КартаБезКомиссий• 27 октября 2024
Як відбувається ЛКК?
Доброго дня, у вівторок з дитиною йдемо на ЛКК, а сама навіть не уявляю що і як там буде відбуватись.. хвилююсь дуже. Дитині 5 років, поставили діагноз аутизм, дільничий психіатр каже, що це інвалідність на 2 роки.. Може хто проходив ЛКК з дитиною, підкажіть як це проходить? Заздалегідь вдячна за відповіді!!!
Шукаю стакан• 27 октября 2024
З дитиною не знаю але у дорослих там просто дивляться всі ваші папери ставлять печатку і відправляють на мсек
побольшомусекретику• 27 октября 2024
У сына по другой статье ВКК. Педиатр и ортопед дают свое заключение, потом педиатр сама занимается оформлением - сама все подписывает у заведующих. Я только прихожу уже справку забираю. Когда не было педиатра, то просто с бумагами подходила к заведующим и они ставили подпись и печать на бланке
Дай подивлюся• 27 октября 2024
Проходили весною. У дитини все дуже схоже на аутизм, декілька психіатрів поставили цей діагноз, але на ЛКК усно аутизм, а в папери – ’когнітивний розлад з аутистичними рисами’, бо діагноз дитячий аутизм — це до 18 років. А нам дали на 2 роки з надією, що заняття+дозрівання мозку зроблять свою справу.
Дай подивлюся• 27 октября 2024
Як саме це проходило: спочатку позвали дитину без мене (не було ще 4 р.). Він за декілька хвилин в крик і до дверей за мною. Далі зайшла я, задавали питання, дивились папери.
КартаБезКомиссий
• 27 октября 2024
Ответ дляДай подивлюся
У нас також схоже на аутизм, ходимо на корекційні заняття та дефектолог 3 рази на тиждень по 2 години занять, за рік є результати і я оце планую за ці два роки підтягнутись, і зняти цю інвалідність (якщо її дадуть).
Бажаю щоб і у Вас з дитинкою все було добре!
КартаБезКомиссий
• 27 октября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Без батьків? Жах...
Дякую Вам за відповідь!
Дай подивлюся• 27 октября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Якщо правильно розумію, з діагнозом ’дитячий аутизм’ дають одразу до 18 і зняти її неможливо, бо аутизм не може нікуди подітись, якщо він є. Якщо це буде інший діагноз, як у нас, наприклад, то за два роки можуть не дати інвалідність або дати а)знову по тому ж діагнозу б)по діагнозу ’дитячий аутизм’ в)іншому легшому або важчому. Тут все залежить від того, на який результат вийде дитина за 2 роки.
Оле Лукойе• 27 октября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ребенка не имеют право осматривать без вас. Исключение: ситуации угрозы жизни.
Дай подивлюся• 27 октября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Без батьків? Жах...
Дякую Вам за відповідь!
Будь ласка! І вам бажаю розвитку та здоров´я!
Дай подивлюся• 27 октября 2024
Ответ дляОле Лукойе
Про остмотр речь не шла. Наблюдение за ребенком. Детям с речью задают вопросы, дают задания (сложить пирамидку, карточки разные).
Оле Лукойе• 27 октября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Это должны делать только в присутствии родителей.
Дай подивлюся• 27 октября 2024
Ответ дляОле Лукойе
Не знаю. Я наблюдала через щель незакрытой вплотную двери и слышала его и врачей. Как это проходит в других городах — хз. Мы были в Полтаве.
Оле Лукойе• 27 октября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Закон един! Знайте свои права.
КартаБезКомиссий
• 27 октября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Буду сподіватись на краще, але цитую слова психіатра ’ Відправляю вас на комісію з діагнозом аутизм, зайвого не кажіть і почитайте про аутизм’, питаю навіщо так і який тоді у нас діагноз, каже що легка розумова відсталість. Але наш нейропсихолог з яким ми займаємось каже що такого в дитини взагалі немає, щось з аутизмом скоріш є, але ну ні як не оця відсталість.
Сижу плачу і не розумію, чому у нас все так в країні.. Ну нічого, те що на бумажках це одне, головне що з дитиною займаюсь, ходимо на заняття і найголовніше,що є результати.
Прокачую сідниці• 27 октября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Это должны были делать в вашем присутствии
Ниф_ниф• 27 октября 2024
Ответ дляДай подивлюся
В мене дитині 13 , і діагноз інший, і то я з ним була на комісії. Так, його запитували, але я була присутня.
Бочка порохУ• 27 октября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ваш лікар поставив діагноз легка РВ тому, що при ній дають інвалідність на 2 роки, аутизм зараз дуже неохоче ставлять, бо це інвалідність відразу до 18 років. Не важливо, який в дитини діагноз на папері, працюйте з дифіцитами.
КартаБезКомиссий
• 27 октября 2024
Ответ дляБочка порохУ
Дякую, так і будемо робити!