Цвірінь• 27 октября 2024
У ваших підлітків часто болить голова?
Я вже задовбалася. Як тільки дитині (дівчинка) виповнилося 13 - почалося. Часті головні болі. Як правло в потилиці. Інколи з підташнюанням але без блювоти. Були у лора: по її частині все ок. Окуліст: трошки просів зір. Змінили контакнті лінзи та окуляри. Пропили та прокапали все за призначенням.
По щитовидці є вузол. Лікарі наразі кажуть просто спостерігати. Робили біопсію-доброякісний.
Місячні з 11 років. Впринципі стабільні. Буває інколи +- пару днів.
Невропатолог призначила заспокійливі (сироп) та кардонат. Пропили.
По МРТ все чисто. З судинами також проблем немає.
Єдине тиск низький. Десь 90/60. Буває і нижче. Сімейна сказала, що "це ще не низький. Що у підлітків буває і нижче." До слова і моя мама і я гіпотоніки. У мене буває і 90,80/45.
Я вже думаю, що це просто такий перехідний вік чи що. Гормональні зміни і все інше. Читала трішки інші, подібні теми, то писали мами, що переростали діти.
Як у ваших було?
Може ще щось дообслідувати? Чи забити і чекати "переросте"?
Завчасно мерсі за відповіді.
Як у ваших було?
Завчасно мерсі за відповіді.
Цвірінь
• 27 октября 2024
Ответ дляАноним_1858
улучшайте питание. Девочка очень худая?
Ні. Нормальна. Зріт 156. Вага 45
Мальдивирую• 27 октября 2024
Автор, в мене в підлітковому віці часто боліла голова, тоді ставили ВСД, ніяких причин не знайшли.
Почитайте про головну біль напруги. Важливо, в якому оточені дитина, чи достатньо відпочиває, чи не сидить з опущеною головою більшість часу.
Заспокійливі добре, проте і поговорити про емоційну сферу, чи не турбує щось в школі чи в стосунках з однолітками, чи спокійно у вас вдома?
Цвірінь
• 27 октября 2024
Ответ дляGaleTTa
Я бы сдала ферритин и сывороточное железо
Может быть ещё шейный остеохондроз, они сейчас все в телефонах и ноутах
Феритин здали- 27.5 норма 13-150
віт.Д 25. референт 20-30 недостатність.
Хитрушка-чекушка• 27 октября 2024
У меня нормальное давление было 90/70 до 30 лет. Чувствовала себя хорошо.
У моего подростка тоже головные боли, затылок. И 99% из-за того, что постоянно сидит за компом. Если нормальная активность и спорт, то головных болей нет. По анализам все норм, грешу, что где-то что-то с шеей, но тоже ничего не нашли. Всегда с затылка боль.
Цвірінь
• 27 октября 2024
Ответ дляМальдивирую
Так, про телефон це проблема. Останній рік мабуть забагато сидить. Ще і оці додатки ’Єдина школа’ і все інше в телефоні.
По емоційному стану відповіть- задовбала війна.
В школі і вдома все добре. Але от друзів поруч немає, щоб вийти погуляти. Та і якісь зараз підлітки усі дуже зайняті, ну або просто їм краще вдома в гаджетах ніж на вулиці. А як збираються на вулиці всеодно в телефонах. Не раз бачила таку картину.
Xвостокрутелка• 27 октября 2024
Якщо генетика роду не дуже, то звісно будуть такі хворобливі діти.
Купа всього передається з покоління в покоління і нікому не приходить в голову, що може не треба народжувати дітей, які потім не будуть жити без ліків.
Цвірінь
• 27 октября 2024
Ответ дляGaleTTa
А какой вес у неё? Мне сказали что норма ферритина к весу должна быть близко
45 кг важить. Я теж чула про показник феритин=вага. Запитаю у лікаря.
Мальдивирую• 27 октября 2024
Ответ дляЦвірінь
В прифронтовій зоні чи ні? Наскільки у вас умовно безпечно?
Цвірінь
• 27 октября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
ну фух...а думала як же без такого
коментаря. А тут Ви.
Б´ю байдики• 27 октября 2024
Ответ дляЦвірінь
Мы поменяли школу из за этого за зрение в 12 лет минус 5, с крутой школы в компьютере перешли в обычную школу очную, больше знает, друзья появились , гуляют, есть кружки, но и общаются на улице в парке гуляют, в то как не компьютер, так телефон, зачем книги нужны сейчас вспомнили
Цвірінь
• 27 октября 2024
Ответ дляМальдивирую
В Києві. Але з серпня у нас кожну ніч літають шлюхеди. І збивають видно з вікна як.
Б´ю байдики• 27 октября 2024
Автор была летом в Париже нашего видно по телефону всунется в него , дети французы бегают на улице теннис, футбол парки и у них все бесплатно дети занимаются спортом чем хотят, у нас же зомби
Цвірінь
• 27 октября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
у нас гімназія перейшла на очне навчання в 2 зміни. Але 2-чі на тиджень є додатковий урок онлайн. Ну тобто дитина приходить зі школи і через годину треба підключатися до уроку.
Мальдивирую• 27 октября 2024
Ответ дляЦвірінь
((( даже казалось бы даже при внешнем спокойствии, тело в такой ситуации все равно напряжено. И это выливается потом в проблемы со здоровьем
Не зацілована• 27 октября 2024
Что с осанкой? Проверяли ли шею? Делали ми рентген или МРТ шейного отдела позвоночника? Назначали ли массажи шейно-воротниковой зоны для расслабления?
На границе• 27 октября 2024
Авторе, в мене хронічна мігрень,починалось так,як у вашої дитини з 14 років після стресу.
У вас є в сімейному анамнезі родичі з мігренню?В мене спадкова -від батька і тітки.Не лікується
Белая котичка• 27 октября 2024
У мого сина 12 років теж дуже часто болить голова. В понеділок йде до лікаря. До цього невропатолог нічого такого не сказав, мов йдуть зміни в організмі, має бути жорсткий розпорядок дня. Типу ніяких обстежень, як доплер чи МРТ сенсу робити не має. Не знаю. Тепер йдемо до іншого.
Летчица• 27 октября 2024
У моей нет, хотя у тетки ее было. Очень низкое давление, но знаю это по рассказам, к тому моменту, как я вышла замуж, и познакомилась с ней, все закончилось. Ей примерно 20-21 было.
Хитрушка-чекушка• 27 октября 2024
Ответ дляЦвірінь
ну фух...а думала як же без такого
коментаря. А тут Ви.
В этом есть некоторая доля истины. Я собрала все хронические болячки с двух сторон. И по папе, и по маме. И у сына лезут именно мои болячки. Генетика, от этого не уйти. Но это не повод не рожать. Просто присмотреться надо к себе и искать у ребёнка проблемы исходя из своих болячек....
Цвірінь
• 27 октября 2024
Ответ дляНа границе
Ні. Ну як...з тих кого знаю немає. Але мій тато був всиновлений і як там невідомо.
Цвірінь
• 27 октября 2024
Ответ дляНе зацілована
На всі питання ні. Окрім осанки-сутулиться.
Ненька наша• 27 октября 2024
У доньки 14р у травні почала боліти голова майже кожен день. Багато лікарів пройшли , думала вже йти робити мрт мозку, а виявилось, що низький феритин. Почала пити Мальтофер за призначенням лікаря, болі пройшли. Здайте ЗАК і феритин , через місячні часто таке буває у підлітків.
Цвірінь
• 28 октября 2024
Ответ дляНенька наша
Який у Вашої доньки був показник? У моєї 27. Норма лабораторії 20-30 недостатньо.