Творог для розжига• 27 октября 2024
Со дна постучали. И это 21 век.
🤯 Талібан забороняє жінкам розмовляти навіть з жінками, – bild.
Після того як таліби прийшли до влади, жінкам заборонили:
▪️Відкривати тіло і обличчя;
▪️Відвідувати парки та займатися будь-якими видами спорту;
▪️Навчатися в університетах;
▪️Говорити вголос на публіці – це дозволено тільки з родичами або чоловіком;
▪️Жінкам і чоловікам заборонено навіть дивитися одне на одного, якщо вони не кровні родичі або не подружжя.
До речі, це одні із союзників путіна.
▪️Відкривати тіло і обличчя;
▪️Навчатися в університетах;
До речі, це одні із союзників путіна.
Скорая помощь• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Протилежна дічь - гормональне перетворення дівчат у хлопців і навпаки у демократичних країнах, він/вони/воно
Можна шось середнє?
Ви себе ким відчуваєте? Жінкою? А тепер уявіть, що всі довкола вам торочать, що ніяка ви не жінка, а чоловік.
Як жити в такому, ніколи не задумувалися? Я маю кращого товариша гея. Він каже, що роки у 4-5 чітко розумів, що його приваблюють лише хлопчики, це від народження. І це жахливо, коли оточуючі тобі говорять кого ти маєш хотіти і з ким бути у ліжку. А тим, хто має тіло жінки, а почувається чоловіком (чи навпаки) - ще гірше. Якщо є можливість змінити стать людини, і при цьому вона отримає душевний спокій і рівновагу - чому б ні? Кому від того гірше?
Тріль!• 27 октября 2024
А как с мужчинами у них? Только не говорите, что их избивают и пакуют в бусы посреди улицы, пытают до смерти в застенках некоторых заведений, убивают выстрелом в голову при попытке бегства через границу. Думаю, даже у них такого нет
Скорая помощь• 27 октября 2024
Ответ дляТріль!
Їх просто вбивають. Маю товариша афганця, журналіста. Йому вдалося виїхати поки були американці. Якби не встиг - вже був би трупом. І таких купа. Жінки там мають прав менше, ніж домашні тварини, і це жахливо.
Цирк на дроті• 27 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Удалено администрацией...
Ваш чоловік,напевне воює?
Чи брат?
Божий одуванчик• 27 октября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Скоро и язык отрезать будут.
П´ятирічній дівчинці за нафарбовані лаком нігті відтяли кисть. Це було не зараз, у перший прихід талібану
ЭтаваНиМожетБыть• 27 октября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
У нас в країні дофіга власних проблем, щоб ще й жінками Афганістану перейматися
Когда у вас будет проблема, всем тоже будет плевать. Чудненько
Божий одуванчик• 27 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Удалено администрацией...
Ідіть і створіть відповідні теми. Вам хтось заважає?
Божий одуванчик• 27 октября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Блін, цікава тема
Але прийшли і тут насрали
Та капець. Забанити б того алієна
ЭтаваНиМожетБыть• 27 октября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Колись буди новини , якась країна відмовилася видавати назад такі жінку, що втекла. Вона просила її назад не відправляти, посила суд залишити, бо вона в небезпеці
Да никакая страна не выдаст такую женщину.
Они обычно выбираются из того ада, получают защиту в чужой стране и живут себе легально и нормально
ЭтаваНиМожетБыть• 27 октября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Помните, когда эти мрази талибы захватили власть в Афганистане, как матери и отцы насильно переправляли своих дочерей к американским солдатам, покидающим страну, давая таким образом дочкам шанс на нормальную жизнь?
Я очень хорошо помню те фото, совсем недавно было. Это настоящий героизм вот так расстаться с дочкой ради ее лучшей жизни....
Божий одуванчик• 27 октября 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А в Ємені чи не гірше, ніж в Афганістані. Я як прочитала ’Мене звати Нуджуд, мені 10 років і я одружена’, то була сильно вражена тими реаліями.
ЭтаваНиМожетБыть• 27 октября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Да. И это ужасно.
Женщины последние лет 100 более-менее свободны стали и то не во всех странах. А раньше были как приложение к мужику(
Божий одуванчик• 27 октября 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Да. И это ужасно.
Я оце дивлюся серіал ’Викликайте акушерку’, про Англію з 57 року. Ото там теж повно дічі було - і як дітей відбирали позашлюбних, і презервативи не купити просто так, і контрацептивні табли неодруженим не продавали.
вкрации• 27 октября 2024
Ответ длямадам Везувий
Удалено администрацией...
смотрела видео с Лесного кладбища.там на центральной алее похоронены Герои по восемь в ряд и километр в даль.а наши пенсионеры живут так же на доллар в день,уплатив коммуналку.
вкрации• 27 октября 2024
Ответ длямадам Везувий
Если в меня никто, как вы утверждаете, значит, массовость вами явно преувеличена.
Нет, у меня есть воюющие, процентов 5.
А во многих странах женщинам делают массово женское обрезание, они не могут осуществлять даже бытовые сделки без мужчин, чисто товар. И живут так из поколения в поколение.
Нет, у меня есть воюющие, процентов 5.
а мужское обрезание вас не печалит? и его делают детям.
Ответ дляСкорая помощь
Я не про геїв кажу
Госпожа_тамагочи• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Можна шось середнє?
Ви порівнюєте м´яке з теплим. Вас жахають тими трансгендерами а ви ведетеся. Їх у загальній масі все одно мізер і вони були завжди. Просто раніше їх змушували ховатися, робити вигляд що вони ’як всі’. Зараз вони нарешті можуть бути собою, я вважаю це нормально, коли людина не повинна вдавати з себе не того, ким є. Я наприклад не знаю особисто жодної людини нетрадиційної орієнтації. Так само як зараз цей хейт квадроберів (в якого доречі ноги ростуть з тієї ж країни, де процвітає гомофобія). Особисто я мешкаю у місті міліоннику і жодного разу навіть не бачила як ті квадробери виглядають. І навіть якщо існує така течія то нехай собі, за рік-два пройде мода і забудуть. Панки та скінхеди більше лиха робили але всім було на них чхати.
Тріль!• 28 октября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Ну да, прямо как мужчины у нас. Меньше прав, чем у бездомной собаки. Её хоть пристрелить нельзя, а мужчину - можно.