Стрекозей• 07 февраля в 12:54
Але ж це чиста правда. Не посперечаєшся((
Стрекозей
• 07 февраля в 21:14
Ответ длязаварний look
А в Києві високі зарплати?
Більше можливостей хоч щось більш-менш знайти
Безпорадна Кроко• 07 февраля в 21:17
Ответ дляКидстаффовка
В нас в минулому році взагалі не було жодного ендокрінолога, обидва звільнились. В цьому ще не узнавала чи взяли когось. До невролога маму у листопаді на січень записала, раніше не було.
В Хелсі нема запису, бо на два тижні там тільки, а через реєстратуру на місяць-півтора-два наперед записують. і все забито. УЗІ також два місяці чекала в минулому році запис. Теж Харків.
Не вірю.. в Хелсі купа полікліник. В моїй на Холодній горі не було запису в четвер, то я записалась на Перемоги і там потрапила сьогодні. Записалась в четвер, місця були і є. До невролога записалась без проблем в своїй. Не розумію про що ви. Метро безкоштовно
Узі сьогодні записалась на понеділок. Не вірю що ви так не можете. Все в Хелсі зробила, сама. В Сінево сама знайшла аналізи і теж задарма.
Зараз все скажу• 07 февраля в 21:23
Ответ дляСтрекозей
За доставку плачУ саме я!
вы странная
доставка это ваши расходы, которые вы всегда включаете в цену, либо выносите отдельно
платит покупатель
Кидстаффовка• 07 февраля в 21:26
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ні, не можу. Маму майже не ходячу можу тільки в свою поліклініку везти, до тих лікарів, які її наблюдають, а не до будь кого. В нас от такі черги, півтора-два місяці. А той же ендокрінолог, треба напередодні, за тиждень два аналізи здати. А не так, що здав аналізи, а запису нема, поки дождався, аналізи треба по новій здавати. А хіба в хелсі є запис на безкоштовне узі? В нас у поліклініці йдеш в кабінет узі й там записують, черга два місяці. Салтівка. Якщо справді є запис на узі в хелсі, напишіть , будь-ласка де його там шукати, я не знайшла.
Фрикаделька• 07 февраля в 21:24
Ответ дляВ курсі діла
Если бы в Украине были фудбанки (если бы туда хоть что-то из продуктов доходило, кАнеш, а не оседало в холодильниках работников и организаторов ), то там бы отоваривались в основном те, кто уж точно НЕ нуждается(
Это бы превратилось в очередной аттракцион жадности и сладкой халявы.
В Америке тоже самое. Посмотрите русскоязычных блогеров из США. Уже по 20 лет там, особо работать не хотят и лазят по бесплаткам.
Стрекозей
• 07 февраля в 21:27
Ответ дляЗараз все скажу
вы странная
платит покупатель
Який покупець? Покупець - чого?
Безпорадна Кроко• 07 февраля в 21:27
Ответ дляКидстаффовка
Є запис. В мене лікар сьогодні виставила направлення, я захожу в нього і записуюсь є вибір полікліник і лікарів
Зараз все скажу• 07 февраля в 21:30
Ответ дляСтрекозей
Який покупець? Покупець - чого?
как чего? того что вы продаете
Если я каждый день делаю международные отправки укрпоштой, значит я что-то продаю?
Иначе смысл слать столько посылок
Или вы послали 1 посылку единственную кому-то, понятия не имеете как работают все остальные многочисленные доставки, и гоните бочку на УП что вам дорого?
2 килограмма укрпошта это вообще НЕ посылка, это мелпак. А он дешевле
Иначе смысл слать столько посылок
Безпорадна Кроко• 07 февраля в 21:30
Ответ дляКидстаффовка
Ось
Зараз все скажу• 07 февраля в 21:32
Ответ дляСтрекозей
За доставку плачУ саме я!
2 кг мелпак укрпошты подарок сегодня в США 1080 грн
Стрекозей
• 07 февраля в 21:34
Ответ дляЗараз все скажу
как чего? того что вы продаете
Иначе смысл слать столько посылок
Потрібно було відправити родичу далекому речі. Двічі відправляла - дрібний пакет, до 2 кг, 1200 з копійками.
Продажі? Що я картоплю туди продаватиму з прикордоння, чи що?
Стрекозей
• 07 февраля в 21:34
Ответ дляЗараз все скажу
І що?
Стрекозей
• 07 февраля в 21:36
Ответ дляБезпорадна Кроко
А як ви через хелс записуєтесь? Ми - тільки через реєстратуру.
Кидстаффовка• 07 февраля в 21:36
Ответ дляБезпорадна Кроко
Да, в самом деле, в других поликлиниках смотрю попроще, встречается запись и на узи, и к специалистам. У нас все забито. Выходит мне наврали в регистратуре, сказали что это во всех поликлиниках так, только через регистратуру запись. Маму мне все равно только в свою поликлинику возить, а мне собственно без разницы, можно и в другую попробовать.
Спасибо за информацию!
Зараз все скажу• 07 февраля в 21:43
Ответ дляСтрекозей
Так включите мозги и промониторьте все остальные службы доставки и найдите что-то дешевле
У меня мелпак 2 кг 1080 грн, только что посчитала в калькуляторе
Люблю людей, 2 раза в жизни отправили мелпак укрпоштой, вообще от всего на свете далеки, но кидаются судить и озвучивать ценное мнение
заварний look• 07 февраля в 21:42
Ответ дляСтрекозей
Ага розкажіть тим хто в Києві місцевий і працює за 17 тисяч на касі в супермаркеті
Бабка_в_кедах• 07 февраля в 21:42
Ответ дляКолишня муза
А что с Чикаго сейчас не так ?
Дефицит бюджета 1 млрд
Это совсем не тот город что был в начале прошлого века,куда стремились все,и где деньги лились рекой.
Единственный плюс у него в том,что он не зависел от какой то одной отрасли,как Детройт к примеру.И это даёт ему возможность оставаться на плаву.
Безпорадна Кроко• 07 февраля в 21:43
Ответ дляКидстаффовка
Спасибо за информацию!
Не во всех. Сегодня я была на Перемоги, и после врача уже в метро хотела записаться на УЗИ, места были там же на сегодня, но хелси не регил, только после звонка в регистратуру, а там трубку не брали. Поэтому на понедельник возле меня нашла местечко. Выбирайте, есть варианты...
Безпорадна Кроко• 07 февраля в 21:43
Ответ длязаварний look
Це платно
Це безкоштовно за направленням лікаря
Зараз все скажу• 07 февраля в 21:43
Так вам сколько лет автор? Я написала что мне 50
А вам я так понимаю намного меньше
Но у вас лапки, ничему научиться вы не можете
А вам я так понимаю намного меньше
Зараз все скажу• 07 февраля в 21:44
Ответ дляСтрекозей
Да-да, и однушку снять за 10 + коммуналка такую себе
Безпорадна Кроко• 07 февраля в 21:44
Ответ дляСтрекозей
Через направлення. Захожу в середину і вуаля. В мене 5 сторінок лікарів узистів в поліклініках.
заварний look• 07 февраля в 21:46
Ответ дляБезпорадна Кроко
Це безкоштовно за направленням лікаря
Я теж так пару разів записувалась по направленню лікаря,на місці сказали,що платно)
Там ,де безкоштовно потрібно чекати пару місяців мінімум
заварний look• 07 февраля в 21:47
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ні
Я ж кажу теж на синій фон записувалась,але на місці все одно платила)
Безпорадна Кроко• 07 февраля в 21:53
Ответ длязаварний look
Умови прийому безоплатно і платили? А скільки?
Стрекозей
• 07 февраля в 22:09
Ответ дляБезпорадна Кроко
Не зрозуміла все одно
Стрекозей
• 07 февраля в 22:12
Ответ дляБезпорадна Кроко
Подивилася на хелс, нічого не зрозуміла
Стрекозей
• 07 февраля в 22:14
Ответ длязаварний look
Що розказати? Є можливість хоч щось знайти. А тут взагалі немає нічого(