Барвіночка• Изменено 27 октября 2024
Результат блефаропластики
Коли видно кінцевий результат після кругової блефаропластики?
Сьогодні зняла пластирі- йо-ма-йо ...
Нависання повіки все ще є, чи то набряк поки ? Як довго сходить?
Я сподівалась нікому не розказувати про операцію, але бачу ще довго буде видно сліди (
Сьогодні зняла пластирі- йо-ма-йо ...
Скользкая• 27 октября 2024
Ответ дляБарвіночка
В ванну не можна
Маску не можна
Скільки кругова вам по грошах вийшла? У кого робили?
Дева Мария• 27 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Але їх не вистачить, яе ми бачимо
На круговую да , минимум две , но опять такие в автора видимо уже сложная регенерация кожи , поэтому так долго.
Грибной_Дождик• 27 октября 2024
Ответ дляБарвіночка
Щоб вода не попала на очі
Я мила голову, але лежачі на підлозі у ванній , голову положила на борт душової кабінки )) Добре, що у мене низький піддон
Тобто мити можна, але щоб вода не потрапила на очі .
Є перукарні, або стороння допомога.
Грибной_Дождик• 27 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Я мию голову через день. Тому особисто для мене 3 тижні то катастрофа.
Навіть якщо ванну набрати, вода може на обличчя потрапити. Хіба маску якусь на очі вдягти. Ту що для сну..
Ту що для ниряння
Барвіночка
• 27 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Є перукарні, або стороння допомога.
Перукарня після операції, це теж не дуже зрчуний варіант. З заклеєними очима треба одягнутись, взутись, сумку, ключі і т д зібрати, вийти до машини, пересіктись з кучею людей в під’їзді, дворі, перукарні. Так само це все звортьному шляху (
Одне переодягання і взування чого вартує (
Мені було простіше полежати 10 хв на підлозі у ванній, тим більше підлога у мене тепла )))
Как нефиг делать• 27 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Садізм якийсь))
Я в Празі планую робити, може, чехи зось гуманне придумали
Какая там цена?
ВЫВсеВрете• 27 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Какая там цена?
Читала, що 700 євро. А сама ше не дізнавалась
Барвіночка
• 27 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Автор, вы под каким наркозом делали?
Кругова робиться лише під загальним наркозом
Зяблик протестант• 27 октября 2024
Автор, я на собі побачила сама результат місяців за 2-3, коли шви перестали бути яскравими і кидатися у вічі.
До того бачила не покращення, а лише оте червоне.
Зяблик протестант• 27 октября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Фото в студію...щоб бажання відпало фігнею займатися
Жабка душить, да? Не можете собі дозволити?