Барвіночка• Изменено 27 октября 2024
Результат блефаропластики
Коли видно кінцевий результат після кругової блефаропластики?
Сьогодні зняла пластирі- йо-ма-йо ...
Нависання повіки все ще є, чи то набряк поки ? Як довго сходить?
Я сподівалась нікому не розказувати про операцію, але бачу ще довго буде видно сліди (
Сьогодні зняла пластирі- йо-ма-йо ...
Дайте вподобайок• 27 октября 2024
Покажіть фото.
Там же набряк, певно місяць точно потрібен для відновлення.
Карма хамелеона• 27 октября 2024
Подруга делала эффект когда все отеки ушли и уже классный результат через 3 месяца
Барвіночка
• 27 октября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ви сподівалися, що всі подумають, що ви не старієте?
Ні, я просто хочу виглядати на свій вік, а не на 10 років старше своїх одноліток )
Тільки не про гроші• 27 октября 2024
Ответ дляБарвіночка
Ого. Автор. Вам скільки?
Дон Пэдро• 27 октября 2024
Ответ дляБарвіночка
Вже пізно
Дон Пэдро• 27 октября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ого. Автор. Вам скільки?
Мабуть було 20, а стало 30 після покращень
ВЫВсеВрете• 27 октября 2024
Я думала теж робити, в зимові канікули...бо в школі працюю.
Автор, виходить, краще в літні?
Дева Мария• 27 октября 2024
У всех индивидуально . Чтобы не было больших отеков , надо было сразу после операции каждые 15 мин прикладывать лед и так часа 4 . Потом уже не надо . У вас круговая , это двойная травматичность , готовьтесь к 14 недельной реабилитации до месяца реабилитации .
Инста_Богиня• 27 октября 2024
Автор, вы вообще узнавали про восстановление после операции? Почему это стало для вас сюрпризом?
Дева Мария• 27 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Автор, виходить, краще в літні?
Ну есть зимние в 2 недели )
Идууу--уууу блин• 27 октября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Вже пізно
От куда вы знаете, может автор этой темы по факту выглядит лучше чем вы
Барвіночка
• 27 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Автор, виходить, краще в літні?
Не знаю, коли краще (
Врахуйте, що дома сидіти декілька тижнів.
Щоб можна було окуляри вдіти.
Нічого важкого не робити, не нагинатись, не підіймати, голову не мити.
Я вже третій тиждень не прибираю, не пилосошу, нічого не роблю. Добре, ща зараз одна живу, то можу собі таке дозволити.
Щоб можна було окуляри вдіти.
Дон Пэдро• 27 октября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
А ви знаєте!?
ВЫВсеВрете• 27 октября 2024
Ответ дляБарвіночка
Не знаю, коли краще (
Щоб можна було окуляри вдіти.
Голову навіть в душі не мити??? Чому?
ВЫВсеВрете• 27 октября 2024
Ответ дляДева Мария
Ну есть зимние в 2 недели )
Але їх не вистачить, яе ми бачимо
Барвіночка
• 27 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Голову навіть в душі не мити??? Чому?
Щоб вода не попала на очі
Я мила голову, але лежачі на підлозі у ванній , голову положила на борт душової кабінки )) Добре, що у мене низький піддон
ВЫВсеВрете• 27 октября 2024
Ответ дляБарвіночка
Щоб вода не попала на очі
Садізм якийсь))
Я в Празі планую робити, може, чехи зось гуманне придумали
Барвіночка
• 27 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Садізм якийсь))
Не бачу тут садизму! Якщо після операції не можна мочити, це нормально. Але наші жінки на що хочеш підуть, якщо хочуть помити голову )))
Кумедна• 27 октября 2024
Ответ дляБарвіночка
Уверена , вы сейчас после операции выглядите младше их ))
ВЫВсеВрете• 27 октября 2024
Ответ дляБарвіночка
Я мию голову через день. Тому особисто для мене 3 тижні то катастрофа.
Навіть якщо ванну набрати, вода може на обличчя потрапити. Хіба маску якусь на очі вдягти. Ту що для сну..
Скользкая• 27 октября 2024
Ответ дляБарвіночка
У перукаря помити голову сходити може є можливість?
Барвіночка
• 27 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Я ж кажу, є варіанти помити голову, просто треба, щоб вода не попала на очі і не нагинатись! А далі, Ваша фантазія ))
Барвіночка
• 27 октября 2024
Ответ дляСкользкая
Так, вже після зняття швів буду ходити мабуть. Поки були шви і було все живе, не ризикнула.
Барвіночка
• 27 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
В ванну не можна
Маску не можна