Цвірінь• 27 октября 2024

У ваших підлітків часто болить голова?

Я вже задовбалася. Як тільки дитині (дівчинка) виповнилося 13 - почалося. Часті головні болі. Як правло в потилиці. Інколи з підташнюанням але без блювоти. Були у лора: по її частині все ок. Окуліст: трошки просів зір. Змінили контакнті лінзи та окуляри. Пропили та прокапали все за призначенням.
По щитовидці є вузол. Лікарі наразі кажуть просто спостерігати. Робили біопсію-доброякісний.
Місячні з 11 років. Впринципі стабільні. Буває інколи +- пару днів.
Невропатолог призначила заспокійливі (сироп) та кардонат. Пропили.
По МРТ все чисто. З судинами також проблем немає.
Єдине тиск низький. Десь 90/60. Буває і нижче. Сімейна сказала, що "це ще не низький. Що у підлітків буває і нижче." До слова і моя мама і я гіпотоніки. У мене буває і 90,80/45.
Я вже думаю, що це просто такий перехідний вік чи що. Гормональні зміни і все інше. Читала трішки інші, подібні теми, то писали мами, що переростали діти.
Як у ваших було?
Може ще щось дообслідувати? Чи забити і чекати "переросте"?
Завчасно мерсі за відповіді.
Ненька наша• 28 октября 2024
Ответ дляЦвірінь
Який у Вашої доньки був показник? У моєї 27. Норма лабораторії 20-30 недостатньо.
Гемоглобін був 118, феритин тоді не здали, призначення отримали по результату гемоглобіну.

Бентливуман• 24 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь
Ні. Нормальна. Зріт 156. Вага 45
У меня головные боли ( мигрени) начались с началом месячных. За 30 лет кучу обследований и лечение прошла. До сих пор не мигрени мучают, но реже - перед и во время месячных обычно. Заметила, что на море у меня голова никогда не болит. Наверное, просто нужно переехать.
Полтавська галушка• 04 декабря 2024
Я підліток. І ні, у мене майже ніколи не болить голова.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 декабря 2024
Автор у нас навпаки сину 12 років у нього підіймаються удари і тиск вроді все добре тут раптово стає погано ,я вже теж задовбалася кожного дня одне і теж ) робили обстеження все в нормі ,але є сколіоз та шийний остеохондроз
автор Цвірінь • 27 декабря 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я обслідувала дитині все. У неї ще й 2 міс температура тримається 37-37.2. Все в нормі. Інфекціоніст сказала, що перехідний вік скоріше за все. Заспокоїлася. Їй сказала, щоб не симулювала. Пропили усі призначеі препарати.