Айпишница• 27 октября 2024
Батькам під 70, надумали розлучатися
Для мене ця інформація дуже болюча і несподівана. Вчора після посиденьок з друзями посварилися, і почали згадувати, що було в 90-х, 2000-х, хто кому що пробачав. Мамі 61, татові 67. Я просто в шоці. Батьки одну квартиру здавали, то тепер тато хоче виселити квартирантів і переїхати туди. На мої спроби просити/говорити цього не робити, відповідь одна- ні, це кінець. Я сплакалася вчора, всю ніч не спала. Батьки завжди були для мене взірцем, ніколи я не памʼятаю гучних сварок чи скандалів.Сподіваюся, все минеться…
Айпишница
• 27 октября 2024
Ответ дляШкварочка
А если им так лучше будет?
Я так не думаю, якби вони гризлися постійно чи часто, то так. А тут таке враження, що перепили алкоголю і понеслося…
Айпишница
• 27 октября 2024
Ответ дляЛина-7139
А у Вас своєї сім´ї немає?просто якщо батькам стільки років то в Вас може вже є своя сім´я і дорослі свої діти,а батьки хай самі розбираються,Ви всі дорослі люди
Є у мене своя сімʼя. Але вони- мої рідні люди,мені не байдуже, що коїться в них в житті
Шкварочка• 27 октября 2024
Ответ дляАйпишница
Я думаю что люди в браке 30+ разберутся. И сделают как им будет лучше. Любите родителей как дочь да и все.
Руда ліса• 27 октября 2024
А чого плакали ?
Ви якась дивна . Дорослі люди .
Можливо ви знаєте причину в знаєте хто є більшим ініціатором то можна поговорити , розпитати . Але навряд чи зміните щось . Але у вас буде можливість зрозуміти .
Ви якась дивна . Дорослі люди .
Ганцю в кєдах• 27 октября 2024
Шо ж вы такая впечатлительная ? Ваши родители - взрослые люди . Хотят разводиться - пусть разводятся , имеют право . Вам 40 примерно , а вы рыдаете , как будто вам 15 .
Катастрофа• 27 октября 2024
Мамі 61,батькам під 70.. капець, я себе в 31 на 40 не почуваю аж ніяк)))
Батьки- дорослі люди, самі розберуться з власним життям
Пупуговка• 27 октября 2024
Вам 6 лет? Вы так зависимы от отношений родителей? Взрослые люди, пусть разводятся, если хотят. Еще я детей не слушала в таком вопросе, тем более совершеннолетних.
Прагматик флегма• 27 октября 2024
Тю, мої батьки розлучилися після 38 років шлюбу, то їх справа, їм правда ще немає 60 років, троє дітей, четверо онуків, але не бачу якоїсь трагедії у тому що люди прагнуть бути щасливими
Закуйовджена життям• 27 октября 2024
якби не було тієї квартири,нікому в голову б не прийшло,-розлучатись((
Ответ дляАйпишница
Нічого страшного не коїться,обидва залишаться живі після цього)))і будуть як і раніше Вашими батьками,а чи бути їм разом це вже їхні особисті відносини і їхня справа,тут ніхто нікого не кидає у нерозділеному коханні тому ніхто на себе руки не накладе якщо розведуться)),скоріш за все їх стосунки себе вичерпали,може в когось хтось інший давно є,діти дорослі,може хотять кожен пожити як хоче,не переймайтесь за них))
Знову Я• 27 октября 2024
Я одно не пойму, у них хватит средств на жизнь? Или папе хочется бухать, чтобы мать не капала на мозги?
Летчица• 27 октября 2024
У моей тетки отец -дед , лет 70 наверное тогда было , бабушка перед ним всю жизнь стелилась , ублажала , и вот на одних посиделках дед сказал , ой , наверное это золотая свадьба была у них , короче выдал речь, что никому не пожелал бы так жить
Все в ахере были
Лукава Кішка• 27 октября 2024
Сочувствую. Сколько бы лет не было, но такие вещи хочется чтобы были стабильны. Родители здоровые и счастливые. Конечно, это огорчает когда они ссорятся, особенно после стольких лет.
Леннон_Жив!• 27 октября 2024
Ответ дляАйпишница
Прекратите, пусть поживут отдельно, если ошиблись, сойдутся, нет- разведутся, вы взрослая, позвольте им быть счастливыми
Фенте Фря• 27 октября 2024
Ответ дляБритоножка
маме 61, вы пишете ’под 70’ - вот где хрень!
Это точно
Сяду на шию, дорого!• 27 октября 2024
Я уявляю шок, якби після 60 батьки розійшлись. Я не виключаю, що розійдуся з чоловіком в 45. Ось дітей вивчимо і мені буде спокійніше одній. Він в мене нервомот і чим старший, тим більше маразму
Ласкове телятко• 27 октября 2024
Ответ дляЛетчица
Все в ахере были
Старе пердло.
Вот и ублажай, стелись, оно потом еще носом своим дряблым крутить будет
Фенте Фря• 27 октября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Старе пердло.
Та не надо ублажать их, пиздить мужей надо и ноги об них вытирать, тогда будут в ногах валяться
Упругая попка• 27 октября 2024
Они наконец осознали, что у них ДВЕ квартиры и они больше не должны терпеть бздыки друг друга
Но на месте автора я бы сильно стала переживать про квартиры...
Папу сейчас какая-нибудь ушлая жинокча присмотрит, да и маму мужичек какой-нибудь обработает. И получит она назад больных и старых но уже без квартир
ЛолитаНеРазлита• 27 октября 2024
Запропонуйте їм просто якийсь час пожити окремо одне від одного, охолонути, відпочити, обміркувати це все.
Якщо їм погано разом, аж до крику, коли вже й ділити нічого, - то навіщо перебувати в шлюбі? Ви зможете бачитися з кожним із батьків. Ваш світ залишиться таким самим.
Зараз - усі на нервах, усім - дуже й дуже непросто. Так і у ваших батьків: назбиралися старі образи, вони їх тоді не розв´язували, а зараз - ті гнояки-боляки вистрілили...
Сил і витримки вам.
Фенте Фря• 27 октября 2024
Ответ дляУпругая попка
Точно
Кондуктор автобуса• 27 октября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
главное донести обоим, что лишившись той денежки к автору пусть с протянутой рукой не стоят, и думаю все рассосется.