Мені також водолії двулічні, але я довго обманювалась стосовно них, неприємно було коли своє істинне лице показали.
Задолбулька• 27 октября 2024
Ответ дляМerida
Слышала, что раки самые семейные. Без поправки на пол.
У меня второй муж рак. Первый был козерогом
Ага, и изменять могут так же по-семейному. Ещё они манипуляторы, истерики и мамкины сынки
АсобеннАя• 27 октября 2024
Ответ дляМастер Класс
Зі своєю думкою, яка єдина правильна.
Яку нав‘язують, бо вони краще всіх все знають.
Важкі люди для мене.
Є одна подруга, я вже щвикла на її правду-матку. Ремонт вона б робила не так, бізнес не сяк, все ій краще знати.
Свекор такий самий.
І ще кілька знайомих..
Я водолій, і мені з ними важкувато.
А от з Водоліями мені кайф.
Знаю двох які народилися в той ще день і рік, що і я. Вперше в житті бачилися, але говорили наче знайомі все життя. На одній хвилі)
Ну а Скорпіон мені найважчий знак. Скоро період їхніх Днів народжень)
Пора готувати подарунки
Важкі люди для мене.
Свекор такий самий.
І ще кілька знайомих..
Я водолій, і мені з ними важкувато.
А от з Водоліями мені кайф.
Пора готувати подарунки
Мастер Класс• 27 октября 2024
Ответ дляАсобеннАя
Зі своєю думкою, яка єдина правильна.
Важкі люди для мене.
Свекор такий самий.
І ще кілька знайомих..
Я водолій, і мені з ними важкувато.
А от з Водоліями мені кайф.
Пора готувати подарунки
Важкі люди для мене.
Свекор такий самий.
І ще кілька знайомих..
Я водолій, і мені з ними важкувато.
А от з Водоліями мені кайф.
Пора готувати подарунки
А мне водолеи сложные очень и девы. Со скорпионами отлично, но самый любимый знак это весы,что для мужчины, что для женщины
АсобеннАя• 27 октября 2024
Ответ дляЗадолбулька
У мене тато рак. Сімейний, не зраджував (завжди працював вдома в своєму гаражі)
Ну це не на 100%, але я впевнена що ні.
І точно не мамчин синок
Дуже спокійний, вивезти з рівноваги було нереально.
А от після 50 почалося. Іноді можуть бути хвилі агрессіі і на пустому місці
Ну це не на 100%, але я впевнена що ні.
І точно не мамчин синок
Барабан для дорослих
• 27 октября 2024
Ответ дляПідмітайло
Надо было создавать опрос на ХОРОШИХ мужей, а не всех подряд ))
Моё огромное удивление, что скорпионы на 2м месте
АсобеннАя• 27 октября 2024
Ответ дляМастер Класс
А Водоліі чим?
Цікаво збоку почути думку
Мій чоловік не така Діва про яку пишуть, педант, порядок любить і тд
В роботі педант. А в шафі, в машині срач капец.
З мінусів - роботоголік і не особливо щедрий. Трохи скупий. Я перевиховала за роки життя, але як одрудилися було «а навіщо нова тюль, якщо ця ціла? У мами тюль по 30 років одна і та ж»
Таке..
Колишній був крутий бізнесмен на Лексусі з салону. Але у паркувальника чекав здачу з 50 грн, коли паркував під дорогим рестораном 5зірок
Не розкидаються вони грошима, скільки б не заробляли
Цікаво збоку почути думку
Таке..
Да будет так• 27 октября 2024
Ответ дляМеня много
Дуже влучно, один в один мій колишній. Зараз Водолій це небо і земля
АсобеннАя• 27 октября 2024
Ответ дляKsusci
Яку таку знаю скорпіонку
От один в один, крім того що не тіхушніца, а «звезда».
В інсті пару підписників, а сторі «ви часто мене питаєте, то ж розповім про свій догляд»
😂
По жонатим скакала тільки так.
Але не двулічна. Добру, тиху не вдавала з себе.
😂
По жонатим скакала тільки так.
...аяприкольная• 27 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Скорпіон жалить часто
Я близнюк
Я тоже близнецы а муж скорпион. И он вместо открытого диалога часто выбирает пассивную агрессию, как бы жалит…
АсобеннАя• 27 октября 2024
Завжди обходила такі теми, бо не вірю в гороскопи.
Хоча скорпіони реально всі схожі, рубаючи свою думку і не думаючи чи це комусь треба, чи може образити і тд
Такі токсики ядовиті.
А Діви не всі чистюлі, помішані на порядку.
Суджу по свому
Але тема цікава, треьа буде прочитати і
Від корки до корки))
Зберігаю в обране
Такі токсики ядовиті.
Суджу по свому
Але тема цікава, треьа буде прочитати і
Від корки до корки))
Зберігаю в обране
Невловимий Джо• 27 октября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Мне вот не нравится прямолинейность скорпионов. Это обижает людей. Либо им нравится обижать людей. Я никогда себе не позволяю такого в отношении людей. Наверное скорпионам хорошо в обществе таких же людей,чтобы им давали отпор. Я всегда впадаю в ступор от прямолинейности гряничащей с хамством. Ну я сейчас описываю близкую приятельницу. Вот тоже абьюзер она.
Нет, рыбам точно не по пути со скорпом.
Это отношения мучитель-жертва.
Нет, рыбам точно не по пути со скорпом.
Это отношения мучитель-жертва.
я б навіть сказала безтактність, а не відвертість. В мене подруга те що говорить називає правдою, а я з часом зрозуміла, що це безтактність
АсобеннАя• 27 октября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
+1000
В цьому вони всі однакові.
Капець)
Починаю вірити в гороскопи
В цьому вони всі однакові.
Капець)
Починаю вірити в гороскопи
Задолбулька• 27 октября 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Если он её любит, то не обидит. И они однолюбы
Обидит,ещё как может
Барабан для дорослих
• 27 октября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Обидит,ещё как может
А любит? Как обижает?(
Задолбулька• 27 октября 2024
Ответ дляKsusci
Водолеи никогда не ударяются в семью и хозяйство, вы что-то путаете. Это свободные личности, со своим мнением, никогда не прогибаются.
АсобеннАя• 27 октября 2024
Ще додам, що так як я Водолій, а чоловік Діва, то він дуже консервативный, а я хочу пробувати все нове.
Він ні. Якщо сподобалося в Хорватіі, в певній квартирі то буде топити за те, щоб їздити тільки туди.
А я мрію про Париж, Італію, Грецію.
Таке..
І так у всьому. Навіщо нове, якщо і так норм.
А я мрію про Париж, Італію, Грецію.
Таке..
Витворунка• 27 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Мне кажется меньше всего будет дев и скорпионов. Ибо выдержать это без допинга сложно)
Мне нравятся именно девы и скорпионы.)
Кусюче сонечко• 27 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Рыбы ,как оказалось, тоже (
Меня уже трясёт ,при том я такой теленок спокойный ,не люблю конфликты ,ненавижу ссоры ,а ему только этот подавай ,он как перезаряжается ,как вампир какой-то